Polityka

Ludzie!!!!!!!!!!!!! Narodzie Polski, opamiętajcie się.
Nie szukajcie wrogów zewnętrznych, wrogowie są tutaj, w naszym kraju.
Destabilizujący P.iS. i kler.
P. i S. jest stosunkowo świeżym kilkunastoletnim zagrożeniem dla Polski.
Natomiast kler.................................................... Prześledżmy historię Polski od czasów
rozbiorów do chwili obecnej. Ile zła zostało uczynione naszemu kraju i Narodowi.

P.S.
Ogólnie rzecz biorąc, ile zła w ówczesnych czasach Europie i Nowemu Świtu
wyrządzili Biali Dominikanie i Jezuici.

15 komentarzy

george best

Zapomniałaś dodać jeszcze 3 partie .Poczytaj sobie o Aferze Katowickiej .Tam idzie o ponad miliard dwieście milionów to będzie afera .
Ja tam nie widzę różnicy miedzy PO-PIS-PSL-SLD ale za to widzę różnicę w rządzeniu Polską Stonogi-Korwina -Braun-a i Ruch-u Narodowego jak najszybsze wyjście z Unii i przede wszystkim głos polaków nie tej zburaczałej jedzy z DDR-ów .Będzie dobrze kampania ruszyła

7 5
ID:67643

Moher

Lalo20 ozonie -mordo ty moja, co za dramatyczny apel do narodu.Myślę ,że jesteś w nie najlepszej kondycji psychicznej.Boje się bardzo o Ciebie ,nie zrób sobie krzywdy ,bo przyjdzie mi pozostać w nieukojonym bólu.Zdrowiej chłopie.Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece.

8 4
ID:67644

LALA 20

@ george best

Przybądż Wilhelmie Orański i poprowadż ten Naród.
Przywież moc pomysłów, ale nie przywoż zioła.

3 7
ID:67646

LALA 20

@ Moher

Widzę i czuję opary obłudy, jest to piekielna siarka pisuarów.
Zdobyłeś dużego plusa u Lucyfera z Torunia.
Goń się robaczku.

4 8
ID:67647

george best

@~LALA 20: Bardziej Janie 3 Sobieski nie po to Janek robił porządek pod Wiedniem by teraz postkomuchy z Brukseli nakazywały Polakom co maja robić a najbardziej denerwuje ta jędza brzydka .Ale słyszałem ze Niemki się cieszą wiesz chodzi mi o te niemry rodowite co maja taki sexapil w sobie że facet 25 lat na bezludnej wyspie nie tknął by tego dlatego tak Angelika chciała i dostała to co chciała a niedługo i poczuje.
Pozdrawiam i powiem że w Holandii jest podobnie wreszcie sprawdził się scenariusz Korwina Unia Europejska dogorywa chodzący trup.
Czytałem ostatnio w necie że podobno Hitler w grobie się przewraca z tego co wiem mieszkasz w Niemczech co na to lokalne media?Oczywiście nie te lewackie bo na wyborach słyszałem ze Angelika już ze stołka poleci za to że z Niemiec robi Sułtanant

7 4
ID:67649

Moher

@~Lalo-ozonie. Ja do Ciebie ze słowami płynące z serca w trosce o twój stan zdrowia ,a ty każesz mi się gonić .Może zrobisz sobie lewatywę tak bardzo zalecaną prze pana Komorowskiego ,ponoć dobra na głupotę ,ale to metoda niekonwencjonalna .- Przecież wymyślony został lek na głupotę i witaminy na rozsądek,musisz tylko spojrzeć na listę leków refundowanych.Dbaj o siebie ,z Panem Bogiem dobry człowieku.

6 5
ID:67650

LALA 20

@ Moher

Pobierasz lekcje głupoty????????

2 5
ID:67651

LALA 20

@ george best

Jan III Sobieski pod Wiedniem bronił Europę przed zielonym sztandarem, a tu takie " klocki ".
W Bundes jest duże niezadowolenie z tego powodu, ale wyrażane jest w sposób umiarkowany.

P.S.
Czy obejrzałeś już ten węgierski film który Ci zaproponowałem ?, czyli " Gwiazdy Egeru ".

4 5
ID:67652

ozon

"Moher" przykro mi ,ze spędzam Ci sen z powiek . Nie schlebiaj mi tak .
Jesteś tak zakompleksiony? Uważaj by przy pacierzu nie pomylić sięi nie powiedzieć "Ojcze nasz - drogi Ozonie.." bo z piekieł nie wyjdziesz.a ja dobrych notowań u Opatrzności raczej nie mam .
Mnie cieszy ,ze na tym forum są nie tylko trogl*****, których przedstawicielem jesteś.
Może raczej poczytaj coś wartościowszego niż wypociny tzw niezależnych prawicowych mediów. Poza tym pogoda piękna rusz się na spacerek i zamień aktywnośc internetową na spacerową- dotlenisz szare komórki jeśli jeszcze coś tam pod berecikiem zostało.

5 5
ID:67653

Moher

@~ozon: Wiadomości o Polsce i świecie współczesnym ,nigdy nie za wiele .Właśnie odłożyłem książkę, Mroczne Strony Historii. Królowie i Królowe Europy ,od średniowiecznych tyranów, do szalonych monarchów.Uchyl rąbka tajemnicy, co ty teraz robisz? Domniemywam, że siedzisz w swojej pracowni i projektujesz ,pewnie znowu pojedziesz w świat daleki swój projekt wdrażać.Ostatnio rozpisywałeś się że na Ukrainie wdrażałeś swój projekt i szkoliłeś ludzi .Napisz gdzie teraz będziesz wdrażał ,czasem nie w Ruandzie dla plemienia. Huto

6 4
ID:67656

LALA 20

@ Moher

Ciebie jednak trzeba gonić.
Przede wszystkim nie Huto, tylko Hutu.
Właśnie twoi idole, misjonarze, skłócili w Ruandzie plemiona Hutu i Tutsi. A gdy doszło do ludobójstwa w tym kraju,
wzięli dupy w troki, i uciekli z Ruandy, kryjąc się m.in w Watykanie.
Piszesz że dużo czytasz, nie ściemniaj, w zeszłym roku, okres zimowy, świąteczny, zaproponowałem ci kilka tomów,
p.t. " Poczet królów przeklętych " - autor - Maurice Druon, wyśmiałeś mnie, pisząc, że nie dla ciebie takie tematy.
Mam dla ciebie dobre słowa - goń się.
Ach, bym zapomniał - kiedy masz kolejne lekcje z głupoty???????????

3 7
ID:67658

ozon

"Moher" a nie ładnie być takim wścibskim.
Nadmiar tzw wiadomości o Polsce i świecie współczesnym może jedynie ogłupić zwłaszcza tych, którzy nie mają umiejętności odsiania ziaren od plew co często jest w Twoich wpisach widoczne- no ale co mi tam...
zaspokoję Twoją ciekawość - tym razem to "świat "przyjechał do nas. Jest dwóch Arabów, jest Hiszpan, jest para mieszana z Włoch no i oczywiście Szwedzi też. Zrobiła się istna "wieża Babel" a wszystko związane z pracą tak moją jak i błękitnookiej.Owszem w pracowni bywam- manna z nieba nawet mnie nie zlatuje ot tak- trzeba jej pomóc i zarobiony jestem po kokardę.
Ukraińcy radzą sobie całkiem dobrze i moi szefowie są bardzo zadowoleni ( zdradzę Ci ,ze to zadowolenie ma przełożenie na moje konto coś wspaniałego!)
Rozczaruje Cię- nie wybieram się do Ruandy ani nie będę z plemieniem Hutu współpracował- szkoda bo byłoby ciekawie- tym razem będzie to Hiszpania i nie Katalonia- ale to listopad dopiero. Mam nadzieję ,ze zaspokoiłem Twoją ciekawość?
Co do czytania to skończyłem niedawno "Krfotok"( tak, tak nie popełniłem błędu- tak zatytułował autor- Edward Redliński)- spróbuj przeczytać może przebrniesz???
"LALA20" jesteś super! Najważniejsze ,zeby wiedzieć o czym się pisze! Pozdrawiam

4 6
ID:67662

LALA 20

@ ozon

Dziękuję.

P.S.
Goń i prostuj sfilcowanego, to bazyliszek, prawie taipan.

1 6
ID:67663

LALA 20

Wszystkim Forumowiczom Ade.
Do Świąt Bożego Narodzenia.

P.S.
Powoli trzeba zająć się " ogródkiem ", jak zawsze, przy muzyce grupy Pink Floyd z płyty " Division ".

2 6
ID:67664

Moher

LALA20 vel ozon. Wiem ,że ciężko pracujesz ,ale podczas prac w "ogródku" przy muzyce grupy Floyd z płyty "Division"chcę zaproponować Ci, abyś poczytał o plemionach Hutu i Tutsi ,dasz radę, zapewne masz podzielność uwagi.-http://ekai.pl/wydarzenia/wywiad/x18956/widzialem-katechistow-z-maczetami-rozmowa-z-misjonarzem-w-rwandzie/?page=1

6 4
ID:67669


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA