Doczekalism sie

Mam swoje lata, wychowałem sie za komuny, bylo ciezko i trudno no ale co narobily rzady solidarnosciowe to przechodzi wszelkie oczekiwania, brud smrod i bezprawie, sa milionerzy oraz grono nedzazy. Za komuny kazdy mial prace i zapewniony jako taki byt. Jesli rzadzacy nie zmienia sposobu rozumowania ze wschodem to czeka nas wojna i nedza jeszcze wieksza. Przyjaciol musisz miec w poblizu a nie na drugim koncu swiata, nic nas nie nauczyla druga wojna.

7 komentarzy

george best

No rzeczywiście za komuny Polska sterowana była z Moskwy General Jaruzelski Kiszczak i teraz do tej pory Układ Magdalenkowy działa .Nic się nie zmienia od lat Bruksela zwana Unia to nie co inne jak komunizm bis .
Nic tak nie rozwaliło rynku jak Unia .Polska to kraj waleczny i bogaty w złoża ale ludzie nieodpowiedni siadają u sterów.
W każdym razie aby było dobrze trzeba przeprowadzić dekomunizację i przede wszystkim zmniejszyć wynagrodzenie rent i emerytur sługusom Moskwy.
Aby każdy Polak był Polakiem a nie motłochem który tyra jak beduin a pieniądze idą na premie restauracje i inne uciechy.
Moim zdaniem są osoby które mogą to posprzątać Kowalski Korwin Braun I Stonoga .
Co do przyjaciół to Węgry i Orban on pokazuje że można ....

2 4
ID:67396

ben Jacov

jak widać sieroty po Marksie mają co wspominać, bo i jest co: ludzie w większości przypadków nie pracowali, lecz byli "na etacie"; od każdego zakładu pracy do najbliższego monopolowego ścieżki wydeptane były; zawsze było co ukraść lub zachachmęcić... Tow. "pierwszy" z wizytami gospodarskimi nawiedzał. A ilu to ludzi można było poznać w kolejkach... Sama radość...
Teraz dla "Żorża Najlepszego" - nie każdemu faszyści w rodzaju panów, których wymieniłeś są mili, zwłaszcza tym, którzy coś tam jeszcze pamiętają i nie pragną powrotu czasów w kolorze brunatnym..

3 4
ID:67402

george best

@~ben Jacov: Przede wszystkim trzeba oduczyć się kraść .Wiadomo czerwone mordy wiodły prym w tym i tak wychowały swoje dzieci .Moim zdaniem w Polsce wolności nie ma i jest jeszcze mniej niż za rządów PZPR.
Polak Polakowi powinien być bratem. Tyle afer gdzie nikt oczywiście nic nie ukradł zakłamanie jude tv .
Chciałbym wrócić do Polski ale Polski bez Urzędów Pracy bez Opieki Społecznej bez Bandy Urzędasów i mniejszej ilości świń przy korycie.Gdzie z Polską się liczą .
Unia upada i dobrze .Korwin mówił że wyzwolą nas spod tej okupacji Muslimy każdy się śmiał .Francja Niemcy Szwecja jest już w rękach ciapatych .Walczy Dania Norwegia Węgry i myślę że Polska .
Jeśli w/g Ciebie Kowalski Braun Korwin czy Stonoga to faszyści to chyba mylisz pojęcia .Faszyzm to Unia banan taki węgiel zły globalne ocieplenie brak posiadania broni zero agresywności socjale i inne durnoty.
Czołem Wielkiej Polsce do jesieni a jak wspominałem wybory jak będą sfalszowane młodzi Polacy nawet Ci co ich wyrzucono z kraju wrócą walczyć o normalną Polskę .Dość zlodziejstwa i zadłużenia.
Faszyści nosz *********

3 2
ID:67405

gość-81617

ben Jacov - teraz jest nie inaczej. Kto przy złobie ten najedzony i zapewniony byt dla całej rodziny. Nie chwale komuny - mówie ze to dobry ustroj tylko zeby mial go kto finansowac.

1 2
ID:67406

george best

@~ben Jacov: Ty faszysta masz tu Polskie słowa-Czołem Wielkiej Polsce !!!

2 0
ID:67407

gość-69421

Komuna była dobra,po zmianie gorzej.Teraz dużo lepiej,za komuny bardzo źle.Dyskusja do nikąd.

0 0
ID:67412

ben Jacov

Georgowi trzeba odpowiedzieć Tuwimem:
Nie będzie żadnej polemiki,
Nie dam Ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet: Pies Cię je....ł,
Bo to mezalians byłby dla psa...

1 2
ID:67449


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA