Dzis o 18 konferencja Stonogi pod pomnikiem AK w Warszawie i...

Dzis o 18 konferencja Stonogi pod pomnikiem AK w Warszawie i news jakiego Świat nie widział postkomuchy pakujcie już torby do Ruskich .

16 komentarzy

george best

I jak zadowoleni Platfusy?Pisałem wielokrotnie KORWIN BRAUN KUKIZ KOWALSKI I STONOGA na jesieni i wyjście z Eurochołchozu .
Polska budzi się .

0 9
ID:66686

cichyobserwator

@~george best: Nie jestem ani nie byłem ,, Platfusem" ale jak czytam co i o kim piszesz to stwierdzam ,że najpierw powinieneś obudzić się sam.

3 3
ID:66693

ozon

Bardzo ale to bardzo nieetyczne jest wybranie takiego symbolu jako tła . Jakim prawem pan "wielonogi "używa tego symbolu?
Każde łajdactwo pod egidą Polski Walczącej? to jest prymitywne i podłe no ale od 'wołu "żąda się tylko sztukę mięsa"
"george" nie pierwszy raz w historii Polacy " na złość babci odmrażali sobie uszy"- tak jest i tym razem ale czas zweryfikuje wszystko.
Szkoda tylko ,ze powiedzenie iż "Polak po szkodzie i przed szkodą głupi" cały czas ma rację bytu..
Szkoda,że większość czuje się "żabami" i czeka na pocałunek... tyle tylko ,że cmok ,cmok od tych osób nie przemieni ich życia w bajkę.. co najwyżej będzie dreszczowiec z kiepskimi efektami.

7 1
ID:66697

george best

@~cichyobserwator: Ja się już dawno obudziłem i nie miałem zamiaru pracować od 10 do 10 .Życie jest jedno na jesieni zobaczysz .Podoba Tobie się takie rządzenie niewolnictwo unijne ?
Jak mówił Kukiz idziemy

1 9
ID:66698

gumol-wylogowany

nie jestem ani platfusem, ani pisirem, kukizowcem ani korwinem (chociaz akyrat spojrzenie tego ostatniego jest mi najblizsze) ale.... czy nie moze sie znalezc naprawde ktos normalny???
no bo tak, jak jest PO to mamy:
nocna "wyprzedaz" majatku narodowego a na dokladke "h.., d..a i kamieni kupa"
jak SLD to mamy wspolne ustalanie zeznan, wiezienia jankesow, a potem odszkodowania z naszych kieszeni
jak jest PIS to wtedy mamy wszebedace "uklady" do wykrycia, kosciol rzadzi, a prezes ma zawsze racje i jest niomylny
jak by wygral PSL to bysmy wszyscy musieli sie do partii zapisac zeby jakakolwiek robote dostac bo tam nepotyzm goni nepotyzm
jak wygralby Ruch Palikota to trzaba by bylo ganiac z wibratorem jak palikot po sejmie, palic krzyze, i za stwierdzenie pedal dostalbys 5 lat bez procesu.
a kukiz generalnie chce zrobic przewrot, chociaz jak nic sie nie zmieni to w Polsce chyba rzeczywiscie potrzebny jest drugi majdan.

a niemozna po prostu zrobic .... normalnosci. rzadzic dla ludzi i dla wlasnego kraju, zadbac o jego pozycje w europie i swiecie, gospodarke ..... w gruncie rzeczy to nie jest takie trudne wystarczy (wzorem np.: Wielkiej Brytanii) aby politycy zaczeli dbac o interesy wlasnego kraju, nie wchodzic w dupe unii a sprawic aby unia zaczela wchodzic nam bo tak naprawde wystarczy troche uporu i nie byloby problemu. unia tez nas potrzebuje tylko niektore tepaki z wiejskiej powinny to w koncu zakumac

3 5
ID:66699

peso

@~gumol-wylogowany:

Chyba nam wszystkim marzy się taka normalność.
Tylko póki co nikt nie wie jak to zrobi. Zaś faktycznie, z obecną klasą polityczną nie ma na to szans.
:(

2 0
ID:66702

george best

@~gumol-wylogowany:
Właśnie NORMALNOŚĆ
W normalnym kraju abym mógł się bronić powinno nie zakazywać mi posiadanie broni.
W normalnym kraju człowiek który pracuje nie płaci podatku dochodowego a ten co nie pracuje dostaje jakieś pieniądze .
W normalnym kraju złodziejowi obcina się ręce a zabójcy wiesza pętle na szyi.
Przecież to co robi Unia to powolna śmierć Europy .
Jak mówi Korwin musi wrócić normalność

1 5
ID:66704

Moher

@~george best: Europa schodzi na psy-

1 2
ID:66707

Bogus

Tylko Korwin jest niezmienny w poglądach i ma od lat jeden program. Reszta jest zła, albo gorsza od reszty.

0 1
ID:66708

george best

@~cichyobserwator: Ja się obudziłem i niestety Państwo kolesiów skazało mnie na Banicję .Państwo gdzie łupią tylko podatkami a źrą na koszt Kowalskiego i chlają po kilka tysięcy.Państwo które wypędziło ponad 4 miliony Polaków .
Państwo gdzie jak Angelika piardnie tam smród wąchał wiadomo kto .
To Ty spisz albo udajesz w Holandii nie jest lepiej ale tam rząd nie napier... podatków od byle czego gaz jest tańszy 3 krotnie ...

1 3
ID:66713

george best

@~gumol-wylogowany: I tu ładnie napisane .Zrobić tak jak zrobiła Islandia jak robią to Węgry .
Na Islandii poszło z torbami żydostwo i zagraniczne banki .Na Węgrzech jest Orban i robi porządek można i wszędzie aby normalnośc wróciła ale jedna zasada BEZ BANDY NIEROBÓW URZĘDNIKÓW NIE 800 TYSI TYLKO MAX 100 I ZA KAŻDE ZŁODZIEJSTWO OBCINANIE RĄK LUB KARA SMIERCI.I wtedy nie będzie tak jak w komedii jak jedna Pani mówiła ...Mój mąż jest z zawodu dyrektorem a we łbie zgnilizna po PZPR-owska
Będzie dobrze .

1 4
ID:66714

george best

@peso: Po deszczu wychodzi słońce .Na jesieni liście opadną mirabelki zgniją a szczawiu na łąkach już nie będzie .

1 2
ID:66715

Wpyskgo

No więc z tego bełkotu, wolę Ruch Palikota i więzienia za ped..., ci..., les... A krzyże won do ogródków i kibli !!! Qria jego mać !!!

1 3
ID:66718

gumol wylogowany

niewiem co o tym sadzic, moze to jakas chora teoria spiskowa rodzi sie w mojej glowie ale zaczynam odnosic wrazenie ze kukiz zostal wykreowany tylko po to aby odebrac glosy korwinowi.....

2 1
ID:66731

george best

@~gumol wylogowany: No coś świta mi też tak się zdaje .Wierzę i mówię tu że jesień będzie piękna .

0 2
ID:66737

george best

@~Wpyskgo: Palikot obiecał marihuanę a zamiast tego dał Annę Grodzką.

1 3
ID:66738


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA