Europo skończ z socjalizmem

Prawda nie pokazywana w rezimowych mediach.
Dlaczego nikt nie nosi teraz transparentów Charlie hebdo?
Pamiętacie Korwina w Europarlamencie i jego napis I not Charlie Hebdo śmiechy były .
Europa musi mieć brań aby móc obronić się przed Islamem.
Posłuchajcie czym będziecie się bronić widelcem czy modlić się ?

10 komentarzy

george best

Prawda jest taka że i w Holandii i tak jak jak we Francji ludzie są wystraszeni .Zgnilizna socjalistyczna i zakaz posiadania broni sprawia że będziemy bronić się widłami a jak mówił Korwin jeśli się nie obudzimy wyzwolą nas z tego zgniłego jaja zwanego Unią Europejską gdzie dorosły człowiek traktowany jest jak małpa w ZOO .Tam mają jakąś kulturę bo kultura Europy dzięki komuchom z Unii umiera..


Piszcie petycje do prezydenta Dudy o przywrócenie posiadania broni .

3 2
ID:68048

Gruby_Rychu

@George:

Ja mam wiatrówkę, czy to się liczy?

0 4
ID:68051

george best

@~Gruby_Rychu: Wiatrówka kazdy człowiek powinien mieć w domu minimum jeden pistolet .Każdy człowiek gdyby miał broń takie masakry jak w Paryżu czy kilka lat temu w Holandii nie trzeba było by szukać zamachowców bo ktoś mądry by odstrzelił łeb ciapakowi.
Ale zgnilizna zwana Unią Europejską zamiast zmieniać prawo robi marsze kwiatki znicze a te mendy się śmieją .

4 1
ID:68057

george best

@~ozon: Nie czytam tego także nie wiem czy obiektywnie piszą o Polsce .Ale sama nazwa wskazuje Gazeta Polska to powinno być anty unijnie i anty komunistyczno-socjalistyczno.

4 1
ID:68058

Gruby_Rychu

@~george best:

W sprawie broni mam mieszane uczucia, z jednej strony sam chciałbym mieć takową i pewnie bym mógł gdybym się postarał, z drugiej znając charakter naszych Rodaków mam duże wątpliwości czy powszechny dostęp do niej nie stworzył by wielu groźnych sytuacji. Wystarczy, ktoś chciałby jej użyć jako argumentu w jakimś sporze, adwersarz użył by swojej i nieszczęście gotowe.
A wyobraź sobie, że podczas ataku terrorystów, czy nawet zwykłego napadu kilku przypadkowych świadków wyciąga broń, nie znają się nawzajem, nikt nie wie kto jest terrorystą czy bandytą i zaczyna się totalna strzelanina wszystkich ze wszystkimi. Na to wszystko przyjeżdża policja i skąd ma wiedzieć którzy są dobrzy a którzy źli?

2 4
ID:68059

pro et con

Tobie @george potrzeba tranu do baniaka wlać. Hehehe

2 2
ID:68060

george best

@~Gruby_Rychu: Mimo to każdy powinien ja mieć .

3 1
ID:68061

george best

@~pro et con: Być może nie mnie to oceniać

4 0
ID:68062

Gruby_Rychu

@~george best:

To ja chcę czołg

0 3
ID:68102


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA