i tak obronimy

No nie! Znowu chochliki?404?
Tak czy siak idę kosy klepać i bronić na różne sposoby trzeba. ''Cichyobserwatorze", "benJacov" wzywam Was. Innych oczywiście chętnych by w kraju było normalnie też!!

7 komentarzy

ben Jacov

Na razie trzeba przyłączyć się do Ruchu Obrony Demokracji. Nosić oporniki, choćby po to, żebyśmy mogli policzyć się, aby uzurpatorzy widzieli ilu nas jest. Ważne są "kryteria uliczne" mimo świadomości, że manifestacje w Polsce jeszcze nigdy rządu nie obaliły.
Poza tym trzeba wykorzystywać wszelkie możliwości, żeby ujawniać, potępiać i ośmieszać wszelkie bzdury oraz wszelkie bezprawie czynione przez nową "siłę przewodnią".
Potrzebna jest w Polsce prawdziwa, nowoczesna, skonsolidowana lewica, która pozbędzie się postkomunistycznych spadów w rodzaju nadtowarzysza Millera i jemu podobnych. Póki takiej nie ma należy popierać partie pana Petru.

5 5
ID:68151

pro et con

Tak Petru , to rozsądny człowiek

2 4
ID:68154

Gruby_Rychu

A swoją drogą powoli się wyjaśnia jakie ustawy/uchwały miała Pani Szydło w swojej teczce podczas kampanii wyborczej.
Zapowiadała przecież, że mają już gotowy cały plik takich aktów prawnych.

Wszyscy myśleli, że to będzie:
- 500 zł na dziecko,
- cofnięcie 6-latków do przedszkoli,
- pomoc dla frankowiczów,
- czy podwyższenie kwoty wolnej od podatku

a tu suprise ! i mamy:
1) trybunał konstytucyjny,
2) 70% podatek dla prezesów,
3) Utworzenie nowych ministerstw,

2 4
ID:68161

george best

@~ben Jacov: Nowoczesna lewica to do Rusków spierdalamentos tam będziesz miał swoje lewackie rządy.A postkomuch to nie kto inny jak wspomniana przez Ciebie Nowoczesna Lewica .Demokracja to najgorszy ustrój na ziemi .Gotuje się w dupach widzę już złodziejstwa nie będzie i znajomków z partii co robotę załatwią.

4 2
ID:68162

george best

@~pro et con: On taki rozsądny jak Gieremek i ojciec chrzestny Polskiej prywatyzacji niejaki Balcerewicz .70% podatku dla prezesów czas najwyższy .Czekam na Trybunał Stanu dla tych od żyło się lepiej .Bal się zaczyna wreszcie we Włocławku tez jest kilka mądralińskich z wysoko podniesioną głową czerwonych mordek co sztandar PZPR-u nosili a później w Unii Wolności i innych tego typu partiach budowali demokrację ha ha

4 2
ID:68163

ozon

Podatek dla prezesów brzmi dla większości smakowicie - PiS wie jak uwieść elektorat. Bardziej kumaci wiedzą,że to tylko hasło i nic to nie zmieni poza tym ,ze podatnicy czyli budżet te podatki zapłaci.
Ministerstwa rozmnażają się jak drożdże no ale zaspokoić trzeba wielu i to wszystko ku chwale Ojczyzny przecież.
Trybunał? pogadali właśnie parę godzin ( chyba 1,5 dokładnie) i ... wiemy ,ze nic nie wiemy.Chęc wykazana? wykazana, rozmawia się z opozycją - ano rozmawia .. a karawana pójdzie dalej .. obym się pomylił!!
Noszenie oporników- już moi rodzice śp. to praktykowali i pewnie urny z prochami aż trzęsą się ze złosci ,ze wróciły znowu czasy walki o wolności wszelakie. No cóż taki widać los Polaków .
Nie wiem jak tu we Włocławku z tymi "ulicznymi kryteriami" ale w większych miastach na pewno tak będzie. Należy zachować się tak jak w sprawie ACTA!
Proponuję też wywieszać choć małe flagi unijne i polskie nie muszą być duże! Przecież 13 przeszło milionów Polaków powiedziało Unii TAK a PiS wybrało tylko ( no i przy takiej frekwencji aż)5, 7 miliona i należy to pokazać.

3 4
ID:68182

pro et con

Normalnie , to już było za Bolesława Chrobrego i też nie tak jak podają w kronikach. PO miało szansę i to ogromną. Tusk mógł zostać wielkim odnowicielem i budowniczym nowej Polski a nie łajzą na usługach Merkel.Obecny prezio Włocławka też zaraz polegnie. Zamiast na robotę ma parcie na szkło.

3 1
ID:68192


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA