LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był żydowskim okupantem...

LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusila do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaż raz pod jakimś artykułem.

15 komentarzy

peso

Winny czemu ?

1 1
ID:66818

peso

O matko a teraz jeszcze obsadzą stanowisko pierwszej damy.
Normalnie znikąd ratunku
:/

2 5
ID:66820

fiskus

Magdalena Grzebałkowska książka: 1945 WOJNA I POKÓJ - Biblioteka Gazety Wyborczej. Przekłamanie, granice Rzeczypospolitej z 1939 r.

2 3
ID:66822

ozon

A ja mam pytanie do "winnego"- rozwiń mi hasło "prawdziwy Polak"?<br />
Procentowo to chyba tylko 30 do 33% jest prawdziwych Polaków ....tak z ostatnich sondaży wynika - chyba ,ze to określenie znaczy co innego a ja jestem tendencyjny ...

4 3
ID:66824

poliszynell

@winny - jaka polska religia? Ta religia przylazła znad Jordanu! Otwórz oczy:)

3 0
ID:66826

poliszynell

@ peso stanowisko pierwszej damy już dawno obsadzone, przecież. Anna Komorowska to córka ocalonej z Holocaustu:)

4 2
ID:66827

darkbreaker

Wielu młodych, mądrych i zdolnych opuszcza kraj ze względu na rozpasanie, bezkarność i pazerność okupanta ale watykańskiego. Tak jak moi znajomi z dzieckiem - dzieciak już w zerówce miał religię (musiał modlić się do Żyda), a za angielski kazano im dodatkowo płacić.

3 5
ID:66829

peso

@~poliszynell:

Oooo, nie wiedziałem, czyli tradycja będzie kontynuowana ...

0 0
ID:66831

heniek

@~darkbreaker: kosciol by nie plakal jak by mu zabrano finansowanie, pod warunkiem ze ktos wzial by za dupe cale finanse panstwa i chcial obnizyc podatki ;) wtedy wierni mieli by wiecej w portfelach i sami mogli by dotowac ta instytucje :) i wszyscy byli by szczesliwi ;) Kto by chcial by dal na kosciol kto nie to nie, ale to by byla jego decyzja.

Najpierw jedz po politykach ktorzy stworzyli taki system akceptujac taki a nie inny stan rzeczy a dopiero potem jedz po religii..

A ludzie wyjedzaja tam gdzie da sie zyc, zarabiac i nawet cos oszczedzic. To tylko wzgledy ekonomiczne - nic innego. Zlikwiduj 40% narzutu na prace jakie robi panstwo i PIT to rodacy sami zaczna zjezdzac spowrotem. Mnie takie ruchy w gospodarce sklonily by do powrotu.

http://www.bbc.co.uk/news/business-29910497

2 2
ID:66836

cichyobserwator

@~ozon: pojęcie ,, prawdziwy Polak " odnosi się w/g ,,winnego " i jemu podobnych do tych rodaków , którzy bezmyślnie łykają takie bzdury jak oni wypisują. Każdy myślący Polak dowie się np. na czym polega odwrócona hipoteka i nie powtarza bzdur. Większość tekstu winnego to najzwyklejsza propaganda i bzdury ale ,o dziwo, ten ,, prawdziwy Polak " to łyka ; bezmyślnie zupełnie ale to zapewne dzięki resztce zachowanych ,,polskich wartości i religii " bo logiki tu nie ma . Ja osobiście marzę o tym ,żeby przybywało myślących Polaków kosztem tych ,,prawdziwych" .

4 5
ID:66839

Moher

@peso: Tradycję kontynuuje i będzie o to dbała, pani Barbara -Engel King Boni ,żona byłego ministra od cyfryzacji. Michał Boni vel Jakub Bauer - TW ”Znak”obecnie europoseł.

2 4
ID:66840

zxxc

@~cichyobserwator: myslacy to taki ktory umie dodac 2 do 2 i wychodzi mu 4? w takim razie ty sie nie zaliczasz, udowodniles to conajmniej kilka razy swoja lemingologika.

"Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi."
Budda Siakjamuni

7 5
ID:66841

ozon

"zxxc" a Churchill powiedział tak:Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami racje"
no i może jeszcze na spokojny sen;Cyceron: "Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich"

3 5
ID:66846

cichyobserwator

@zxxc: Raz walnąłem się w literówce i przyznałem się do pomyłki .Tobie podobni ,jak i ,,winny" , piszecie kłamstwa i powtarzacie je w nieskończoność. Arabskie przysłowie ,, Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny." właśnie taki przypadek opisuje.
Jeżeli Tobie ( i nie tylko ) proste cyfry sprawiają kłopot to o myśleniu logicznym nie ma co dyskutować a pojęcie abstrakcji nawet nie istnieje ale ,, prawdziwy Polak " wie lepiej więc i Ty również. Gratuluję wytrwałości no i wiedzy oczywiście.

5 9
ID:66851

fiskus

Demokratyczne państwo prawa w " nawiasie" ,a wybory tuż, tuż .
Wyborcy nie pobiegną do stajenki, zagłosują mając w d...Cyrena i Angelę.

0 2
ID:66860


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA