Tego jeszcze nie grali

Prokuratura zgłosiła wniosek do Google aby usunięto wpisy o aferach taśmowych.
Dlaczego dzięki takiemu człowiekowi jak Stonoga dowiadujemy się kto i jak rządzi w Polsce.Gdzie ma Polaków .Dużymi krokami idą wybory a w TVN dziś jak zwykle żałoba i artykuł o aktach i jaki to Stonoga zły jest.
http://www.tvn24.pl/wniosek-do-sadu-w-usa-ws-usuniecia-akt-z-afery-podsluchowej,564363,s.html

4 komentarze

gość-15703

Gdyby nie Stonoga i internet to bysmy byli ciemni " jak tabaka w rogu ". Słuchac tych z tv to mozna sie cieszyc ze zyjemy na zielonej wyspie a my podazamy za Grecja. Wszystko jest zakamuflowane ale to wyjdzie a zadłużenie rosnie. Aby to spłacić trzeba nam 100 lat żyć z zacisnietym pasem.

0 5
ID:67204

gość-44275

@~gość-15703: Ludzi karmi się od kilku lat w Polsce czerwonymi ryjami a nagaonki jak zwykle sa i były na Leppera Korwina Brauna Stonogę i innych którzy chcieli lub chcą zrobić porządek w Polsce.Rozmawiałem wczoraj z kolega z Warszawy to ciapate już się modlą na ulicy a Policja stoi i się patrzy.
Pała przypier... raz a dobrze i odesłać do Syrii.

0 2
ID:67206

Moher

@cichobserwator mam dla ciebie temat do przeczytania i co ty na to?--http://wpolityce.pl/polityka/260868-jak-kulczyk-chcial-sprzedac-rafinerie-rosjanom-jeden-raz-prezydent-pojawil-sie-w-kprm-po-to-aby-

0 5
ID:67211

cichyobserwator

@~Moher: Ja na ten temat krótko : HIENAMI się brzydzę !

2 2
ID:67216


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA