Maliniak

To rzeczywiście kompromitacja.

http://tomaszlis.natemat.pl/164001,taki-prezydent-to-wstyd

11 komentarzy

ben Jacov

Kurski miał rację: głupi ludek kupi wszystko. Wystarczy pięknie opakować... Wystarczy dużo obiecać... Połechtać najbardziej prymitywne "ambicyje"...
Prezydent stara się, ze wszelkich sił, pokazać, że jest prezydentem wszystkich PiSlamistów i nie wierzę, żeby to miało zmienić się.
W wygłoszonej wczoraj dudarynce prezydent nie wspomniał nawet maleńkim słówkiem o orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego - w końcu po co narażać się "właścicielowi" Polski, za jakiego uważa się p. Kaczyński.
(starałem się ugłaskać tekst - może cenzura "dopuści", choć do końca nie wiem, bo cenzura stara się nie dostrzegać jawnie antysemickich wpisów, natomiast antypisowskie dostrzega bardzo)..

7 2
ID:68211

senator

Powiem szczerze, że nie tylko JZP ale i TK też nie wierzę. Solidaruchy sprzedały Polskę.

0 2
ID:68213

ozon

Zaczyna sie inwigilowanie internetu i to tylko kwestia czasu... tylnymi drzwiami pod osłoną nocy podejmą decyzję i stworzą takie "ACTA po polsku"... to też będzie w ramach ich postrzegania prawa.
Prezydent ? kim jest ten maluczki, bez zasad chłopina? komu służy? Pan Kaczyński wiecznie żyć nie będze a pamięć ludzka wiele zachowa... mam nadzieję ze za każdym razem gdy się goli lustro pęka z hukiem.

4 3
ID:68214

ben Jacov

Ma stempelkowy od Kaczora żonę półżydówkę i nic przy niej nie zmądrzał...

1 2
ID:68217

Gość

no to ci powinno judku pasowac przeciez, ale was boli demokratyczny wybór większości Polaków, buahaha, boją się te wszystkie komuchy i pzrekrety, boja się sądó, trybunałó i więzienia za te rozwalenie, rozsprzedanie i rozpieprzenie Polski

2 4
ID:68220

senator

@~Gość: eeeeeeeee jakbyś pomyślał , to byś nie napisał, że większości Polaków. Do wyborów poszło zaledwie 5mil. Z tego głosowało na kaczyzm 2,6 melony z kawałkiem. To jaką kużwa widzisz większość Polaków. Hahaha

3 2
ID:68221

senator

@~Gość: Co do rozkradzenie , to masz rację

1 1
ID:68222

cichyobserwator

@~Gość: Jakiej większości Polaków ? Budyń Maliniak dostał 8 630 627 głosów i to w/g Ciebie to większość? Tak zapamiętałeś nauki jak Duduś swoje ukończone Prawo. Ma reprezentować wszystkich Polaków a o WIĘKSZOŚCI to właśnie zapomniał. To właśnie wyszedł minus demokracji w której barany i bezmyślne tłumoki też mają prawo głosu a inni nie głosują bo myślą ,że to też jakiś wybór.

5 5
ID:68224

ben Jacov

Jak prostactwo nie ma argumentów, to zaczyna bredzić w rodzaju "no to ci powinno judku pasować". Komuchy, to akurat są u pislamskich talibów. To, co prezentują, to komunizm krzyżem ozdobiony.
Polskę rozkradają przede wszystkim takie warstwy uprzywilejowane, jak górnicy, kolejarze i wszyscy ci, do których podatnik musi dopłacać.

3 3
ID:68229

PZPER

Brawo Kaczyński. brawo Piotrowicz i brawo ja. Haha

2 2
ID:68231

george best

Na ostatnich oparach Tomek Jakała i inni jadą no niestety skończyło się ....

2 0
ID:68245


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA