Odkrywamy prawdę

11 lat czlonkostwa polski w ue polacy zbiednieli http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3526-odkrywamy-prawde-niewygodny-bilans-11-lat-czlonkostwa-polski-w-ue-polacy-zbiednieli

7 komentarzy

george best


Wyżej materiał Grzegorza Brauna

3 2
ID:67620

komuszek

Przecież ten GB to zwyczajny ś*** i to tylko Was łączy?

4 6
ID:67627

heniek

@~komuszek: twoj nick mowi wiecej o Tobie niz twoj komentarz. Z takimi dyskutowac nie bede :)

6 3
ID:67628

komuszek

@~heniek:
Masz rację , bo ja też z ciumokami nie mam o czym rozmawiać. To nie nie za PRl-u weszliśmy do UE ale za RP i dlatego heniu jest tak jak podaję niżej ale to trzeba rozumieć, Teraz nauczyciel nic nie umie, to jak ma nauczyć ucznia.Hahaha
"Łącznie wytransferowano z Polski 49,39 mld dol., co daje średnią roczną 4,939 mld dol.
"W latach 2004-2013 wyprowadzono za granicę dochody z inwestycji na łączną kwotę 144 mld euro, natomiast w 2013 r. wypłynęło z Polski w przeliczeniu 82 mld zł, czyli 5 proc. PKB, co w sumie stawia pod znakiem zapytania ekonomiczną opłacalność naszej przynależności do Unii Europejskiej. Według MSZ korzyści z obecności w UE zwiększają PKB o 0,7 proc. rocznie. Tu 5 proc. tracimy, tam 0,7 proc. rekompensaty - to ci interes.."

0 7
ID:67629

george best

@~komuszek: PRL trwa w najlepsze układ Magdalenkowy żyje.Dług i naszabrowanie z dotacji to podstawa wyssane na pochodach 1-majowych.Praca dla znajomych i rodzin i siedzący towarzysze w biurach i urzędach co po angielsku tylko mówią dzień dobry pobierający kasę co miesiąc i pijący kawki tzw niedobitki prl-u lub po prostu towarzysze i towarzyszki bo na Pan czy Pani nie zasługują.Całe te towarzystwo jak mówi Korwin Braun trzeba postawić przed sądem a majątki zlicytować i przeznaczyć na zadłużenie Polski.

7 2
ID:67630

cichyobserwator

Parę razy usmiałem sie przy tej pokrętnej logice i wyliczeniach pana Witkowskiego ale jak przypomniałem sobie ,ze kiedyś cukier kosztował złotówkę a ja zarabiałem miliony - to rzeczywiście tragedia gospodarcza się pogłębia.
A przez tą bidę totalną :
"I kwartał bieżącego roku przyniósł dalszy wzrost oszczędności polskich gospodarstw domowych. Na koniec marca br. ich wartość zbliżyła się do poziomu 1.130 mld zł, czyli w ciągu 3 miesięcy wzrosła o +34 mld zł, co odpowiada dynamice na poziomie +3,1% (najlepszy rezultat od IV kwartału 2012 "
https://www.analizy.pl/fundusze/wiadomosci/18483/struktura-oszczednosci-gospodarstw-domowych-%28marzec-2015%29.html
To pewnie najzwyklejszy cud bo jak pan Witkowski tego nie wyliczył to pewnie nie istnieje.

5 9
ID:67632

ozon

....." co wyliczę to wyliczę - ale zawsze wtedy powiem ,że najbardziej mi żal- kolorowych jarmarków itp itd"- motto pana Witkowskiego!
Szydło też twierdziła ,ze Polska w ruinie....

5 5
ID:67637


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA