wyssane z brudnego( i to bardzo) palca

Pan Jarosław Malutki chwilowo przestał bredzić o mgłach i zamachach no to teraz zaczął bajdurzyć o szariacie w Szwecji ! On wywoła jeszcze nie jeden skandal międzynarodowy. Ambasada Szwecji kategorycznie zaprotestowała ale co bedzie jak ten oszoł** dostanie władzę? czy tylko na notach dyplomatycznych to się będzie kończyć?

16 komentarzy

george best

Spokojnie obiecane jest przez Stonogę że jeszcze przed wyborami będzie coś na Jaro.Z Leppera też się śmiali i media zrobiły z niego wariata jak mówił o Klewkach a niestety do tej pory mimo złamania Konstytucji RP winnych nie ma .
Serdeczne gratulacje z 4-0 z pejsiatymi w Lidze Mistrzów o meczu z PSV nic nie piszę pól roku bez Luke Shaw ani karnego ani czerwonej ani żółtej kartki .

7 2
ID:67509

Moher

W momencie, kiedy Ewa Kopacz pozuje na obrończynię praw człowieka i humanitaryzmu, Polacy z Mariupola nie mają możliwości powrotu do Ojczyzny. Nasi rodacy z Zarządu Polsko-Ukraińskiego Stowarzyszenia Kulturalnego w Mariupolu właśnie pracują nad listem do kancelarii prezydenta, premiera i senackich oraz sejmowych komisji ds. łączności z Polakami za granicą, w którym wyrażają chęć przyjazdu do kraju.

Słuchając zapewnień, że Polska jest gotowa przyjąć setki uchodźców-Muzułmanów, ubolewamy, że dla nas katolików, potomków represjonowanych Polaków, dzieci i wnuków przymusem wywiezionych przez NKWD z Podola i terenów byłej II RP na Donbas polskich żołnierzy, nauczycieli, urzędników, nie ma miejsca w naszej historycznej Ojczyźnie podkreślają Polacy z Mariupola
My, Polacy z Mariupola, nie mamy wygórowanych wymagań, jesteśmy gotowi pracować społecznie za bezpieczny dach nad głową i sprzątać ulice w razie potrzeby na terenie naszej historycznej Ojczyzny

7 6
ID:67511

ozon

"Moher" to ,ze od lat nic nie robiono w sprawie Rodaków ze Wschodu ( a przypominam ,ze PiS był u władzy i ...?) nie usprawiedliwia Kaczyńskiego i jego wypowiedzi w Sejmie. . Podsycanie u niezbyt rozgarniętego elektoratu pisowskiego fobii nie może odbywać się szkalowaniem innych rządów i społeczeństw.

Kaczyński nie ma skrupułów- dla władzy gotowy jest na każde świństwo i to czyni. Makiawelizm? raczej zwykłe szalbierstwo polityczne no ale przysłowie mówi ,ze " od wołu żąda się tylko sztukę mięsa"

5 6
ID:67513

Moher

@~ozon: Posłuchaj PIS był u władzy 2 lata ,PO 8 lat,to tak dla przypomnienia.Teraz troszeczkę o twoim eldorado Szwecji http://www.tvn24.pl/tu-europa,94,m/muzulmanski-problem-szwecji-plonace-przedmiescia-sztokholmu,472381.html.

6 4
ID:67514

moherka

No i co ozonku, który chodzisz na postronku ?

6 3
ID:67515

cichyobserwator

@~Moher: Jeżeli zechcesz znajdę ci w internecie i podam linki do twierdzeń ,że ziemia jest płaska ,że powstała około 10000 lat temu, że byk reaguje na czerwień ,itd,itd... I co ? To będzie świadczyło ,że to prawda ? Myślenie ,ze jak coś nam pasuje to tak musi być nie świadczy o wyłączności na prawdę. Jak Kurdupello straszy toaletami we włoskich kościołach to myslisz ,że w któreś tam był? Ze jego ochroniarze byli z nim ? Włosi go nie poznali i tylko dlatego protestują ?
http://wyborcza.pl/1,75478,18845127,szariackie-szarze-prezesa-pis-w-sejmie-jak-jest-naprawde.html#BoxGWImg
Jesteś równie małostkowy i monotematyczny jak prezes .

5 8
ID:67516

Moher

@~cichociemny POprańcy niech zobaczą kościół w Sopocie po co mają oglądać we Włoszech -http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Sopocki-kosciol-opanowali-zebracy-Panuje-okropny-smrod-nie-nadazamy-ze-sprzataniem,

5 4
ID:67517

ozon

"Moher" w każdym mieście nawet w Polsce są dzielnice do których raczej nawet za dnia się nie wchodzi.. kiedyś we Włocławku ( a z tego miasta pochodzę) taką dzielnicą była tzw 'Kokoszka", . Od jakiegoś czasu taką "zakazaną" dzielnicą jest Zakręt o czym tu na tym forum swego czasu czytałem. Z tego co wiem nie mieszkają tam ani muzułmanie ani inni cudzoziemcy?. W centrum np 3 go Maja, Cyganka i ulice wokół to też raczej nie cieszące się dobrą sławą miejsca. .. tak jest i w Szwecji i Londynie czy Berlinie.
Ja rozumie lęki , obawy bo wiem ,ze mieszkając lata całe za tzw "żelazną kurtyną" nie przygotowało społeczeństwa do otwartości na innych, do tolerancji. Z drugiej strony widzę jak bardzo w takim razie krucha jest wiara Polaków? jeśli są obawy ,ze zmieciony w puch będzie katolicyzm! bo być może zamieszka w Polsce pare rodzin muzułmańskich.? Przecież Czeczeni to też muzułmanie i co? zniknęły katolickie kościoły? .nawet niewielu o tym wie ,ze Polska przyjęła Ich ok 90 tysięcy.
Można mieć pretensje do rządzących ale nie można zapominać o tym ,ze wszyscy jesteśmy dziećmi Boga no a Polak _Katolik szczególnie o tym powinien pamiętać i darzyć szacunkiem bliżniego jak siebie samego nie koniecznie miłością.
Bóg jest przecież jeden, On stworzył ludzi a więc czarnoskórych, skośnookich... stworzył świat więc w czym macie problem szanowni Katolicy ???
Nie sądzę aby był stwórcą tylko Polaków _ Katolików?
'moherka" - ignorancja i głupota nie pomogą Ci w życiu. Jesteś taki sfilcowany moherek aż beton!!!

6 6
ID:67520

cichyobserwator

@~Moher: Za Tobą nikt nie nadąży ; wytłumacz maluczkim co ma piernik ... jakim tokiem rozumowania połączyłeś bezdomnych-żebraków z islamsko - włoskim fixum dyrdum prezesa ?
Rozwiązanie jest bardzo proste i podaje je komentarz internauty :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Sopocki-kosciol-opanowali-zebracy-Panuje-okropny-smrod-nie-nadazamy-ze-sprzataniem,wid,17658877,wiadomosc.html
,,niech udostępnią plebanię, tam są toalety i stołówka...księża--jednoczcie się z najbiedniejszymi"
poczytaj pozostałe to może przypomnisz sobie czy jesteś katolikiem( prawdziwym Polakiem ) czy pozorantem,

4 8
ID:67521

ozon

A tak na marginesie to dlaczego nie ma w pobliżu kościołów toalet? choćby przenośnych? To obrażliwe jest? przecież fizjologia też jest dziełem Stwórcy . Małym dzieciom zachce się siusiu to ładniej wygląda jak pod murek kościelny mama zaprowadzi?Wszystko co ludzkie nie jest nam obce ... no chyba ,że w tej grupie zawodowej odbywa się ta fizjologia inaczej albo może wcale???
"Tojki" bardziej chyba potrzebne niż oświetlenie kościoła- może warto o tym proboszczom powiedzieć?Przynajmniej pieniądze podatnika w jakieś formie służyły by podatnikowi ! Mam na myśli te z budżetu nie datki na tacę ...

4 6
ID:67522

Moher

@~cichyobserwator: tępy umyśle po co nam żebracy z Syrii ,jak mamy swoich

6 5
ID:67523

ozon

a tu trochę opinii i ocen o tym jak jest w Szwecji
http://www.tvn24.pl/debata/magazyn-tvn24-na-weekend,7.html#chapter-5

2 4
ID:67530

gość-81617

ozon - popieram cie w sprawie toalet ze sa niezbedne przy kosciolach, mogly by byc w tych palacach przy koscielnych, nie zgadzam sie z poprzednim art. dotyczacym kokoszki, pochodze z niej i znam czasy z przed 60 tal niestety nie bylo az tak zle czasem ktos troche oberwal ale nigdy nozem tak jak to jest dzisiaj.

0 5
ID:67533

gość-35742

@~Moher: teraz rozumiem twoją filozofię życiową : po co mi rozum jak wystarczy innych słuchać co mam myśleć !

3 5
ID:67541

ozon

"gość- 81617" ależ ja absolutnie nikogo nie chciałem obrazić moją intencją było uzmysłowienie niektórym ,że takie subkultury miały miejsce zawsze .
Pozdrawiam.

0 5
ID:67544

ben Jacov

Oj, Ozonie, pan prezes zwany z włoska Curdupplo Xero jak zwykle przed wyborami udaje odmienionego, a mimo to Antka Policmajstra ma w zanadrzu, przecież pan Macierewicz w wyborach startuje i to ma jedynke!

2 5
ID:67553


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA