Mądre słowa

Niestety ja nie potrafię zaraz pakuję się na Katowice biorę z sobą najstarszą córkę aby na własne oczy przyjrzała się jak w Polsce łamane są prawa człowieka ale polecam ten film ....
https://www.youtube.com/watch?t=827&v=NsKFLtTxZOY

8 komentarzy

ozon

To Ty dzieciom swoim "sprzedajesz" legendę iż jesteś emigrantem politycznym ?
Kto co komu łamie? chyba zadymiarze wszystko co spotkają na drodze - przestań opowiadać te bzdury. Idąc tokiem Twojego myślenia powiem tak:"Polska dla Polaków i my chcemy tylko rodzimych zadymiarzy z orzełkiem w paszporcie" OK!!

6 4
ID:67588

ben Jacov

Mam "Ozonie" propozycję, żeby od dzisiaj całkowicie ignorować idiotyczne wpisy Żorżyka.

2 4
ID:67590

cichyobserwator

@~ben Jacov: Ja też jestem za ! Już dawno oderwał się od rzeczywistości i szkoda tylko czasu.

4 7
ID:67593

george best

@~ozon: O mój paszport się nie martw bo znów mam dwa .Martw się lepiej o siebie i tych pajaców co tak Polskę sprzedali Niemcom .Ja nie wyjechałem po to aby siedzieć na socjalu .Pracuję mam czwórkę dzieci co w Polsce mógłbym sobie pozwolić max na dwoje.Kochana żonę ale nie jesteśmy żebrakami a moglibyśmy usiąść z dupą i na same dzieciaki dostalibyśmy około 2500 w euro ale w myśl powiedzenia kto nie pracuje ten nie je przemy do przodu.
Ozonie przestań pierdzielić swoje farmazony bo nie raz piszesz prawdę ale większość magluje Tobie chyba jude tv i der jude zaitung.

4 2
ID:67595

george best

Do Bena i cichegoobserwatora oderwani od rzeczywistości to jesteście wy.Jeden dostał od czerwonych pałą po plerach ale chyba za mało bo dalej popiera ludzi z Magdalenki i największego zdrajce RP .Ty za to obserwatorze nie wiem kogo poprzesz w wyborach ale we Włocławku u dużo osób płynie w żyłach krew PZPR .
Ale zobaczymy jak będzie ja przynajmniej zaczynam coś działać jeżdżę na manifestacje a wy należycie do grupy siedzących na dupie i fajno jest oddaje 65% swojej wypłaciny na zachcianki tych pracusiów z Wiejskiej.
Pozdrawiam i głowy do góry Czołem Wielkiej Polsce

4 5
ID:67596

george best

@~ozon: Ty od moich dzieci to wara bo ja Tobie w rodzinie nie grzebię .Także Ozon troszkę zbastuj bo sa pewne granice.

4 2
ID:67597

LALA 20

@ george best

Zachowujesz się jak Wilhelm Orański, był obywatelem Zjednoczonych Prowincji - czyli obecnej Holandii, tak jak Ty.
Tępił Katolików, czyli Hiszpanów. Uczynił Holandię zjednoczoną i bogatą, bogatą do dziś.
Ty natomiast jesteś osz******, mógłbyś być u Wilhelma pachołkiem.
Czy Ty kumasz historię?

3 3
ID:67615

george best

@~LALA 20: Dobrze ze tępił Hiszpanów bo potem mieli takiego oszołoma jak generał Franco.Holandia bogata daj na luz .Holandia może wydaje Tobie się bogata ze względu na to że większość kamienic i kasy w bankach jest w posiadaniu żydów.
Co do pachołka lepszy pachołek niż ktoś kto pobiera socjal .Siedź więc tam gdzie jesteś w tym Sułtanacie i patrz jak Angelika zaprosiła wam pracusiów .Mi też nie jest do śmiechu bo to co się dzieje przeraża i jeśli tak zostanie jak jest mamy pewną wojnę.O siebie się nie boję tylko o dzieci.

3 2
ID:67625


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA