zawiśle

-aa--czy wisła nie płynie za powolótku ?---skąd wiem ty pytasz ..nie denerwój sieee.--być może całkiem stanie --to dopiero się będą denerwować ..pytasz co robić jak się pali ?? -mówisz że samoloty nie chcą robić deszczu ..a może już nie potrafią ??ale wichurę aby nałamać drzew to zrobili ...znów pytanie ..skąd wiem --logiczne --skoro u niemców nie wiało to nie miało prawa wiać w gdańsku --no chyba że smigłowce nad zatoką gdańską...mówiłeć synu pilota aby nie kończyć ===== zrobiły komin szybowcowy...----==0-=ale bandytów trza pokazywać palcem ----mówisz mam przerypane ====//=a jak tam wisła ?? co będziesz pił?? jak się pali --to trza kopać studnię ...ale wody oligoceńskie [głębinowe ]]uzupełniają się po 15 latach jak są długotrwałe opady w całym regionie a nie jak ulewa samolotowa -taka jak pod tarnowem czy pod gnieznem czy tez w okolicach trzebini --robione na zlość samorządowcom ...co czytali -o hydratach --i biedronkach ..własności miejscowych kacyków ..synów gienerałów...którzy to nie wykazują zysków ..... a w portugalii od hydratów w zatoce meksykańskiej --patrz list ..w mojej skodzie ---wrocław ul pilczycka 775.....skowroński stanisław ---fizyk samouk ....

2 komentarze

Gruby_Rychu

A tak ogólnie to wszyscy zdrowi?

1 0
ID:67871

ben Jacov

To, co szanowny Klawóz łaskaw był zapodać brzmi jak:
"Kiedy Kara Mustafa, Wielki Mistrz Krzyżaków,
Z całą szwedzką potęgą wyruszył na Kraków,
Pobił go pod Legnicą, wciąż do bitki skory;
Król mężnych Polaków - imć Stefan Batory"...

2 0
ID:67876


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA