cudzymi ... głosami????

Duda no Prezydent oczywiście podpisał projekt ustawy dot. wieku emerytalnego.
Salcesonik ( kiedyś na salceson mówiono cwaniaczek bo" robił" za szynkę) chce aby ten rząd wziął na SIEBIE odpowiedzialność za tę kuriozalną ustawę.
Gorące kasztany panie Prezydencie należy wybierać własnymi rękami!!
Przecież 25 pażdziernik już niedługo! Po co ten pośpiech?
"Niecierpliwość to okropnie brzydka wada- przez tę wadę się niekiedy głupio wpada..." śpiewała Kasia Sobczyk kiedyś ale słowa aktualne i teraz

24 komentarze

ben Jacov

Pan Duda "pracuje" w kampanii wyborczej pani Szydło. Jest to jasne - rozmyślnie posyła do sejmu potworka legislacyjnego, tylko po to, żeby sejm tym kukułczym jajem nie zajął się, i... aby pa. D. i wszyscy pisuardyści mogli wydziwiać, jaka to PO jest paskudna. Obrzydliwe to i perfidne!!!

6 12
ID:67549

george best

Pan Duda podobno miał być prezydentem wszystkich Polaków od kilku tygodni świetnie robi kampanię PIS .
Przez usta Kwiatkowskiego oszukał wyborców Stonoga Partia Polska która dała mu ponad pół miliona podpisów.
Pytam skoro Stonodze postawiono zarzuty w jego prośbę o uniewinnienie odstawiono na bok to jakim prawem w wyborach widać Pana Kamińskiego?
Za tydzień w Gazeta Stonoga będzie bum cichutko coś w mediach o aferze Katowickiej a tam przecież się troszkę działo.

11 3
ID:67551

ben Jacov

Dość dawno temu niejaki Hermann Goering powiedział, że Żydem jest ten, kogo on uzna za Żyda . Pan prezes (wł. Curdupplo Xero) podobnie twierdzi, że skazanym nie jest ten, kogo sąd skazał, tylko ten, kogo pan prezes pisuardystów za skazanego uznał.
Jeśli chodzi o pana wielonogiego, to jak każdy oskarżony ma nie tylko prawo, ale i obowiązek bronić się. W odróżnieniu od świadków, może przed sądem (i nie tylko) kłamać ile tylko zechce. Bieda polega na tym, że znajduje pożytecznych idiotów, którzy w opowiadane przez niego pierdoły wierzą.

5 11
ID:67552

george best

@~ben Jacov: Dlaczego Sumliński obsmarował Stonogę a później nie przyszedł na spotkanie z nim?.Sam Sumliński chciał tego spotkania .Dowodów na władzę Stonoga pokazał tyle że w normalnym Państwie były by przedwczesne wybory .Mam nadzieje że jeszcze przed wyborami zobaczysz tych swoich socjalistów którym tak kibicujesz .Za mało czerwoni Tobie za komuny na dupę dali bo dalej na nich głosujesz .Zobacz jak powstała ta partia i z jakich ugrupowań a jej mentor niestety ale w Magdalence był.Pozdrawiam Ciebie Kiszczak nie musisz już pisać Jacov

10 3
ID:67554

ben Jacov

Drogi Żorżyku, jestem liberałem. Uważam, że wszystko powinno być w Polsce prywatne, bo tylko prywatny właściciel o swoją własność potrafi odpowiednio zadbać. Zauważ, że np. sprywatyzowane kopalnie mają się dobrze i nie generują długów. Podobnie ze służbą zdrowia. Obywatel z legitymacją ubezpieczenia powinien pójść do tej przychodni, szpitala, do tego lekarza, do którego zechce. Idiotyzmem są limity, bo tylko dureń będzie starał się zaplanować ile ślepych kiszek rocznie usunie i ile czwórek górnych lewych wyrwie. Serce nakazuje głosować na partię pana Petru . Obawiam jednak się, że będzie to głos zmarnowany (partia pana Petru może nie przekroczyć progu wyborczego), dlatego chcąc nie chcąc będę głosował na Platformę Obywatelską, aby nie gryzło mnie sumienie, że przyczyniłem się do przejęcia władzy przez zwolenników kaczyzmu. Proszę więc,Żorżyku, żebyś nie przypisywał mi tego, czego nie ma!

5 12
ID:67555

george best

@~ben Jacov: Z tego co napisałeś myślę że bardziej Tobie do Korwina .Ale nie będę wnikał na kogo masz głosować Musi wrócić kara śmierci i musi zrobiona być dekomunizacja .A we Włocławku czerwonych mord więcej niż ryb w wiśle towarzysze tak zwani.

10 4
ID:67558

george best

@~ben Jacov: Przypomnij sobie kto był w Magdalence .Smutek bierze ze bierzesz pod uwagę Petru i PO .Chyba cieszysz się że podnieśli Tobie wiek emerytalny i zrobili w Polsce zielona wyspę.Wspomnisz moje słowa że na jesieni w Polsce będzie kocioł bo sa ludzie którzy będą walczyć górnicy kibice i Polacy .Ile można być niewolnikiem ile można znosić to że dziecko należy nie do Ciebie tylko do państwa jakaś baba decyduje co ma dziecko jeść w szkole co ma palić i pić dorosły człowiek i na końcu ile można sprzedawać kraj Berlinowi Tel-Aviv-owi Moskwie i USA
Tu jesteśmy my Polacy tego rezimowe media się boją.

12 5
ID:67559

george best

@~ben Jacov: Tutaj masz żeby się lżej Tobie do wyborów szło

10 2
ID:67560

ben Jacov

Powoływanie się na polskich faszystów z tzw. ruchu narodowego, oszołoma Kowalskiego, górników, do których trzeba wiecznie dopłacać i innych wielonogich świadczy o głupocie piszących. W końcu - jak mawiał słynny grecki filozof, Sedes z Bekelitu - głupota to rzecz piękna...

6 9
ID:67561

ozon

"ben Jacov"- głos na Petru nie jest zmarnowany bo próg przekroczy a opozycja merytoryczna o ekonomi jest potrzebna.
Puste obietnice niczego nie załatwią , trzeba uszczelnić system, zrobić porządki z kopalniami ( ech jak przydałaby się tu Margaret!!) , prywatyzacja to jest to!!

7 12
ID:67562

george best

@~ben Jacov: Dla Ciebie Patriota to faszysta tak?.Przeczytaj sobie program NSDAP .Zakaz palenia papierosów pomysł Hitlera wspólna waluta pomysł Hitlera zabieranie dzieci biednym rodziną w Polsce teraz to hit Hitler zabierał dzieci z biednych rodzin Lubelszczyzny i wysyłał do bogatych rodzin Niemieckich.
Twoi przywódcy to popierają którzy zdradzili wczoraj Grupę Wszechradzką.

10 3
ID:67566

george best

@~ozon: Kopalnie masz rację powinny przejść w prywatne ręce .Petru i jego ekonomia Balcerewicz bis.Wyjście z Eurochołchozu .Polska z Węgrami Czechami i Słowacją .Otworzyć się na rynek wschodni i nie być popychadłem Berlina .Brukseli Baroso Juncker Schultz samo lewactwo...

11 2
ID:67567

ozon

Polska z Węgrami, Czechami? po co? ich idolem jest Putin. Czechy tak wogóle niech najmniej mówią o zdradzie. Zadziwiające jest ,że PiSowi nie przeszkadza to ,ze poparli aneksję Krymu> a teraz pieją ,ze Polska "zdradziła" grupę Wyszehradzką? Bardzo dobrze zrobiła Polska bo na pomoc dwulicowych Czechów czy Węgrów nie mogłaby liczyć w razie czego.
Popychadłem Putina można być? to mieści się w normie przyzwoitości?oj "george" "george" ....

5 12
ID:67568

george best

@~ozon: Krym należał i nalezy do Rosji normalka .A Banderowcą za mordowanie Polaków jeszcze po czapie się dostanie .Lwów wróci do Polski.
A obecny rząd i tu się zgodzę nic z Polska nie ma wspólnego .Jutro do Katowic mam nadzieję że górnicy z Jastrzębia pomogą wszak przecież 26 lat temu to zaczęło się na Ślasku teraz Polacy znów musza iść po Polskę nie tą na usługach Berlina i komuchów Brukselskich.
Polska zdradziła Grupe Wszechradzką całując po dupie Berlin nie przejmują się Polakami którzy klepią biedę najważniejsza jest Solidarność z Niemcem pfu pfu

11 3
ID:67573

cichyobserwator

@~george best: nie zaglądałem tutaj pare dni i widzę ,ze przechodzisz fazę bezmyślnego słowotoku. Łączysz do kupy co ci akurat do głowy wpadnie jak 5 latek ,który naczytał sie mnóstwa książek ale z żadnej nic nie zrozumiał. Mógłbym jedną po drugiej wypunktować te twoje skojarzenia historyczne z faktami ale widzę ,że osiągnąłeś Zenit i Nadir jednocześnie a na ten stan umysłu potrzeba dużego kalibru specjalisty. Oby się taki znalazł .

3 13
ID:67575

LALA 20

Gdy P.iS. wygra wybory, w co nie wierzę, Polska przeobrazi się w XVI - wieczną Hiszpanię w której panował arcykatolicki
król Filip II { zmarł na wstydliwą chorobę }.
Gdzie było 3600 różnych klasztorów i mnóstwo kościołów { żadna ekonomia nie jest w stanie tego zdzierżyć }.
Gdzie od czasów Izabelli Aragońskiej i Ferdynanda Kastylijskiego do śmierci gen. Franco {1975r. } rządził Kościół.
Na dzień dzisiejszy Hiszpania jest wyzwolona, a Hiszpanie tworzą światły Naród.
Hiszpania poddała gruntownej rewizji KOŃkordat i wygrała.
Czy chcemy Polski zacofanej?

2 11
ID:67599

LALA 20

@ george best

Chciałbyś aby w Polsce zawrzało na wzór szalonych rewolucji meksykańskich?
Kreujesz się na Emiliano Zapatę?
On został ścięty.

P.S.
Proponuję Ci mniej zioła.

1 11
ID:67600

LALA 20

@ cichyobserwator

Jak zwykle - ręka na pulsie/
Pozdrawiam.

2 9
ID:67601

LALA 20

@ ozon

Pajacyki trzeba prostować.
Pozdrawiam.

1 11
ID:67602

LALA 20

@ george best

Piszesz koszmarki, ja dla Ciebie mogę stać się koszmarem, żołnierzem Waffen SS.

1 11
ID:67604

LALA 20

Gdyby P.iS. wygrał wybory, w co nie wierzę, polecam wszystkim normalnym Polakom książkę - autor, niemiecki historyk,
Florian Huber { nowe pokolenie } - tytuł - " Obiecaj mi dziecko, że się zastrzelisz ". Wstrząsająca lektura.

1 9
ID:67609

LALA 20

@ george best

Użyłeś oczywiście przenośni, pisząc " całując po dupie Berlin " - Ty natomiast, możesz swobodnie całować po dupie
niedżwiedzia - symbol Berlina.

2 10
ID:67613

LALA 20

@ george best

A Półwysep Kalifornijski od zawsze należał do Kanady - godne to i sprawiedliwe.

1 10
ID:67614

Moher

@~LALA 20: - lalo zerwałaś się jak pies z łańcucha.i szczekasz .

6 1
ID:67674


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA