Rykoszet

"Do zakochanie jeden krok- jeden jedyny krok nic więcej"- tak śpiewał Andrzej Dąbrowski a teraz zaśpiewają nam Kukizowcy..." Do zmiany Konstytucji jeden krok.... nic więcej trzeba to zrobić jak najprędzej..."
Sam mam ochotę wytrzaskać się po pysku, samobiczować i torturować bo nie wiem jaka cholera mnie podkusiła ,żeby w wyborach prezydenckich oddać głos na.. no właśnie na Pawełka!! Pomroczność jasna czy inna cholera mną zawładnęła - nie wiem?. Zażartowałem sobie, chciałem dać pstryka w nos Platformie i rykoszetem się odbiło.
Przepraszam , przepraszam.
http://www.tvn24.pl/kornel-morawiecki-na-czele-zespolu-na-rzecz-nowej-konstytucji,597891,s.html

5 komentarzy

ben Jacov

"Pismo" mówi: "zaprawdę powiadam wam, że większa będzie radość w niebie z jednego nawróconego Urbana, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu Dziwiszów". Pokajałeś się i dobrze...

1 2
ID:68117

pro et con

PO zamiast dyskutować wychodzi z sejmu. Dobrze ,że jest Nowoczesna z Petrusem. PO, to złom

2 2
ID:68118

ozon

Dzięki za wyrozumiałość i " rozgrzeszenie"... ale co tam ja!! Jagódka zaczyna sobie w buziulkę pluć..
http://wyborcza.pl/1,75478,19227698,profesor-staniszkis-krytycznie-o-pis-jestem-zaniepokojona-sytuacja.html?
Mnie też nie podoba się zachowanie PO. Tu nie czas na demonstracyjne gesty. Trzeba stworzyć KOALICJĘ przeciw PiSowi i postawić tamę temu co wyprawiają. PO powinna uderzyć się mocno w piersi i działać.
Petru jest otwarty na taką współpracę i na razie uważam ,ze głos oddany na Nowoczesną nie jest głosem straconym .

0 2
ID:68123

george best

@~pro et con: Masz rację dobrze że jest Garbate nosy i antypolacy zawsze się znajdą .Z wykształcenia jestes bankierem czy ekonomistą ?
Masz na deser koszerny

2 2
ID:68125

george best

@~ozon: Ozon nie masz za co przepraszać ani żałować choć miał być Prezydentem wszystkich Polaków ale jak dojdzie do Trybunału Stanu dla ekipy rządzącej przez 8 lat no to wolał bym dla ekipy co od 26 lat rządziła .

3 1
ID:68126


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA