Holenderski Korwin o Islamie

Mimo że to już 4 lata jak Geert Wilders miał ta sprawę w sądzie ale uwierzcie on i jego Partia powinna wygrać wybory i też wyjść z Unii .Napisy po polsku zerknijcie czy facet nie ma racji.
Po tej sprawie Prezydent i sąd go uniewinnił

4 komentarze

ben Jacov

Ty, Żorżyku, musisz mieć grzybicę mózgu, że zawsze tak wielkie głupoty i pierdoły wypisujesz.

2 1
ID:67727

george best

@~ben Jacov: Powiem Tobie jedno trzymaj kciuki aby Stonoga Korwin Kowalski weszli do sejmu a PiS nie wygrał samodzielnie bo będziesz płakał razem z tymi co ich popierasz a ze popierasz złodziei to sam pewnie kradłeś .Nie rozumiem tylko jednego pisałeś że byłeś przeciwko czerwonym zarzekłeś się że do Partii nie należałeś a myślisz jak towarzysz .Pewnie masz kogoś w rodzince na stołku i wałki kręcicie .Bo jeśli Tobie jest dobrze to przepraszam ale chyba nie widziałeś jak może być lepiej .Patrz na wyniki wyborów bo ja mówię że może z 12% dostaniecie a później będziesz widział swoich jak ich zamykają.Czołem Wielkiej Polsce bez sługusów z Berlina

1 1
ID:67732

ben Jacov

Wiesz, Żorżyk, zastanawiam się, czy partia popłuczyn po leperowskiej Samozagładzie zdobędzie 0,1 procenta głosów, czy też całe 0,2%. Wątpię, żeby moi rodacy tak bardzo zgłupieli i głosowali na szalonych kabareciarzy, w rodzaju niesławnej pamięci posła Gromadzkiego, który dał taki występ w sejmie, że przy nim ekscesy Janowskiego to bardzo malutki pikuś. Myślę także, że nad tym, co piszesz, musisz myśleć z całą rodziną, bo przecież sam, w pojedynkę, takich głupot byś nie wymyślił.

1 0
ID:67735

george best

@~ben Jacov: Gromadzki powiedział prawdę to taki wstępek do po wyborach .Ale co mam pisać Tobie jak czytam że popierasz kogoś bo chodziłeś ze siostrą do szkoły chłopie drogi Platfusie wasz czas już się skończył przygotuj się tak zadłuzonej i okradzionej Polski gdzie nie Polak a imigrant jest ważniejszy to aż dziw bierze ze tacy jak Ty jeszcze głosują na nich.

1 1
ID:67737


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA