To zamach na Trybunał

To zamach na Trybunał http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,To-zamach-na-Trybunal-alarmuja-zamachowcy,wid,17978502,wiadomosc.html?ticaid=115f54

7 komentarzy

wal

Jaki tam zamach. Bajer. TK cały czas jest ciałem politycznym i daje ciała.

5 0
ID:67947

cichyobserwator

Moherku , a jak to określisz ? To jest to twoje "prawo i sprawiedliwość " ? Sąd sądem ale nie dla swoich .Wspaniały początek - czuję ,że " Duduś Wspaniały " zapisze się w historii wielkimi koślunami !
Andrzej Duda ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego
"Andrzej Duda podjął decyzję o ułaskawienie byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. "aferze gruntowej", m.in. wiceszefa Macieja Wąsika."
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-kaminski-ulaskawiony-przez-andrzeja-dude/6v1dhr

To teraz jako Prezydent wszystkich Polaków innych też będzie ułaskawiał , wreszcie naród doczekał Nowego Zbawiciela.

4 6
ID:67949

cichyobserwator

Zapomniałem o najważniejszym : Mało ,że zbawiciel to jaki genialny prawnik ! Ułaskawił kogoś kto jeszcze nie jest skazany prawomocnym wyrokiem . Polska czekała na takiego Męża Stanu , chyba nie będę czekał tylko od razu jutro wywalę telewizor i pierdyknę kapliczkę temu geniuszowi.

5 5
ID:67950

ben Jacov

Moher nie doczytał do końca i podniecił się niczym małolat w parku...

3 4
ID:67952

george best

@~cichyobserwator: Tu plus dla Ciebie ale myślę że kolejny w kolejce będzie Dubieniecki i afery Pefron nie ujrzą światła dziennego a ludzie niepełnosprawni jak i reszta zwykłych obywateli co tam życie do przodu.
A propo kapliczki nie wywołuj wilka z lasu kto wie może będzie prikaz aby w każdym domu była taka kapliczka jak ksiądz będzie po kolędzie chodził 4 razy w roku .

2 3
ID:67955

pro et con

Idzie stare.

1 1
ID:67957

Gruby_Rychu

Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie,
taaaaaak teraz już wiem skąd ta nazwa ...

0 2
ID:67963


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA