Zarobki w POlsce.

Witam.
Kiedy w naszym kraju zaczniemy godnie zarabiać ?
Pracujemy za marne grosze.
Zarobki po 1400zl za litr paliwa 5zł, papierosy 13zl, chleb 3zł, i tak można wymieniać.
Na zachodzie zarabiając podobnie bo około 1500-1800 jednostek za podobne produkty wydajemy za litr paliwa 1.20j(jednostki), papierosy 5j, chleb 1j, itd.
Chcemy być w unii to dajcie nam ich zarobki i ich ceny, zarabiamy jak nędzarze a ceny mamy jak na zachodzi oczywiście po przeliczeniu na złotówki.

Czy to PO, PiS, PSL, SLD, itd zagwarantują nam w końcu godne życie ?

Pracując legalnie, wstając codziennie i w weekendy do pracy, wiem że godnie żyć nie mogę bo z takimi zarobkami nie stać mnie na nic. Pracuje, aby opłacić mieszkanie i praktycznie nic więcej nie da się zrobić.

Ludzie obudźcie się i NIE GŁOSUJCIE na tych p(osłów).

9 komentarzy

george best

Jutro napiszę więcej to co zobaczyłem wczoraj w Warszawie to Stalinizm .
Czas aby wreszcie dowiedziały sie media za granicą jak i kto rządzi w Polsce.
Dziennik Baltycki już idzie Monitor Polski idzie czas na przerwanie tej okragłegostołu pępowiny.Gorzej niż na Białorusi.
Pozdrawiam Portal Włocławek i was Antysystemowcy!!!
https://www.youtube.com/watch?t=924&v=6PY3s9Jf5M8
Uwolnić w końcu Stonogę i dać budować nowa Polskę bez Jarków Franków Zbychów .
Czołem wielkiej Polsce.

2 8
ID:67373

gość-42242

@~george best: Ty to nasz idoli jak nie JKM to Stonoga, nie pal już więcej tego świństwa

3 2
ID:67374

cichyobserwator

@~george best: Na Białorusi to na jakich protestach byłeś ? To jak tam lepiej jest to nie do Polski tylko na Białoruś jedz.

3 3
ID:67375

ozon

Jak tacy mają "budować Polskę" to ja już ogłaszam "katastrofę budowlaną" na wielką skalę!
A jak jeszcze dołoży swoje łapki do tego Beata- malarz nieszczęśliwy no to już koniec- nie ma już nic....

4 2
ID:67376

george best

@~cichyobserwator: Pamiętaj że na Białorusi jest więcej wolności niż w Unii.Pisz lepiej czy jedziesz na PSV a nie mnie tu bombardujesz nic nie pisałem że byłem na jakiś protestach na Białorusi.

2 4
ID:67378

george best

@~ozon: Katastrofa ?Pisałeś ostatnio że Twoja żona jak dowiedziala się że w Polsce będzie panował PiS chce wracać do Szwecji .
No może tylko z sentymentu bo muslimy gwalcą a Szwedzki sąd skazuje ich na jakieś marne 180 godzin .W szkołach w Holandii też ale nie aż tylu w klasie Szwedzka klasa dzieciaków to kurdy i muslimy w hustach.
Skoro dla Ciebie Stonoga Kowalski Braun czy Korwin jest nieodpowiednim to przygotuj się na Afrykanskie towarzystwo i wojnę z Ruskimi bo to nieuniknione jak kaczuszki zakwaczą.

2 2
ID:67379

george best

Miałem napisać o manifestacji w Warszawie pod sądem i pod komisariatem ale widzę że jeden ma lepszą wiedzę bo czyta jude zaitung a drugi i trzeci wierzy że mu rząd da w przyszłlym roku 100 złotych.
Ja obstawiam tak wybory na jesieni będą sfałszowane a później poleci powtórka z Ukrainy.Także oglądajcie dalej wiadomości o suszach imigrantach i innych pierdupierdu.
Ach zapomniałem i najważniejsze info ile to Unia da Polsce szkoda tylko że nie piszą te żebraki ile zabrała Polsce.

2 4
ID:67380

george best

@~gość-42242: Korwin to przyjaciel Stonogi .

2 0
ID:67381

cichyobserwator

@~george best: Po tym tekście , ze na Białorusi jest więcej wolności niż w Unii to mogę Ci tylko współczuć - albo stanu zdrowia , albo poziomu wiedzy. Jeżeli piszesz ,że susza a z tym kłopoty tysięcy twoich rodaków to w/g ciebie " pierdupierdu" to masz raczej kłopoty ze zdrowiem i to pierwszy lepszy specjalista nie pomoże.
Może kibicem MU jesteś dobrym ale reszta ... jak u kibola.

4 4
ID:67383


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA