Dlaczego Stonoga

Po kilku latach na obczyźnie wygnany jak pies .Gdzie byle co jak trzeba było załatwić to stos pism i latanie kilkudniowe.Rządy oczywiście te same nazwy tylko inne.Gdy pisałem o Korwinie na tym forum większość mówiła że to wariat itd.
Wieczorem pewnego dnia zadzwonił do mnie znajomy który mieszka w Portimao w Portugalii i wysłał między innymi ten film po tym filmie wróciła chęć walki o Polskę nasi dziadkowie przelewali krew za ten kraj a teraz co powie Bruksela co powie Berlin


W załączniku film pozdrawiam i aż łza się w oku kręci jak się słucha tego tekstu

5 komentarzy

ben Jacov

Pana o wielu nogach nikt z Polski nie wyganiał i nikt nie wygonił. Pan wielonogi uciekł przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz pan Przekręt potrzebuje tzw. pożytecznych idiotów, takich, jakim Ty stałeś się Żorżyku Najlepszy!!! Człowiek chory z nienawiści jak Ty, to najlepszy materiał do "obróbki" - wielonogi wyprał Ci mózg. I tyle!!!

3 3
ID:67527

george best

@~ben Jacov: Dobra dobra towarzyszu .To co pokazał ten facet dowody materiały to w normalnym kraju spowodowało by że znikneły by dwie partie PO-PIS .
Uciekł przed wymiarem sprawiedliwości ?Ty chyba jednak chodzileś z czerwoną chorągiewką na pochody.Także bujaj się z pawianami i jak chcesz socjali i dalej być niewolnikiem to wiesz na kogo oddać głos.

1 3
ID:67531

ben Jacov

Żorżyku, w odróżnieniu od Ciebie, za działalność opozycyjną w PRL-u byłem internowany i psychicznie zmuszony do emigracji. Po upadku komunizmu wiem gdzie moje miejsce jest.
Wracając do wielonożnego, to miał rację pewien mądry policjant z Kielc, twierdząc, że prawda jest jak dupa: każdy ma swoją.
Na koniec życzę więcej krytycyzmu w dawaniu wiary różnym podejrzanym indywiduum, przypominając jednocześnie, że w dzisiejszej Polsce zarówno prokuratura, jak i sądy są niezależne od jakiejkolwiek władzy. Zależne mogą dopiero stać się, jeżeli w nadchodzących wyborach wygrają pisuardyści.

2 2
ID:67534

george best

@~ben Jacov: To dlaczego nie popierasz takich ludzi jak Stonoga Kowalski Korwin przecież oni chcą normalnego kraju.Marzy mi się sojusz z Węgrami Słowakami i Czechami.Marzy mi się aby ta zabetonowana scena polityczna okrągłego stołu wreszcie pękła.
Przecież czy to PO czy PIS jeden czort Polska prawicowa nie socjalna .Mam nadzieję że ruszy Afera Katowicka i Polacy dowiedzą się prawdy bo prawda jest jedna te dwie partie różnią się tylko nazwą.
To znalazłem na youtube
https://www.youtube.com/watch?t=671&v=04kVGZsoOAE

2 3
ID:67539

george best

@~ben Jacov: Poczytaj sobie skąd wywodzi się Partia PIS bo chyba za mało od czerwonych dostałeś .Oni chcą dawać dla mnie to socjaliści.Przypomina mi to Jakubinów we Francji a Pan Prezes chyba był w Magdalence?co czy tylko fotomontaż?

2 0
ID:67543


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA