Muzułmanie i ich zachowanie

Poparcie dla Pawła Kukiza

6 komentarzy

ben Jacov

Cóż, do szaleńców Polska szczęście ma: jak nie Tymiński, to Lepper lub jakiś inny, np. Wielonogi, w oczy pana piosenkarza spojrzeć warto - wtedy wszystko wiadomym staje się. Z rozmysłem nie wspominam o prominentach kaczystowskich, wystarczy, że wymienię Antka Policmajstra i Krystynę - Zawsze-Dziewicę-Pawłowicz.

2 4
ID:67673

george best

Stonoga albo Korwin inaczej po dojściu do władzy Nowej Irlandii lub tych co zdradzili suwerenność Polski i niby sa prawicą wojna z Ruskimi .
Fajne przemówienie po wyborach prezydenckich Pawła potem niestety bliżej mu do czerwonych mord niż do dekomunizacji i wyjścia z Unii .Tym wszystkim niby patriotom co Ukraińców wspierali na Majdanie mówię Wołyń a niech pomagają im Niemcy i Unia to oni zaczeli wojnę na Ukrainie

2 3
ID:67676

george best

@~ben Jacov: Wymień lepiej tych złodziei z Wiejskiej nie maja dość .Lepper jako pierwszy w sejmie powiedział o prywatyzacji ile to się nachłapali no to go zabili.Generała Petelickiego też dalej będziesz pierdo... te swoje mądrości .Tak w/g Ciebie dobrze jest że Polska rodzina to motłoch wypłata 1500 złociszy opłaty i zakupy w bezdomce.Zadłużenie Polski coraz większe sprzedają dupę Berlinowi i USA a jak pojawia się Stonoga Korwin i chce ten układ rozliczyć to Ty się śmiejesz .
To co mówili o Polsce że istnieje teoretycznie jest prawdą jeśli nie wejdzie Stonoga Korwin Ruch Narodowy to przygotuj się na bum .Jest jedna siła która może to ruszyć bo większość tylko siedzi w domach ja mimo 1300 kilometrów już na dwóch demonstracjach byłem teraz 10 będę w Warszawie w Jude tv nie pokażą Tobie prawdy ani w Der Jude Zaitung nie napiszą .
Każdy Polak ma normalnie żyć być spokojnym .Ja pracując i mieszkając w Holandii nie myślę że jak zrobię opłaty to ile mi zostanie .Zakupy w sklepie no oprócz jakiś drogich rzeczy cały kosz .
Także jak Tobie dobrze jest jak teraz to powodzenia ....

3 3
ID:67678

Moher

@~ben Jacov: Coś nie wspominasz o Kanclerzu Leszku Milerze ,który wyrolował wszystkich emerytów i rencistów zabierając rewaloryzację rent i emerytur,Przecież sam powiedział ,że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym nie jak zaczyna ,tylko jak kończy .To muszę powiedzieć ,ze skończył fatalnie,a w październikowych wyborach mogą nie przekroczyć progu wyborczego.Coś mało słychać, o Aleksandrze Jakubowskiej, nie idzie z odsieczą?
Kiedyś trzęsła polityką. Zwano ją lwicą lewicy. Wydawało jej się, że może wszystko. Nawet zmieniać ustawę według własnego pomysłu. Afera Rywina skończyła jej karierę. Dzisiaj Aleksandra Jakubowska pracuje w jednej z podwarszawskich galerii handlowych. Ale nawyki ze starych czasów zostały. Nadal dyryguje podwładnymi, rozkazując, co i jak mają robić.

3 2
ID:67679

ozon

"Moher" Ty jakoś mam kłopoty z percepcją... cały czas drepcesz w miejscu .
Twoje tęsknotki za osobami z byłej PZPR są passe. Współczesny świat , współczesna polska lewica to nie te buziulki ,które wymieniłeś. ŚWIAT się zmienia- oprzytomniej trochę i zacznij czerpać wiedzę o tej współczesności z bardziej kompetentnych i rozgarniętych żródeł niż dotychczas bo narażasz się na śmieszność.. Zachowujesz się jak leciwa dama ,która z łezką w oko wspomina swą młodość i ogląda pożółkłe fotografie! ....

3 3
ID:67680

ben Jacov

"Moherku" - jeśli pani Jakubowska ma podwładnych, to musi nimi kierować. Taka jest przypadłość kierowniczego stanowiska.
O Leszku Millerze nie wspominam, bo to nie moja bajka, mimo iż wolałbym rządy Millera od rządów Kaczyńskiego (lub jego protegowanej - p. Szydło). Miller swoimi rządami Polsce wstydu nie przynosił, czego nie mogę powiedzieć o rządzie brata - brata.

4 3
ID:67686


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA