Brawo Polacy do przodu!!!

Dziś we Wrocławiu Polacy pogadali sobie z Panią Premier .Ale to dopiero początek wybory zbliżają się wielkimi krokami Amber Gold Skoki i hit Śmierć Leppera .
Musi ten Stonoga mieć mocne papiery na obecnie rządzacych no i gość nie kłamie a prawda to najszlachetniejsze co jest w życiu człowieka.
Pozdrawiam prawych ludzi Czołem Wielkiej Polsce!!!

18 komentarzy

cichyobserwator

Pan Stonoga ma mocne papiery - żółte !

6 8
ID:67191

Moher

@~cichyobserwator: Pani Kopacz wozi w kondukcie objazdowym po Polsce krzesła i meble z Warszawy. Ostatnio gościła w Wrocławiu i tam też przywiozła meble z Warszawy.Mebli ci u nas dostatek

5 11
ID:67192

cichyobserwator

@~Moher: Co do mebli to w czym problem ? Koszty ? To ci pomogę bo sam oprócz wytycznych ,które ci podsyłają to nic nie znajdziesz :,,W informacji przesłanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów czytamy: KPRM we własnym zakresie dostarczyła dodatkowe wyposażenie/sprzęt na potrzeby organizacji posiedzenia Rady Ministrów we Wrocławiu, aby nie obciążać kosztami Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego i nie wpływać na jego bieżące prace. Usługi transportowe na rzecz KPRM świadczy Centrum Usług Wspólnych w ramach ustalonego ryczałtu. Dostarczenie wyposażenia/sprzętu nie spowodowało dodatkowych kosztów po stronie KPRM". Słowo ,,ryczałt " sprawdz w słowniku.
Napisz teraz co ci przysłali o SKOK -ch ale tą wersję dla " prawdziwych Polaków".

5 7
ID:67193

ozon

Jak zwykle rozdmuchiwanie nieistotnych spraw do monstrualnych rozmiarów.. i kto tym się żywi? jak zwykle - "Moher"
PiSiory traktują swoich zwolenników jak ćwierćinteligentów ..
Nie ma nic gorszego dla kraju i społeczeństwa niż twardogłowy elektorat- niczym tej skamieliny nie rozbijesz...Boże chroń Polskę!!!

7 5
ID:67194

Moher

@~cichyobserwator: POnoć ma być powołana sejmowa komisja d/s SKOK-u,o to usilnie zabiega PO. Ministra Mucha nazwała to największą aferą 25 -lecia ,jest pewien warunek ,jeśli ma być przewodniczącym komisji parlamentarnej Mirosław Sekuła, to ja nie chcę, aby przeprowadzał głosowanie z pustymi krzesłami,tak jak to uczynił w Aferze Mira, Rycha i Zbycha .Ty uważasz się za prawdziwego Polaka? kiedy Partia aferzystów zakpiła z Polaków.Wielka szkoda ,że opuszczający Pałac Prezydencki, Bronisław Komorowski nie,odznaczył go Orderem Orła Białego.Mnie nic nie przysyłali o SKOK-ach ,to PO płaci hejterom, za wpisy na portalach społecznościowych.Wstrzymaj się z tymi osądami jak prokuratura przedstawi zarzuty .Jeśli,ten temat spędza ci sen z powiek ,wypij herbatkę Dr Oetker.dobra rada nie zawada cichy prawda ,czy fałsz?Trzymaj się jestem z tobą.

4 13
ID:67195

Moher

@~cichyobserwator: Platforma Obywatelska płaci trollom -http://www.chip.pl/news/wydarzenia/trendy/2015/06/platforma-obywatelska-placi-internetowym-trollom

4 10
ID:67196

cichyobserwator

@~Moher: polecam teksty internautów pod tekstem ,który wkleiłeś np.: "Ja dostaję od PiSU 10 groszy za wpis" , "co to ma właściwie wspólnego z tematyką chipa?ile PiS Wam zapłacił za ten artykuł?" - i co ty na to ?
Ja jestem po prostu zwykłym Polakiem a tych Twoich " prawdziwych Polaków " to się po prostu boję. Przykład tych prawdziwych z radia Maryja : "Pan prezydent właściwie to nie powinien być prezydentem, bo pan Kaczyński wtedy wygrał, jest to prawdą. Jest to rosyjski agent pochodzenia ukraińskiego, żeby wszyscy wiedzieli, dziękuję, szczęść Boże.
Danuta z Legnicy:- Proszę ojca, zgadzam się tym, co ojciec dyrektor mówił. Prezydent to nie jest Polak, on się sam przyznał, że nazywa się Szczegunow, że to nie jest pan Komorowski, żeby ludzie wiedzieli to wreszcie, więc nic dziwnego, że on to podpisał, bo on tu nie robi nic dobrego dla Polski."
http://wyborcza.pl/1,75478,18441784,katolicka-nienawisc-w-twoim-domu-jak-obraza-prezydenta-radio.html
A ty mi z tekstem : " Wstrzymaj się z tymi osądami jak prokuratura przedstawi zarzuty ." Dowcipas z Ciebie - nie podejrzewałbym o taką błyskotliwość.
Polecam wiaderko melisy , żebyś kiedyś z tymi " prawdziwymi Polakami " nie trafił na jeden oddział.

5 7
ID:67199

Moher

@~cichyobserwator: Kancelaria Premiera wynajęła firmę do "złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów". Jak pisaliśmy na łamach Gazety Polskiej Codziennie oraz portalu niezalezna.pl prawnik Piotr Waglowski odkrył, że przy różnych tekstach o OFE w internecie zaczęły pojawiać się podobne komentarze. Nowe światło na całą sprawę rzuca ujawniona przez Waglowskiego umowa zawarta pomiędzy Kancelarią Premiera, a jedną z agencji PR...

O całej sprawie zrobiło się głośno, gdy prawnik Piotr Waglowski, autor serwisu Prawo.Vagla.pl zwrócił uwagę na pojawiające się coraz częściej w internecie komentarze przeciwko OFE. Komentarze ostro krytykowały Otwarte Fundusze Emerytalne, zachwalając przy tym ZUS. Pojawiły się więc przypuszczenia, że podobieństwo komentarzy nie jest przypadkowe, a wszystkie razem stanowią cześć zmasowanej kampanii w internecie.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 28 maja br. zawarła umowę z firmą BrandAddicted sp. z o.o. (agencja FaceAddicted). Umowa dotyczy strategicznego doradztwa w zakresie działań KPRM w serwisach społecznościowych. Poproszona o wyjaśnienia w tej sprawie Kancelaria Premiera poinformowała Codzienną, że media społecznościowe stały się kolejnym, ważnym źródłem informacji o działaniach rządu. Współpraca z FaceAddicted ma wspierać KPRM w tym zakresie. Jednocześnie zapewniano, że umowa nie przewiduje publikowania komentarzy w internecie i że KPRM nie zajmuje się taką działalnością.

Piotr Waglowski wystąpił do Kancelarii Premiera o udostępnienie kopii umowy z agencją PR. Okazuje się, że jeden z punktów umowy zobowiązuje firmę m. in. do rekomendacji działań prowadzących do złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów.

4 12
ID:67200

Moher

@~cichyobserwator: Powody aby nie glosować na PO:

Powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską i PSL 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa (z firmą z Luxemburga) i wodociągowa w Katowicach 4)Afera stadionowa 5)Afera autostradowa 6)Afera stoczniowa 7)Afera AmberGold 8) Afera Elewaru 9) Afera z informatyzacją MSW i ZUS 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru (budują włosi ?) 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013r 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów), 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych i PSLowskich kolesi) 43) Plany wprowadzenia podatku kastralnego parcie przez prezydentów miast PO. oraz to, że Stefan Niesiołowski który nie rozumie dlaczego platforma przegrywa, wyzywa wszystkich od szczujni. DALEJ MYŚLĄ, ŻE SĄ NIEZATAPIALNI !!! ..

3 11
ID:67201

Moher

@~cichyobserwator: Lepiej już byłoby, aby te posiedzenia rządu odbywały się w lokalnych knajpach. U "Sowy i Przyjaciołach" zawsze był komplet mebli na miejscu i do tego jeszcze dyskretne nagłośnienie. Po co zatem je wozić!

4 6
ID:67202

cichyobserwator

@~Moher: Mógłbyś chociaż podać skąd Ty bierzesz te idiotyzmy ? Myślisz ,że gebelsowskie powtarzanie w kółko tych samych niby prawd uczyni z nich coś wiarygodnego. Zerżnięte z takich anonimowych stron http://niewygodne.info.pl/artykul5/02315-Zestawienie-osiagniec-platformianej-ekipy.htm a nawet połowy nie jarzysz o co komuś chodziło w tych wypocinach.
Przykład : w punkcie 39 stoi ,,Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów)," - oświeć mnie kto,komuż to i za ile sprzedał Azoty Tarnów. Powtarzając po kimś takie debilne teksty sam schodzisz do takiego poziomu. Twój rozum uległ już takiej atrofii ,że już bezmyślne wklejanie absorbuje 100 % mozliwości intelektualnych ?

5 5
ID:67203

gość-44275

@~cichyobserwator: Spokojnie Pan Stonoga na jesieni będzie miał minimum 10% .Czerwone ryje niech się martwią bo jak obiecał a słowa facet dotrzymuje do wyborów z kolan nie wstaną ,Serwery sie grzeją a tu czeka Amber Gold i Skoki a na deserek prawda o śmierci Leppera.
Stonoga jest już w sojuszu z Braunem tak jak pisałem dojdzie jeszcze Korwin i do takiej Polski chce wrócić .Polski bez układów bez złodziei i bez trzech instytucji ZUS PUP i US.
Czołem wielkiej Polsce

5 6
ID:67207

ozon

Tak czy siak największym sprawdzianem dla Polaków będzie referendum- wtedy okaże się jak bardzo obywatelskim społeczeństwem Rodacy są. Zobaczymy co społeczeństwo woli: narzekanie czy decydowanie .
Co do wyborów no to cóz- za cztery lata ( a może wcześniej?) następne i zobaczymy co Beata Salomon Szydło wyczaruje... Stonogi, Brauny czy inne Korwiny to taki folklor i przystawki nie koniecznie pasujące do dań głównych ..

4 5
ID:67208

Moher

@~cichyobserwator: Ze wszystkim się zgadzasz ,tylko Azoty Tarnów ci nie pasują.Poczekaj jak PIS wygra wybory i będzie audyt ,to otworzysz swoje ślipka słabo widzące i uszka słabo słyszące.Odpowiedzialność cichy to ma swoje imię i nazwisko.Ja już twój intelekt pozostawię bez komentarza.

4 10
ID:67210

cichyobserwator

@~Moher: wklejasz kłamstwa ? Tak, udowodniłem ci na jednym przykładzie a ty mi jakiś audyt Pis-u ,może niech go od SKOK -ów zaczną. Wstydu za grosz nie masz .Wklejaj dalej te bzdury i módl sie żeby Tobie ktoś audytu nie zrobił.

4 6
ID:67212

george best

@~ozon: Te referendum do Jow-ów to niech sobie PO razem z Kukizem idą .Co do Twojego zdania że Korwin Stonoga czy Braun to folklor to chyba dobrze Tobie się żyje wśród złodziei.Mam nadzieję że nie jesteś z tych co dreptali 1-go Maja?Bo z tego co wiem Ozon to popierasz PO stawiam dobre whisky że PO na jesieni nawet nie piknie jak ten którego nazywasz folklorem opublikuje resztę papierków jak na razie w Panamie dużo piszą o Policji w Przemyślu -Pozdrawiam

5 1
ID:67214

george best

@~Moher: Daj spokój z tym PiS przecież to to samo co PO .Jak dojdą dokumenty ze Skoków to będziesz miał PiS .
Stonoga Braun Korwin i Ruch Narodowy .Poczekajmy też na wypowiedź Leppera maja się podobno z kolan nie podnieść .

4 4
ID:67215

ozon

Owszem 1 maja w Szwecji różne imprezy były- szacunek dla ludzi pracy nic wstydliwego.
Popieram normalność . Co ma wynikać z publikowania jakiś papierów? więcej pracy będzie< kolejki do lekarzy się skrócą? Chłopie. Tanie polityczne sensacyjki zwisają mi i nie robią na mnie wrażenia- 32 lata życia w kraju wolnym, demokratycznym wśród społeczeństwa obywatelskiego- nauczyło mnie dystansu i nie podniecam się oszołomami ,których nie brakuje na tym łez padole.
Do wszystkiego trzeba dojrzeć "george".

5 5
ID:67221


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA