"Egzorcyzmy w Pałacu Prezydenckim przyniosły skutek. Dobro...

"Egzorcyzmy w Pałacu Prezydenckim przyniosły skutek. Dobro się zalęgło i emanuje "
Polecam spostrzeżenia innego obserwatora rzeczywistości : Stanisława Tyma
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,19242344,tym-egzorcyzmy-w-palacu-prezydenckim-przyniosly-skutek-dobro.html#Czolka3Img

5 komentarzy

ozon

Prezydent niczym ulęgałka... tyle tylko ,ze jak ruszysz to smrodek pójdzie a i toksyny jakieś wytwarzają się ....
"Wiem co jem- wiem co kupuje" i przed takimi "ulężonymi" dobrami lekarze przestrzegają. W przypadku zatrucia nawet woda święcona i gęste kropidło nie pomogą. Amen

2 3
ID:68071

cichyobserwator

@~Moher: Patrz,kurde ;akurat w tym nasz Duduś jeszcze nie był bo tak to od razu by rozpoznał i z Jarkiem zawiózł na Wawel .

2 5
ID:68076

gość-70842

~ozon, woda święcona to samo zło i kupa zarazy !! Napij się tej twojej święconej wody, to gwarantuje ci, twój dziób zrobi się taki jak ma kaczor ...czyli kaczy ryj.

1 3
ID:68078

ozon

"gość-70842"- nie wiem czy zauważyłeś ale my tutaj nie obrażamy się w sposób tak prostacki jak to robisz- nie ten portal kolego raczej tu nie pasujesz.
Wymieniamy poglądy, drobne uszczypliwości ale nie teksty rodem z pod budki z piwem ... dostosuj się albo znikaj.
Poza tym nie zrozumiałeś aluzji co już Cię dyskredytuje...

2 2
ID:68092


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA