Dzisiejsze grzebanie na...

Dzisiejsze grzebanie na youtube


z początku ciekawe ale końcówka zabiła mnie

3 komentarze

ben Jacov

Nie wiem, czy wiesz, Żorżyku, że Twój idol o wielu nogach narozrabiał po pijanemu w hotelu, zdemolował pokój, bił się z obsługą i wezwaną przez nią policją. Został zatrzymany. Na razie do wytrzeźwienia. Prokurator ma zamiar wnieść oskarżenie i nie będą to przyczyny polityczne.

1 0
ID:68116

gość-31583

pokoju nie zdążył zdemolować bo nie chcieli mu wynająć bo był nawalony jak stonoga oj przepraszam stodoła.Z tego powodu odlał się w recepcji.I z tego cała zadyma. sprawa polityczna to i tak będzie bo są już na to dowody że alkohol którym się nawalił był specjalnie spreparowany przez wiadome służby i został im podstępnie napojony.

4 0
ID:68122

george best

@~ben Jacov: I co z tego a Ty po pijanemu chodzisz grzecznie spać ?Nigdy nie narozrabiałeś ?Wyrzygujesz jak żydek tylko złe strony ale pamiętaj że dzięki niemu i ludziom z fejsa udało się z mieszkaniem dla ludzi śpiacych w maluchu udało się kupić dom dla panstwa Bogackich teraz jest już Fundacja 19% podatku płaci go Stonoga od wpłat dla ludzi w potrzebie .Tego nie widzisz za to Twoi złodzieje są dobrzy bawili się za podatki Polaków zadłużyli kraj napisz coś o swoich bohaterach co wywalili 4 miliony Polaków za chlebem .Co za jumali pieniądze z OFE co podnieśli wiek emerytalny .
Teraz cicho sza bo idzie powoli ręka sprawiedliwości i oby winni tego stanu Państwa ponieśli kary .Skończyła się laba .Choć wolę Polskę za rządów prawicy -prawicy Korwina nie socjalizmu i liberałów za 5 groszy co do Berlina po wskazówki jeżdzili.
Pozdrawiam i zanim napiszesz o Stonodze jakbyś był z Der Jude Zaitung zastanów się komu i ile Ty w życiu pomogłeś a tu masz słowa Stonogi
Witam Was.
Hurra Stonoga znowu coś nabroił.
Gdyby nie ten Stonoga to warszawskie milicyjne nieroby musiałyby pójść na kuroniówkę.
A sytuacja była taka, że z przyjaciółmi popiliśmy w biurze i ktoś rzucając kamieniem wybił szybę( w moim biurze)-więc ją dokończyłem by kogoś rano nie poraniła.
W hotelu (w którym zostawiłem przez 25 lat fortunę) młody gniewny zdaje się z PO chciał pokazać kto tam rządzi i zamówił niebieską taksówkę.
Przepytuje mnie fan w niebieskim stroju co jak i kiedy więc mu mówię po ludzku, normalnie lać mi się chce!
Odpowiada lej tutaj- wiec nie myśląc wiele odżywiłem hotelowe kwiaty.
Tyle w temacie.W końcu nie ma obciachu za podlanie kwiatów aż tak wielkiego jak ten który zafundował nam ostatnio wymiar niesprawiedliwości kiedy to Jan Bury z rozgrzeszeniem sędziów poszedł kraść dalej...
Zbigniew Stonoga

0 1
ID:68127


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA