Dlaczego w rezimowej telewizji tak mało pokazują Brauna i...

Dlaczego w rezimowej telewizji tak mało pokazują Brauna i Mikkego?
Sondaże zawyżone pokazcie jak witany jest Komorowski albo Duda bo jeden drugiego wart .
Polecam książkę Wojciecha Sumlińskiego -Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
LEMINGI wy chcecie Polskę zmieniać i chcecie mieć lepiej a głosujecie na tych co sa i byli pampersy zmieniać .

24 komentarze

the best

Skończ wreszcie tę żenującą agitacje.

6 20
ID:66245

george best

@~the best: A Twoja propaganda jaka jest Życie niewolnicze na kredytach?
Posłuchaj tej babki z TVP niby Polska Tv z Braun-em chłopie niedługo będziesz tyrał za michę ryżu jak sie nic nie zmieni.

20 8
ID:66246

george best

@~the best: Tak powinna wygladać sprawiedliwość w Polsce dlaczego tego człowieka nikt nie pokazuje ?

11 5
ID:66247

cichyobserwator

@~george best: Wykorzystam Twoją inteligencję i wiedzę ,mogę ?
Jeżeli w Polsce mamy reżimową telewizję ( jakieś konkrety ? ) to napisz mi , proszę , jakie telewizje ma Korea Pn , Chiny i Rosja .

7 19
ID:66250

zxxc

@~cichyobserwator: ja wykorzystam zatem Twoja inteligencje i wiedzie, mogę?

Jak nazwiesz media w kraju, w którym w środku nocy tuz przed świętami bożonarodzeniowymi podejmowana jest próba zmiany konstytucji umożliwiającej sprzedaż lasów państwowych - i żadna stacja głównego nurtu się nie zająknęła o tym fakcie?

Jak nazwiesz poinformowanie przez publiczne media w jakiej sprawie przez 4h zeznawał Komorowski w pałacu prezydenckim? Czy któraś z tych stacji przytoczyła podpisane przez Komorowskiego zeznanie w prokuraturze o tym ze miał świadomość ze jeden z agentów z którymi rozmawiał należał do rosyjskiego wywiadu? Czy przytoczono zeznania pana Grasia, który w tej samej prokuraturze potwierdził ze Komorowski spotykał się z dwoma agentami i ze wiedział ze jeden z nich jest rosyjskim szpiegiem? Pomijam już całkowicie temat spotkania jakim było wykradniecie tajnego aneksu do raportu z likwidacji WSI - co samo w sobie było przestępstwem i powinno zdyskwalifikować takiego człowieka z piastowania jakichkolwiek funkcji publicznych.

Jak nazwiesz media które uparcie omijają temat fundacji Pro Civili za pomocą której defraudowano setki milionów jeśli nie miliardy złotych? Czemu żadne media nie interesują się rola osłonową BK w całym tym przedsięwzięciu? Czemu BK przenosił ludzi zgłaszających takie przypadki w inne miejsca? Schemat SKOKu Wołomin został wcześniej przerobiony w oddziale 4 PKO - tym samym którego dyrektor 'popełnił sobie samobójstwo' strzelając do siebie 3 razy z czego raz z 2 metrów?

Użyj swojej logiki i zacznij łączyć kropki ;)

Tylko rzeczowo. Argumentami proszę.

18 9
ID:66252

Zdziw

@zxxc: cichy powinien ten tekst wraz z Tobą zgłosić do prokuratury albo bezpośrednio do Tworek. Chociaż po dodaniu tych wszystkich kropek to wychodzi ten drugi wariant

8 18
ID:66253

george best

@~cichyobserwator: No widzisz wiedziałem że albo wychowywany byłes pod czerwonym sztandarewm albo nosisz jarmułkę .
Korwin Kukiz I Braun jesli nie wygra któryś z nich to znajdź sobie dobry śmietnik żebyś miał co jeść bo wczasy możesz sobie zaplanować nad jeziorem jakimś albo może na 3 dni nad śmierdzącym Bałtykiem.

11 8
ID:66254

george best

@zxxc: Ludzie od 25 lat oglądają wiadomości to co rezim im daje oglądać .Cieszą się że Unia daje ale tak naprawdę to Polska teraz jest największym płatnikiem tego eurochołchozu.
Wszystko sprzedają likwidują i pierd... że są Polakami i że dbają o obywateli socjaliści .

11 8
ID:66257

george best

@~cichyobserwator: Tu masz odpowiedź od emigrantów którzy mieli już dość 25 letniej grabieży i wolności za 1300 dukatów.

10 7
ID:66260

cichyobserwator

@zxxc: nie, nie możesz bo mógłbyś uszkodzić swoje. W poruszonych tematach polecam kogoś na takim samym ,, wybitnym " poziomie jak twój ,podaje adres : antek. macierewicz.@ raportytylkomoje.pl - miłej i szalonej korespondencji życzę bo ten gość to dopiero potrafi kropki łączyć . Smacznych parówek w helowej mgle życzę jak sie spotkacie a wtedy o spotkaniu tak wybitnych osobowości to nawet te reżimowe media będą trąbić.

5 19
ID:66270

cichyobserwator

@~george best: Masz ,widzę wiele urazów psychicznych z dzieciństwa. Rabin pewnie zamiast obrzezanie zrobił ci hemisferektomię i teraz te kłopoty intelektualne wracają.

5 16
ID:66271

zxxc

@~cichyobserwator: zadałem 3 konkretne pytania a zamiast tego dostałem masę ścierwa nie na temat.

Jeśli zeznania podpisane własnoręcznie przez Grasia i BK w prokuraturze stwierdzające o tym, ze BK miał świadomość ze jeden z agentów z którymi się spotykał był agentem obcego wywiadu a tematem spotkania było pozyskanie nielegalnego dostępu do aneksu do raportu o wsi - to chyba coś z twoim dzieciństwem było nie tak ze nie zmusza Cie taka kwestia do myślenia :)

A teraz spróbujmy jeszcze raz, bez inwektyw, czy możesz odnieść się punkt po punkcie do wszystkich 3 poruszonych przeze mnie kwestii?

Bo skoro te informacje są nieprawdziwe to nasuwa się kolejne pytanie - dlaczego Sumlinski wysłał wszystkie 3 książki do Komorowskiego a ten nie raczył wytoczyć mu procesu o zniesławienie? :)

15 5
ID:66272

george best

@~cichyobserwator: Wiesz różnica między mną a Tobą jest taka że Ty pewnie lubisz dopłaty unijne i złodziejstwo ja wolę wolność i samemu wiem co dla mnie dobre nie jakiś fagas urzędas mówi mi co mam pić jeść i ile zajuma mi z wypłaty.

8 4
ID:66276

george best

@~cichyobserwator: To z Twoich podatków idą pieniązki na żydów ba Polska zamiast Niemcy cały czas bulą miliony na żydów ba nawet wybudowano muzeum.A jeszcze zastanawiałeś się ilu jest ich w polityce?

5 4
ID:66277

cichyobserwator

@zxxc: Jak cytowanie chorych ludzi mogą być ,, konkretnymi pytaniami " ? Rzucasz ścierwem na wszystkie strony ale dlaczego akurat Twoje ścierwo to konkrety to już pytanie do specjalistów. Macierewicz i Sumliński się cieszą bo ich ścierwo łykasz jak wygłodniały sęp ale wiem jedno - z głupotą tych Panów nie da się wygrać a podawanie głupoty do sądu to już zwykła perwersja . Przeanalizuj swoje dzieciństwo bo z twojego podejścia do życia wynika ,że miałeś podobne traumy co tych dwóch panów i stąd mieszanie rzeczywistości z urojeniami.

4 14
ID:66282

cichyobserwator

@~george best: Widze ,ze jesteś jednym z tych frustratów którym ,, karierę " zmarnowali żydzi . To ,że wykonujesz wymarzoną , satysfakcjonującą pracę i mieszkasz w Raju a swój wolny czas spędzasz na wypisywaniu swoich żali na tym forum to też ich wina. Najważniejsze ,że nie Twoja bo ty przecież robisz to co chcesz.
Polecam tekst: http://www.fzp.net.pl/spoleczenstwo/zydzi-w-holandii-historia-i-terazniejszosc
a to jego urywek : ,,Holendrzy z wyraźnym szacunkiem odnoszą sie do kulturalnego dziedzictwa Żydów, odnowili na koszt publiczny wiele dawnych synagog, niektóre z nich zwracając odradzającym sie gminom żydowskim."
Płacisz podatki w Holandii ? To i synagogi budujesz ! Noooo, ale to na pewno tylko dlatego ,że masz ,, wolność " i ,, wiesz co dla ciebie dobre ".
Rób tak dalej jezeli w to wierzysz.

4 14
ID:66284

zxxc

@~cichyobserwator: widzę ze bez ubliżania z Toba się rozmawiać nie da :) Wiec dobrze, potwierdziłeś jasno ze masz tak ciasny umysł ze nie potrafisz się zastanowić nad tym czy to przypadkiem tu nie jesteś dymany na każdym kroku przez to co wpaja Ci telewizja :) Jeśli zeznania podpisane przez BK własnoręcznie w prokuraturze to mało żeby się chociaż zasatanowic kto i co próbuje rozgrywać - no cóż powodzenia życzę, bo na specjalistę już za późno.

Ja niestety zagłosowałem nogami, mieszkam zdała od tego jakże pięknego kraju z popieprzonymi ludźmi i tylko smutno ze przez takie ciemne umysły pewnie nigdy nie wrócę.

Dalsza dyskusje z Toba uznaje za kompletnie bezcelowa bo nie jesteś się w stanie wychylić ze swojego brodzika intelektualnego.

Liczyłem na rzeczowa konwersacje - jakże się pomyliłem :)

12 4
ID:66285

cichyobserwator

@zxxc: Masz racje - nie wracaj. Nawiedzonych oszołomów tworzacych dla takich jak Ty jeszcze u Nas spory nadmiar a ich twórczość wyklucza rzeczową konwersację. I tu się nawet zgadzamy.

3 12
ID:66290

zxxc

@~cichyobserwator: P...dol sie ;)

7 2
ID:66294

george best

@~cichyobserwator: No dobra płacę podatki pewnie na te synagogi wszystko idzie ale robię też dużo dobrego nie narzekam na swoje życie .Narzekam tylko że Polacy nie mogą się dorabiać bo dobrze działa aparat władzy Magdalenkowej.
Życzę Tobie aby trzymał kciuki żeby wygrała prawica bo 5 pokoleń nie spłaci tych długów co serwuje Tobie teraz Państwo Polskie.

4 1
ID:66295

cichyobserwator

@zxxc: Dzięki za potwierdzenie ,że z głupotą dyskusja jest bezcelowa. Chociaż ?? - plus tego taki ,że pokazałeś jak potrafisz ja ująć w jednym słowie i wziąć się za tworzenie nowych.Powodzenia

3 12
ID:66298

????

cichyobserwator- zwłaszcza że ciochoobserwacyjna partyjna głuPOta bije wszystkich na gołowę zwłaszcza agenturalnym zacięciem do śledczych POstęPOwań POdobnych do agentów KGB .... ale i to się skończy ...

0 2
ID:66315

cichyobserwator

@~????: Nie igraj z ogniem bo agentura poda wszystkim twoje byłe i aktualne Nicki i skończy sie kasa za wpisy na zamówienie.

1 6
ID:66325

????

A mnie to lata i POwiewa cichyagencie POpiepszonej koalicji , martw się raczej czego będziesz musiał uczyć się na egzekutywach jak fałszywy harbia trafi w pudło . Zmiana ideologi ? A może samokrytyka ? Albo wzorem kolesi z Magdalenki -sztandar wyprowadzić ? POczytaj PZPR-owskie ,,błyndy i wyPOczenia '' - może ci się to przydać do ,,partyjny roboty od POdstaw'' - cichaagenturo pejsatego judasza z Brukseli !!!

0 0
ID:66341


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA