Widziały gały

Widziały gały kogo wybierały ? Dziwicie się teraz PiSowi, że biorą wszystko ??? Ha ha ha !!! Macie teraz dobrobyt !!

9 komentarzy

Gruby_Rychu

Ja się nie dziwię, to już dawno zostało nazwane określeniem które kryje się pod skrótem TKM

2 1
ID:68082

george best

Słuszna racja Nostradamus przewidział koniec świata na listopad 2015 .Koniec świata dla Polski zaczął się juz po ogłoszeniu wyborów .Zamiast zmienić ten socjalizm który ciągnie się od 26 lat w Polsce i dawać głosy na Korwina Stonogę nawet Kukiza to wymiana polega z Dżumy na Cholerę .
Stawiałem i stawiam nadal że za rządów PIS z Polski wyjedzie 4-5 milionów Polaków .Zaczął się festiwal że co niektórym idące święta będą odbijały się czkawką a tym z debetem i kartami kredytowymi powodzenia w spłacaniu debetów .
500 złotych do roboty się darmozjady niech wezmą i polikwidować te opieki społeczne i Urzędy Pracy pamiętajcie też o swoich emeryturach które będziecie widzieć jak świnia niebo-
Prosiłem ja o głosy na Korwina Stonogę -Prosił Ozon o głosowanie na kogolkolwiek ale nie pytanie tylko jedno te 500 złotych czy coś innego was podjarało?

1 1
ID:68088

pro et con

@~george best: kol , Ty idź najlepiej do fryzjera.Hahaha

0 0
ID:68090

george best

@~pro et con: I tu trafiłes w sedno nie muszę bo od 4 lat golę się na łysą pałę chodzi o grubszy zakład.

1 0
ID:68097

ben Jacov

Mylisz się, Żorżyku, Nostradamus przewidział koniec świata na rok 2000. Najświeższe wiadomości dotyczące końca świata posiadają Swiadkowie Jehowy. (tak mniej więcej co parę lat, zależnie od tego, kiedy "spływa na nich nowe światło") Z nimi skontaktuj się...
Jakby to napisał Gałczyński: Chcieliście PiS-u, no to go macie. Skumbrie w tomacie - klops!

0 1
ID:68099

ozon

Nie bardzo te niektóre gały wiedział co wybierały bo:
http://gazetabaltycka.pl/polityka/posel-krystyna-pawlowicz-nie-jest-profesorem
dla ciemnego ludu wsio ryba jak widać i słychać ....radiomaryjni tak mają niestety.

1 2
ID:68103

pro et con

@~george best: goła głowa i duży tłusty kark. Hahaha

0 0
ID:68107


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA