Do wszystkich ludzi

Facet dobrze mówi czego wy chcecie 12 złotych na godzinę i dalej rozpierduchę Polski czy może kolejnych podwyżek?
https://www.youtube.com/watch?t=263&v=qs1_b0MwaD0

2 komentarze

ozon

"george" jestem Ci bardzo wdzięczny ,że tak angażujesz się w kampanię wyborczą bo im więcej malutkich partyjek przekroczy próg - tym gorzej dla PiSu... nakłaniaj więc ile sił w palcach- piszę to zupełnie serio!!!
Metoda d 'Hondta sprzyja dużym partią więc jest szansa ,ze Korwiny, Kukizy i inne gdy przekroczą próg pokrzyżują im szyki. Zwłaszcza Król Jarosław Malutki po dupce dostanie bo karzełkowi marzy się władza absolutna i to na dziesięciolecia.Taki polski putynizm Maleńkiemu się marzy... a figa z makiem !W Twoich palcach jest siła i nie tylko Twoich! Wyborcy Szanowni pomyślcie o tym i niech ustawa "67" nie przesłoni Wam zdrowego rozsądku bo piwko będziecie nie daj Boże spijać przez parę kadencji...

1 0
ID:67688

george best

@~ozon: Musi tak być .Ja choć kłucimy się ostatnio ale w Holandii Polonia da głosy Korwinowi i Stonodze .Przepraszam że mam taki pogląd ale trzeba zakopać już dawno ten okrągły stół .
Gdzie Polak w swoim kraju jest od 26 lat motłochem gdzie złodzieje kradną miliony urzędasów jest 800 tysięcy pierdzą w stołki i tylko grube siano biorą za darmo .
PIS u władzy to rządy zemsty i tu się nie pomylę jak dalej pójdzie wojna z Rosją

0 1
ID:67698


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA