Coś podobnego....??

Rewelacja! Kaczyński dotrzymuje słowa i Beata kandydatką na premiera!
Idiotą to Maluśki nie jest i tak z marszu wyborcom "gestu Kozakiewicza " nie pokaże.
Za jakiś czas zmiana nastąpi- jeśli testament Lecha ma się wypełnić no to Jarek nie ma wyjscia. Ale to nie teraz. Teraz słyszymy rozsądne wypowiedzi nt, obietnic! W czasie kampanii w ferworze walki na rozsądek nie było czasu...będą audyty, poszukiwania jakiś tam reprodukcji, długopisów czy tuszu do drukarek- to zajmie trochę czasu więc Beata akurat po kobiecemu zajmie sie tym.
Mnie najbardziej zelektryzowała zapowiedż ,że to pan Legutko ma objąć tekę MSZ! dreszcze po plecach przeleciały i nerwy ukoić musiałem koniaczkiem na co z kolei zareagowała moja błekitnooka mówiąc,że wpadnę w nałóg bo nie jedna niespodziewana wiadomość jeszcze będzie!
Ale jest coś pocieszającego w tym wszystkim a mianowicie to ,ze obywatel może pozwać rządzących za niespełnienie obietnic tym bardziej jeśli rząd nie jest koalicyjny!! Coś zdaje mi się ,ze takich zbiorowych pozwów może trochę być za jakiś czas a i ja swojego pełnomocnika uruchomię.. a co? w końcu jesteśmy od 25 pażdziernika już w państwie PRAWNYM,że nie wspomnę o tym ,ze i SPRAWIEDLIWYM!!

1 komentarz

george best

Tym wszystkim którzy głosowali dalej jak jest wyrazy głębokiego wspólczucia powodzenia na te 4 lata .500 złotych dostaniecie ale podwyżek na przyszły rok .
Zamiast Korwina Kukiza Stonogę Kowalskiego zmiany od tego PRL-U to pokazaliście debilizm i głupotę .Nie mówię tu o towarzyszach przy stołkach przyspawanych ale wy ludzie Polacy ciężko pracujący dobrze że te bezdomki wam pobudowali
Czołem Wielkiej Polsce za 4 lata ten magdalenkowy condon pęknie

2 3
ID:67817


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA