Sejm czy cyrk ?

Sejm czy cyrk ?
W Sejmie dzisiaj to co krążyło w dowcipach ciałem się staje ! Cyrk jaki Pisiaki dzisiaj odstawiają tzn . uchwałę poprzedniego sejmu unieważnić własną ,nową uchwałą podsunął mi propozycję dla tych geniuszy : niech podejmą uchwałę o nieważności wszystkich postanowień sejmu rozbiorowego od 1773 do 1775 roku a przejdą do historii światowej. Jednym głosowaniem załatwią sprawę rozbiorów i nie trzeba będzie walczyć tyle lat o niepodległość ; nie będzie rozbiorów , ofiar patriotów a może nawet wojen nie będzie. Robią z siebie pośmiewisko , uchwały nie będą miały żadnej mocy prawnej - mówią konstytucjonaliści , ale jakby przegłosowali przy tej okazji ten mój pomysł to świat leży u ich stóp. Gratuluję wyborcom PIS u - mieliście wizję wybierając tych zbawców narodu , prawie wszystko już zbawione a to dopiero dwa tygodnie minęły.Dzisiaj Polska - jutro cały świat ( będzie się pokładał ze śmiechu )

20 komentarzy

Gruby_Rychu

Toć już klasyk powiedział: sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie, tak więc ja dopiero ostatnio doszedłem skąd ta nazwa w/w partii
:)

2 3
ID:68083

cichyobserwator

@~Moher: Fundacja Republikańska - prezes założyciel Przemysław Wipler . Pewnie jak sie wtedy z policjantami bił to opijali jej założenie. Jak Ty coś wynajdziesz to tylko boki zrywać.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_Republika%C5%84ska

4 5
ID:68091

Moher

@~cichyobserwator: Tu jest urzeczywistnianie demokracji w najczystszym wydaniu

3 6
ID:68094

ozon

Jarosław Maleńki próbuje w ten sposób zmienić ustrój państwa bo nie ma większości konstytucyjnej.
Jak wampiry wyłażą i atakują pod osłoną nocy- ohyda!!!
Wkurza mnie pan Kornel Morawiecki człek już wiekowy , doświadczony a tak infantylny ,że ręce opadają. Odnoszę wrażenie że Maleńki już jest tak obłąkany żądzą władzy i zapisaniem się w historii iż obojętne mu jest w jakim świetle -byle być. Neron XXI wieku psia krew>


5 4
ID:68095

Moher

@~Moher:

4 6
ID:68096

ben Jacov

Podobno w najbliższych dniach pislamski sejm ma podjąć uchwałę, że od 1 stycznia będziemy mieć rok 2008, a nie 2016 - chodzi o unieważnienie lat, w których władzę sprawowała koalicja PO-PSL. Paranoja i Sc hizofrenia chce w ten sposób zachować ciągłość władzy i jednocześnie - z automatu - unieważnić wszystkie decyzje podjęte przez poprzednią ekipę.

3 3
ID:68098

Gruby_Rychu

@~Moher:

Znaczy jak Niesiołowski może to inni też ? O to chodzi?

Mnie tam zawsze uczono wzoruj się na najlepszych nie na najgorszych ale każdy ma prawo do swoich wzorców.
Dla Ciebie może być nim Niesiołowski i inni. Twoje prawo

3 3
ID:68100

ozon

"Moher" no i co ma to uzasadnić? Jeśli posłowie, marszałkowie Sejmu czy rządzący z Platformy zachowywali się nie tak, robili nie to no to do cholery PIS miało
mieć inne standardy, nie powielać złych zachowań chyba nie uważasz. ?
Właśnie o to chodzi ,ze robią i zachowują się jeszcze gorzej !Skandalicznie i metodami rodem z Białorusi.
Demonstracyjne usunięcie flagi unijnej przez Beatę Damy Radę jest dziecinnym gestem wobec zdziecinniałego radiomaryjnego elektoratu.
Chlew to mało powiedziane o tym co teraz robione jest w Sejmie.....knurów 235 sztuk i każdy coś chce ryjkiem zorać.

6 3
ID:68101

ozon

... i jeszcze aneksik do wpisu wcześniejszego drogi"Moherze"
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,19249940,stepien-w-stanie-wojennym-siedzialem-na-dolku-w-krosnie-pio
czyżby o taką Polskę Jarusiowi i Rydzykowi chodziło?

4 4
ID:68104

ozon

Co się dzieje? nie mam czasu szukać- chodzi o Piotrowicza który był prokuratorem o nie zbyt czystej i przejrzystej przeszłości a teraz obrońca prawa z ramienia PiS.

3 3
ID:68105

cichyobserwator

@~Moher: Prawdziwa demokracja to by była jakby była profesor posłanka Pawłowicz przyszła na mównicę żreć głośno mlaskając łącząc jednocześnie demokrację z kulturą.

4 6
ID:68106

Moher

@~cichyobserwator: Prawdziwa demokracja to była jak przewodniczący Sejmowej Komisji Parlamentarnej d/s Afery Hazardowej niejaki Mirosław Sekuła(PO) przeprowadził głosowanie z pustymi krzesłami.

3 4
ID:68111

Moher

@~cichyobserwator:

3 4
ID:68112

ozon

Wyrażnie widać ,ze za wszelką ceną szukasz przykładów na usprawiedliwienie działań Prezesa. Człowieku, ocknij się i zastanów jaką filozofią się posługujesz?Zło jest złem bez względu na to kto je czyni i to jest "oczywista oczywistość"
Jeśli żdżbło gdzieś się widziało no to kłodę też trzeba zobaczyć.
tylko tchórze tak się tłumaczą a mam na myśli polityków pisowskich- nie Ciebie. Ty jesteś tylko zmanipulowanym narzędziem w ich rękach nad czym bardzo ubolewam ale widocznie bereciki cisną...
Jeszcze jedno- może sobie Beatka usuwać flagę unijną ale nie usunie zapisów Traktatu Lizbońskiego( notabene podpisanego przez Lecha Kaczyńskiego) i Trybunał w Strasburgu jest do dyspozycji także Polaków,. Liczę na to ,ze cała sprawa z sędziami TK znajdzie tam swój finał!

5 2
ID:68114

pro et con

Cała ta nasza polska demokracja , to jeden wielki bajzel. Proszę nie obrażać artystów cyrkowych porównując z dopolitykami.

1 1
ID:68119

Moher

@~cichyobserwator: Mały pikuś popatrz jak marszałek Niesiołowski w demokratyczny sposób prowadził posiedzenie sejmu,i jeszcze został bohaterem wyhodowanym przez Tuska.https://www.youtube.com/results?search_query=tusk+wychowa%C5%82+bohatera

2 4
ID:68124

cichyobserwator

@~Moher: Natchniony twoją postawą , przytłoczony inteligencją , elokwencją , i każdą następną ...encją przypomniałem sobie właśnie jak 50 lat temu niejaki Pawełek uderzył mnie w piaskownicy łopatką.Wiem gdzie gnojek obecnie mieszka więc biorę gnata i idę załatwić tę zaległą sprawę. Może mu wtedy nawet oddałem ale moja obecna pamięć jest najważniejsza i za zamach na mnie kara musi być. Aaaa, musze sobie przypomnieć bo w żłobku też ktoś zle na mnie spojrzał tylko adres jeszcze i nie zapomnę się policzyć.
Dzięki Tobie Moherze poczułem się po tym wyznaniu jak Prawdziwy Polak i Katolik.Dziękuję.

5 5
ID:68128

ozon

Po wysłuchaniu wczoraj "Piaskiem po oczach" już wiem jakie filmy będzie wspierał finansowo budżet państwa zawiadywany przez PiS!
Teraz już wiem o jakich bohaterach będą te epopeje! Teraz już wiem ,że co drugi polityk i sympatyk pisowski to Konrad Wallenrod.
Czekam zatem na popiersie ze spiżu pana prokuratora Piotrowicza i czekam kiedy zostanie beatyfikowany.
Iście po katolicku w tym przypadku zachowuje się Jarosław Maleńki.... taki relatywizm Polaka_Katolika.

4 3
ID:68129


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA