Ogromną radość sprawiło mi to że dziś dowiedziałem...

Ogromną radość sprawiło mi to że dziś dowiedziałem się że jadę z pracy do no właśnie U.S.A z Barakiem nie chciał bym się spotkać ale czas rozejrzeć się za nowym domem w razie porażki na jesieni w Polsce .
Kurczaki tak się cieszę bo bez wizy bez żony dzieciaków pełne 2 tygi .Jedziemy a Ozon niedługo rusza liga Angielska United po tytuł!!!

8 komentarzy

Bajerant

@george ale się najarałeś. Ja jednak powiem, niech Ci Fatima błogosławi. W swojej prostocie jesteś jednak dobrym człowiekiem i prawym muzułmaninem.

4 0
ID:67146

ozon

"leć "george" leć"-USA to piękny kraj a do jakiego stanu konkretnie się wybierasz?
Nie bardzo kumam co mają wybory w Polsce wspólnego z Tobą? wszak mieszkasz w Holandii? czy już i tam jest Ci ciasno ,ze szukasz nowego domu?
No nie wiem czy "Diabły" mimo zakupów zdetronizują obecnego Mistrza...? Na tym polega piękno piłki nożnej ..że nic nie jest pewne do końca!!!
Pozdrawiam.

1 3
ID:67148

darkbreaker

Nie wiem tylko z czego się tak radujesz, chyba że od rodziny "odpoczniesz"... Kokosów to raczej w USA nie zrobisz a jeszcze do azbestu cię przydzielą.

2 1
ID:67149

dr POpłucz PiSuary

Nie! George przechrzta?

0 2
ID:67150

george best

@~Bajerant: Religi mi nie wciskaj prosze żadnej.
Ale ostatnio jestem rasistą albo ksenofobem sam nie wiem .To ze zobaczę te tłuste dupy źrące hamburgery piękne widoki pewnie pensjonatów ale najbardziej cieszę się że nie muszę mieć wizy.Pozdrawiam

2 0
ID:67151

george best

@~ozon:

Odpowiadam na Twoje pytania

Chelsea jeszcze śpi sparingi słabe

Czasem głupi ma szczęście więc na jesieni będę jednym z was

Los Angeles Diabeł w mieście Aniołów pewnie za dużo nie po zwiedzam bo większość czasu mają pokazywać opiekę ludzi w USA taka wymiana my u nich zobaczymy jak kończą ludzie co tylko siedzą w pracy i źrą bo jedzeniem tego nazwać nie można a później oni amerykanie mają przyjechać do Holandii.

Oni nas Whisky my ich trawą i zabawa .

Żeby nie było smutno dam wam jeszcze rozmowę G.Brauna z Panem Weiss na temat roszczeń żydowskich polecam szczególnie postkomuchom od rudego

2 2
ID:67152

george best

Coraz więcej słychać o śmierci Leppera martwi tylko to aby media były bezstronne i nie broniły rezimu.

0 2
ID:67154

gość-15977

Zazdroszczę!

0 0
ID:67183


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA