Perfekt Angielski

Jak było by można zapisał bym się na lekcję anglika gada jak stary purchel bez akcenty dajcie spokój.

11 komentarzy

cichyobserwator

Mocny w gębie pod pseudonimem w necie - jaką to niską samoocenę musisz mieć ,żeby tak się poniżać ?
Ważne jest co się mówi ale u Siebie samego tego nie widzisz bo masz zakodowane " dużo po swojemu " a nad treścią już nie masz czasu się zastanowić. Czasami warto chociaż spróbować.

4 6
ID:68011

Gruby_Rychu

@George

Wiesz, mój szef zwykł był mawiać, że mam pherpherk English co jakoś nigdy mi nie przeszkadzało używać tego języka w mowie i piśmie.
A jak tam Twój angielski i holenderski?

1 4
ID:68015

george best

@~cichyobserwator: Próbuję dziękuję za troskę ale chińczyk lepiej mówi po angielsku niż bądź co bądź człowiek który zajmuje odpowiedzialne stanowisko.To nie jest Pan z opieki społecznej który chodzi i katy przegląda tylko on reprezentuje Europę także po angielsku powinien śpiewająco gaworzyć

3 3
ID:68017

george best

@~Gruby_Rychu: Angielski dobrze holenderski prawie perfekt .Nie jest źle najważniejsze ze w swojej rodzinie nie mam takich rudych zdrajców.Stare przysłowie brzmi -"Co rude to fałszywe"

3 1
ID:68018

pro et con

@~george best: uważaj co piszesz. Bo nie mieszkasz u żony w Meksyku i jeszcze cię jakiś muzol uszkodzi. Ale ty pewno taki gieroj @pytajnik tylko na Forum . Hahaha

1 1
ID:68022

cichyobserwator

@~george best: Jezeli reprezentuje Europę -rozumując jak Ty -to powinien znać wszystkie Europejskie języki więc nie rozumiem czemu czepiasz się akurat angielskiego. Stanowisko ,które zajmuje nie dostaje się za znajomość języka a nawet nie jest wymagane bo wszystkie języki w UE są równe i dlatego istnieje cała gama tłumaczy a Ty wymyślasz sobie problemy zamiast skupić sie na sobie bo tym próbujesz zagłuszyć problemy własne.

4 5
ID:68024

ozon

No nie jest to angielski amerykański ale całkiem poprawny tzw brytyjski. Każdy Europejczyk bez trudu rozumie o czy mówi . Literacki angielski po prostu. Akcent? no wiesz inaczej mówi Walijczyk, inaczej Szkot czy Irlandczyk a jeszcze inaczej Niemiec czy Szwed.
Jeszcze nie tak dawno francuski był językiem "europejskim" jak myślisz? ilu prominentnych polityków europejskich nim się posługiwało?Jak już wspomniał "cichyobserwator" tłumacze są nadal i zapewniam Cię ,ze rozumieją sens przekazany przez Tuska.
Ja mam większe zastrzeżenia do polskich polityków bo niby mówię po polsku ale jakoś sensu w tym nie słychać no i efekty mamy jakie mamy.
A słyszałeś ,że każdy kurdupel jest w korzeń wyrośnięty kosztem szarych komórek?Nie? no to popatrz choćby na Jarosława- i jak tu przysłowiom nie wierzyć co???

4 3
ID:68025

Gruby_Rychu

@~george best:

To mówisz, że Ty już onder de knie hebben nederlandse to tak z ciekawości, co oznacza zwrot: Met paard en zaak?

0 4
ID:68029

george best

@~cichyobserwator: Ja na sobie nie .Ale jak ktoś pełni porządną funkcję to zanim ją obejmuje powinien angielski perfekt znać .@~Gruby_Rychu: Met paard en zaak ta forma idiomu nie występuje u rodowitych Holendrów mozna oczywiście było by przetłumaczyć to ;Z konia spadł ale na 99% to co napisałeś nie występuje jako zwrot w języku niderlandzkim.
Więc odpiszę Tobie tak i zostawmy przepytywanie językowe

Je hebt nog veel te doen dus ga meteen aan de slag.-pozdrawiam.

3 1
ID:68039

cichyobserwator

@~george best: Znać jak znać ale Ty się przecież o akcent czepiasz . A tak szczerze- nie masz większych problemów ?

2 5
ID:68047

Gruby_Rychu

@~george best:

Skoro tak to skończ: over koetjes en kalfjes praten en je neus ophalen omdat om de puntjes op de i te zetten, moet jij hier nog stofzuigen.
:)

0 3
ID:68056


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA