W Holandii Polacy glosują mądrze

Góra 100 głosów dostana partie PO-PIS-PSL-SLD od Polaków w Holandii .Dziś Pan Zbigniew Stonoga został uniewiniony a więc trzymać się mocno tajfun nadchodzi wreszcie Polacy dowiedzą się jak rządzi się niby wolnym krajem od 26 lat.
Afera taśmowa to tylko wstęp postkomuchy Polska w rękach prawicy i dla wszystkich Polaków nie tylko dla wybranych.

8 komentarzy

ben Jacov

Miałem Żorżyka nie komentować, jednak na kłamstwo zareagować muszę: pan Stonoga nie został uniewinniony. Wręcz przeciwnie - został skazany i przez rok będzie nosił elektroniczną obrożę, pozwalającą mu od 8 rano do 20 pozostawać poza miejscem zamieszkania. O uniewinnieniu mowy nie ma, a to dopiero pierwszy proces pana oszusta!
Drogi Żorżyku, nie kłam!!!

8 3
ID:67634

ozon

Szkoda ,ze jeszcze nie dostał wielonogi kagańca...A swoją drogą to jak to jest ,ze tacy stają się "wyrocznią" dla niektórych?

5 4
ID:67636

george best

@~ben Jacov: Oszusta ?Może w/g Ciebie oszuści to są tutaj za mało pałą chyba po plerach dostałeś że dalej podtrzymujesz tych postkomunistów a może Ty jednak popierałes Gumułkę i Wojtka Jaruzela?
Zobacz to
http://www.wgrane.pl/df5fd660d6183d66eb16a0ff82ed8e0a
Po wyborach głowy na łyso i na łańcuchach po całej Polsce będzie się wozić zdrajców i złodziei .Bo jednak sa sprawiedliwe sądy w Polsce

3 1
ID:67638

george best

@~ozon:Dupa szczypie co ze góra 15% dostana Twoi antypolscy złodzieje

5 4
ID:67639

george best

@~ben Jacov: Ta obroża jest na chwilę znajdzie się sędzia który ja zdejmie a założy tym co sprzedali Polskę Niemcom ale obroża będzie z drutu kolczastego a psy przywiązane do płotu .
Twoje pierdo... jest takie jak ludzi którzy zrobili z Leppera wariata którzy zabili generała Petelickiego plują Tobie w twarz a ty myślisz że deszcz pada .
Niestety pisałem to już Ozonowi 15% to będzie sukces a do wyborów u jeszcze wiele ciekawostek jak bawi się elita oby media nadążyły nie mówię tu o koszernych.

4 3
ID:67640

george best

@~ben Jacov: A co do Lexusa to masz to


Pierwszy i ostatni proces procesów po wyborach będzie wiele ale wróci kara śmierci normalność bo nie można zywić ludzi co ukradli miliony

3 3
ID:67641

gość-15431

Ostro jedzie tak sie powinno nie ma innego wyjscia, boje sie ze zmarnuja czlowieka.

3 2
ID:67645

george best

@~gość-15431: Za dużo ma na nich teraz jeszcze Amber Gold przed wyborami i sekcja zwłok Leppera

3 0
ID:67706


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA