czas na zmiany pani Beato Damy Radę

Jak podała telewizja "Biznes i Swiat" posłowie którzy nie startowali bądż nie weszli do Parlamentu dostaną tzw odprawy łącznie 6,5 mln.
Na "głowę " to ok 30 tyś.
Pora na zmiany ! Polacy czekają !Wykonajcie zadanie !
..."znasz li ten kraj przywilejami jak rzeka płynący..."?

4 komentarze

ben Jacov

Znowu mamy przejaw, niestety ze strony "Ozona", pięknej, polskie, czystej, zawiści bezinteresownej. A przecież byli posłowie otrzymają - zgodnie z prawem - trzymiesięczne odprawy. Nie widzę w tym nic dziwnego.

0 1
ID:67828

ozon

Ej chyba jakieś nieporozumienie. w myśl haseł PiSu , ZMIAN trzeba dokonać we wszystkich dziedzinach życia i nie ma to nic wspólnego z jak napisałeś " zawiścią bezinteresowną"- aluzja to była do haseł pisowskich ale ironię oddać w pisemny sposób jest raczej trudno! mogłeś nie zajarzyć! Pozdrawiam

2 1
ID:67834

ben Jacov

Przepraszam, "Ozonie", byłem jak ta żaba w stawie, co nie kumała.
Co do zmian, to Kalifat PiSlamski dokona takich "reformuf", że wszystkim pójdzie w pięty i to tak dalece, że już po roku zostaną odsunięci od władzy, przynajmniej na kolejne osiem lat. Potem syndrom kwadratowej czapy i skrzydlatego jeźdźca spowoduje ponowny napływ zbiorowej głupoty, tak jak z wybraniem czteroliterowego prezydenta i wprowadzeniem Kalifatu PiSlamskiego, a także Liroya i innych kukizowców do parlamentu. Chlebka pewnie będzie mniej, za to igrzysk dużo... Bardzo dużo...

2 1
ID:67839

ozon

Nie ma problemu ja też czasami tak mam."ben Jacov".
Przekonuję moją błękitnooką ,ze te igrzyska długo nie potrwają ale to groch o ścianę. Od paru dni gorąca linia Szwecja_ Polska, prowadzi rozmowy, wykrzykuje po szwedzku okropne słowa i zachowuje się mniej więcej tak jak obecni zwycięscy w sprawie uchodżców! Obawiam się ,ze postawi na swoim i trzeba będzie się ewakuować.
Teraz daję" nogę" na 3 tygodnie do Madrytu ale to niczego nie załatwia i trudna rozmowa czeka mnie po tej służbowej podróży. Nasi synowie też stanęli po stronie pomysłu mamusi i nie mam sojuszników psia kita. Wychowaj tu dzieci o!
Zobacz jak polityka może pogmatwać i zburzyć spokój zwykłego zjadacza chleba? A było tak sielsko , anielsko w rodzinie! I tym niezbyt optymistycznym akcentem kończę licząc po cichu ,ze podrzucisz mi jakiś argument , jakiś pomysł..? Wylatuje we srodę więc myśl szybko kolego!Pozdrawiam

































1 1
ID:67844


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA