DO POLAKÓW

Wiem ze każdy z was pójdzie na te wybory bo ile można od 26 lat sponsorować małpi gaj który od PZPR tak nauczył się kraść a Polaka traktuje jak motłoch .
Dajcie szansę Stonodze Korwinowi Braun-owi czy Ruch Narodowy pomóżmy wstać z kolan Polsce bez bandy czworga.
Ile można żywić urzędasów pociotek córeczek synków ile można płacić na ZUS na ich budynki i całą świtę ile można znieść kłamstw polityków i afer które zamiatane są pod dywan.Zróbmy to aby chociaż nasze dzieci mieszkały w końcu w wolnej Polsce gdzie jakaś minister nie będzie wam mówiła co ma dziecko jeść i kiedy iść do szkoły.Co ma pić palić dorosły człowiek.
Spotkajmy się 10 października na marszu w Warszawie ciapate manifestują że im źle że nie mogą dymać że kasy za mało to i Polak potrafi pokazać że władza od 26 lat ma nas wszystkich gdzieś.

Czołem Wielkiej Polsce bez postkomuchów i okrągłego stołu !!

2 komentarze

george best

Spot tez pikny szczery i prawy
https://www.youtube.com/watch?t=120&v=nI4CxM6DRUU

2 2
ID:67699

george best

Dziś pięknie Gromadzki dał złodziejom do wiwatu.Zaczyna się strajk służ mundurowych jest dobrze może wreszcie Polak we własnym kraju nie będzie motłochem bandy czworga i układu okrągłego stołu.
Czołem Wielkiej Polsce

2 2
ID:67704


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA