Moja dziewczyna od kilku lat ma kablówkę z Sat Filmu pakiet...

Moja dziewczyna od kilku lat ma kablówkę z Sat Filmu pakiet podstawowy + Rozrywka. Codziennie te same tytuły filmów do znudzenia, te same programy i powtórki. Wiem- chcesz więcej płać, ale na Boga za 60zł /mc chcielibyśmy coś wieczorem obejrzeć. Coś poza głupimi komedyjkami czy CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas, NY lub Miami czyhającymi codziennie przynajmniej na kilku kanałach! Kto jest tego zdania?

16 komentarzy

cichyobserwator

Jeżeli dojście do takiego wniosku zajęło Wam kilka lat to chyba żadne rady tutaj nie pomogą.

6 8
ID:67061

uszy

A jak te drugie uszy? Lepiej nimi się zająć..

4 5
ID:67062

Uszalski

@~cichyobserwator: to żenujący komentarz . Dla wiadomości niezorientowanych na poczatku nie było takiej tandety. Ostatnie miesiące to tragedia.
Co do komentarza - potwierdza się ,ze we Włocławku jeden drugiemu wilkiem. Nie ma to jak komuś dokopać! Lepiej się z tym czujesz???????

6 8
ID:67063

Uszalski

@~uszy: A jak Ty się nazywasz bohaterze? Ja przynajmniej nie wstydzę się swojego nazwiska. Podejrzewam ,że klapki, krótkie gacie i piwko. Gratuluję intelektu.

6 1
ID:67065

george best

Proponuję takie rozwiązanie ;

2 2
ID:67066

uszy

@~Uszalski: A niby skąd mam wiedzieć , że to Twoje nazwisko. Na dodatek masz na tym tle kompleks. Szeptanie dziewczynie coś na ucho jest na pewno dla niej milsze niż wspólne oglądanie telewizji. Lepiej byś poszedł na spacer albo gdzieś indziej. Możesz tez coś innego z nią robić. Jesteś tylko leszczem a próbujesz się przedstawić jako okoń. Tak w ogóle to kup sobie inny pakiet i nie koniecznie z SATFILMU.Marudzisz. Buhaha

1 2
ID:67068

cichyobserwator

@~Uszalski: Chcesz mi wmówić , że 3 lub 5 lat temu to w TV nowości leciały ? Teraz nagle coś się zmieniło ? Obecny stan trwa od zawsze a jeżeli ktoś chce oglądać w miarę coś ciekawego to trzeba bulić . Ja od początku mam cyfrę + a tutaj też czasami wieczorem nie ma nic ciekawego ale czy taki ,, oczywisty fakt " trzeba aż na tym forum poruszać. Gdybym napisał ,że ,, tak, jestem tego samego zdania " to co by zmieniło ? Dalej będą 60 zł płacić i narzekać - tylko fajniej będzie bo inni też tak przesrane mają. No , ale jaka solidarność i wspólnota mieszkańców w tym narzekaniu by była - wszyscy czuli by się lepiej !
Podsumowując : ludzie mają problemy a już ten z programem Tv należy do tych najgorszych.
Teraz lepiej się poczułeś ?

4 6
ID:67069

Uszalski

no i co to ma być? niski włocławski poziom zachwytu?

2 2
ID:67070

peso

@~Paweł Uszalski:

No cóż, mogę Cię pocieszyć, że u operatorów telewizji satelitarnej też często nie ma nic ciekawego. Więc nie masz gorzej niż inni :/

5 1
ID:67075

Robert

Weź Ty się chłopie ogarnij trochę, masz pretensje do satfilmu o ramówkę programową stacji telewizyjnych czy po prostu głupio prowokujesz, co Ty następny XXI wiek? (i nie jestem jakimś fanem satfilmu)

4 1
ID:67076

Paweł

@~uszy: Polak musi myśleć tylko o chlaniu i seksie ok skoro to Twoja mentalność. My wieczorem lubimy cos obejrzeć - a od seksu jest noc:)

1 4
ID:67077

george best

Albo to

1 2
ID:67078

Wpyskgo

~george best . co to ma być ?

3 0
ID:67082

Uszalski

Mój Boże jak można być tak prymitywnym i zawistnym wobec każdego. Zal mi Was.

4 8
ID:67084

uszy

@~Uszalski:Poszedłbyś do spowiedzi ale najpierw musisz nagrzeszyć z ta dziewczyną. Do roboty.

0 1
ID:67119

gość-74271

Ale super że ona ma kablówkę!!!

0 0
ID:67185


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA