Nowoczesna PL, czy nadeszła POra na nowotwora PL. Petru -...

Nowoczesna PL, czy nadeszła POra na nowotwora PL.
Petru - orędownik rządów PO, wielokrotnie jako ekspert popierający działania partii
Frasyniuk - kolega wszystkich tych, którzy powiązani są z PO, wielki kibic Tuska i jego rządów
Balcerowicz - wyjątkowy szkodnik polskiej gospodarki, oportunista, doradca i poplecznik PO
Olechowski - założyciel PO i przez długi okres jej członek, w okresie przed drugą turą wyborów prezydenckich p%!@?!!nął na wizji, że 750 tys. za 4xTAK to był test dla działaczy PO. :) No k@?$a, nie da się bardziej napluć w twarz swoim wyborcom.

Teraz w dodatku media bardzo chętnie pokazują nową inicjatywę na scenie politycznej jaką jest NowoczesnaPL. Kukiz był trzeci w wyścigu o fotel prezydenta, jednak po pierwszej turze to mainstream krzyczał, że Kukiz jest zwycięzcą. Chodziło o to, by nie krzyczeć po bezapelacyjnym zwycięzcy, który pół roku temu nikomu za bardzo znany nie był, a pokonał prezydenta koalicji rządzącej. Ponadto, po przegranej Komorowskiego w drugiej turze, przestano za bardzo zajmować się Kukizem. Kukiz, stanowi zagrożenie dla tej sitwy medialno-polityczno-biznesowej. To samo jest z PiS. Dla ratowania coraz szybciej nabierającej wody dziurawej platformy - no hej, trzeba być osłem, by myśleć, że przez 8 lat nic nie robienia dla obywateli i napychania kabzą własnych kieszeni ludzie w końcu się nie ockną - pojawia się nowy twór z "nowymi" twarzami. Mimo ogromnego parasola medialnego, które stworzyły koalicji PO-PSL stacje takie jak TVP i TVN oraz, nie czarujmy się, Polsat również, nie udało się przebić to na zadowalający wynik. Jest taka reguła, niepisana, że gdy wiosną przegrywasz wybory prezydenckie, jesienią przegrywasz parlamentarne. I tego boją się wszyscy z ekipy PO-PSL. Już dziś tworzy się nowe ciało, które ma zebrać część niezadowolonych, część obecnych wyborców PO-PSL, a część całkowicie niezagospodarowanych. Wybaczcie, ale na 6 miesięcy przed wyborami parlamentarnymi nie tworzy się nowego tworu - bez względu jak je nazwiesz czy partia, czy komitet wyborczy albo innych ruch. Po prostu, takie działanie z góry jest nacelowane na stołki i posadki. Nie na realne zmiany i reformy. Pan Petru (gdzieniegdzie jako "Swetru") w czasach prosperity PO i ich działaczy przed kamerami ładnie klaskał i popierał wszystko co robił Tusk, a później Kopacz i ich ekipy, krytykując jednocześnie opozycję. Czaicie? Opozycję! To sobie teraz pomyślcie, w jakich krajach zwalcza się opozycje i ciągle się ją rozlicza stwarzając wrażenie, że to ona rządzi? ;) NowoczesnaPL to farbowane lisy z nastawionymi na zyski karierowiczami. Nie dajcie się nabrać, że skoro "ekonomiści" lub "ludzie z pieniędzmi" to nie idą po pieniądze. PO też ponoć nie szła po pieniądze (poszperajcie, są takie wypowiedzi, które padły z ust polityków tej frakcji). NowoczesnPL to coś a'la Ruch Palikota, z tą różnicą, że twarzą jest koleś, który nie był w PO. ;) Za to - chyba - wszyscy liderzy, ojcowie założycie byli w Unii Wolności.
I mam się nabrać? na nowotwora PL.
Zaczerpnięte z netu.

16 komentarzy

george best

Na jesieni wszystko się wyjaśni a stawiam 100 euroshitu że ludzie wyjdą na ulicę .Ile można utrzymywać rodzinki i psichu.. złodziei.

4 7
ID:66587

zxxc

Zasadniczo gra jest tylko i wyłącznie o zagarniecie części wyborców Kukiza i zablokowaniu 'odpływu' wyborców PO... a ze lud jest głupi i część to kupi...

Zadziwiające natomiast jest jak nieistniejąca wtedy partia pojawiła się w sondażach i to z miejsca 10% :)

Najlepszym sondażem była I tura wyborów prezydenckich - widać dokładnie jaki rozkład sil będzie w sejmie, fluktuacja nie wyniesie więcej jak 5%

7 2
ID:66588

george best

@zxxc: Już dziś się spakowali w autokar i pojechali dumać jakie kity teraz są na czasie .
Starym hasłem powiadam Balcerewicz musi odejść najlepiej tam w kierunku Poroszenki

2 3
ID:66589

george best

Grzegorz Braun świetnie mówi kto trafi do ciupy


2 4
ID:66591

george best

Kolejne mądre słowa

1 3
ID:66592

1

Mam nadzieje, ze ludzie teraz beda sami rozumowac i sledzic, co bedzie nowy rzad robil. Spoleczenstwo jest w stanie sankcjonowac rzad w wyborach. Trzeba tez uwazac bo podszywaja sie skorumpowani politycy. Zmieniaja nazwy ale przy zlobie ciagle byli ci sami. Polacy nie chca juz glosowac na tych, ktorzy byli przy sterze i niszczyli wszystko.

1 2
ID:66593

zxxc

Dość sporo ludzi ma już dość ;)

4 1
ID:66597

1

Trzeba tez uwazac na faszystow typu Bandera kijowska.

0 1
ID:66600

Piotr Wilk

Pinochett - 25 min temu
8 letnie rzady PO-PSL, a w rzeczywistosci 25 letnie bo to ci sami ludzie i uklad, doprowadzily do katastrofalnego stanu finanse publiczne. Nie dawno zblizalismy sie do konstytucyjnego progu zadluzenia w wysokosci 60% PKB to ukradli 150 mld zl z OFE zmniejszajac ten dlug, caly czas podnosza szarym Kowalskim podatki kupujac sobie czas. Skarbiec jest pusty, kasy nie ma, wyprzedalismy juz prawie wszystko co bylo do sprzedania, to tak jakby byla sroga zima nie ma czym ogrzac mieszkania to zaczynamy palic meblami czyli czas na wyprzedaz lasow i ziemii. Polska ziemie od przyszlego roku moga kupowac obcokrajowcy, a skok na lasy przez PO-PSL juz byl o 1 w nocy gdy narod spal. W tym samym czasie zachodni kapital hula sobie po Polsce przejmuje kolejne sektory gospodarki nie placac podatkow lub placac minimalne. Czy to nie jest dziwne, mi to wyglada na plan kolonizacji Polski zapoczatkowany juz w latach 90 przez Balcerowicza i caly czas jest realizowany, bedziemy zyc w Polsce ale to juz nie bedzie nasza Polska o ktora nasi dziadkowie walczyli, tyle razy nie udalo im sie nas podporzadkowac zbrojnie to wymyslili, ze zrobia to ekonomicznie i ludzie nawet nie beda tego swiadomi bo TV wytlumaczy ciemnemu ludowi ze tak musi byc. Trzeba sie obudzic uswiadamiac ludzi i odsunac tych zdrajcow od wladzy!!!

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/news-naroznik-z-platforma,nId,1829783#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

4 7
ID:66601

lubomir duda

Pocałujta mnie w du...

0 3
ID:66602

ozon

A ja życzę wszystkim tu piszącym i tylko zaglądającym fajnego czerwcowego weekendu na świeżym powietrzu .
Zrelaksujcie się i oderwijcie od tego ciągłego politykowania .
poszukajcie trochę pozytywów, skupcie się na miłych sprawach bo ciągłe dostarczanie zatrutej karmy żle wpływa na szare komórki.. Carpe diem...Pozdrawiam

5 1
ID:66604

george best

@~Piotr Wilk: Popieram Panie Piotrze na jesieni tak jak kiedyś pisalem może powtórzyć się to co było ostatnimi czasy w Grecji .
Ile mozna oszukiwac naród i kraść i sprzedawać Polskę .Nigdy nic nie ukradłem w życiu ani nie robiłem żadnych machlojek to wyniosłem z domu zastanawiam się co wynieśli z domu Magdalenkowe łotry?

2 4
ID:66608

dr POpłucz PiSuary

@~george best: Czy to może jakiś daleki krewny Ewy ?

0 1
ID:66610

george best

@~dr POpłucz PiSuary: Ewka była socjalistką tak jak Hitler zbieżność nazwisk przypadkowa.

0 0
ID:66627

peso

@zxxc:

Jacek Lebiedziński zaraz po I turze wyborów zapowiedział, że będzie tworzył struktury we Włocławku dla Pawła Kukiza.

To co, jak by co zagłosujesz na posła Jacka L. ?

Pozdrawiam
:D

1 0
ID:66644

peso

@~george best:

"...zastanawiam się co wynieśli z domu Magdalenkowe łotry?"

Czyżbyś miał na myśli braci Kaczyńskich ?

2 0
ID:66645


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA