Ciekawostki Unii Wolności 1999 rok

Już w 1999 roku takie oto ciekawostki wymyślała Unia Wolności nic tylko płacić na ZUS


Kiedy ten PRL-owski okręt zatonie ?Ile jeszcze Polacy będą sponsorowac imprezki pracowników ZUS-u nowe auta nowe budynki i oczywiście setki tam pracujących co niektórzy od PRL-u tam się zasiedzieli .
Przecież jesli Kowalski miałby do wyboru sam się ubezpieczyć prywatnie około 220 pln na miesiąc w prywatnych klinikach i wpłacać po 300 na emeryturę to jeszcze w portfelu zostanie mu 700 pln niż sponsorować dziadów gdzie połowa z nich nie powinna tam pracować znajoma znajomego z partiokracji.

14 komentarzy

cichyobserwator

IXI ; Ta paralela : Unia Wolności - filmik o reformie emerytalnej i ten tekst o PRL u to jakiś karkołomny wist Ci wyszedł. Może w dwóch słowach jak to się niby kupy trzyma .

6 8
ID:68271

ozon

A co w tym złego znowu? Wielu polityków było w Unii ... kraj zdradzili?
Solą w oku teraz Petru? Młody zdolny facet z europejskim myśleniem !

5 6
ID:68275

george best

@~ozon: No Ozon skoro popierasz myślenie Petru to tak jak byś popierał wielkie koncerny i garbate banki .Europejskie myślenie to co kur.. za tekst ?Oni niech lepiej myślą jak Polacy ale zeby tak się stało trzeba koszernych odsunąć od koryta .Dziś juz ze Swetru Kowalski Marian się śmiał i mówił kto za nim stoi a że był tam Gieremek śp wiadomo jakiego pochodzenia i mistrz prywatyzacji Polski niejaki Leszek który za darmo oddał cały przemysł Polski no to podziwiam Ciebie tak dalej ale to nie przejdzie PO bis nie będzie.

6 8
ID:68276

ozon

Psy to mądre zwierzęta prawda!!!

1 4
ID:68277

ozon

Daj spokój "george" bo przynudzasz.
Co w kraju będzie to nie Ty o tym zdecydujesz na szczęście.
Szargacie wszystko i wszystkich .
Tak Ty jak i wielu innych korzysta z wytworów tych koncernów .. po co te tanie gadki?
Bardzo dobrze ,ze Europa i reszta nie myśli jak Polacy bo nadal na drzewach byśmy siedzieli... kolego daruj sobie te teksty bo bardzo są prymitywne.

4 5
ID:68278

cichyobserwator

@~george best: Nooo, przekonałeś mnie - jak już sam Kulturysta Kowalski Marian się śmiał to musi o czymś świadczyć.
Trzeba skonczyć z europejskim myśleniem ; zanurzyć się we własnym sosie i będzie sielanka. Będziemy sobie kopali węgiel do pieców , w Łodzi przywrócimy przemysł tkacki , w stoczniach zbudujemy mnóstwo statków i puścimy po Wiśle, otworzymy Celulozę we Włocławku , wrócimy do furmanek i do ciężarówek na holzgas , itd. Może masz jeszcze jakieś tylko polskie myślenie ?
Muszę cię zmartwić, żebyś nie wiem jakie bzdury wypisywał to będziemy dalej mieszkać i żyć w Europie. Nawet jak obecny rząd narobi szkód to tacy jak Ty czy oni ,machający szabelką bo nic innego mądrego nie potrafią wymyślić, przeszli do lamusa i są na wymarciu. Świat nie jest doskonały ale takie psuje , pokrzykując frazesami i przekłamując rzeczywistość, już tego nie cofną .

6 8
ID:68279

ben Jacov

Przykład brać trzeba z tych, którym powiodło się, a nie z nieudaczników. To, że pan Petru osiągnął sukces, to wielki plus, a nie minus. Dlatego właśnie takich ludzi trzeba, żeby kierowali Polską, a nie np. wielbiciela kota, chorego na smoleńską paranoję.

7 4
ID:68283

Gruby_Rychu

@~george best:

Obywatelu, bądź gotowy!
I Ty wystąp o pozwolenie na broń atomową!

0 5
ID:68287

george best

@~ozon: Jak myśli Europa Zachodnia to skoro Tobie tak to się podoba ten burdel no to gratuluję .Mnie bardziej podobało by się jak stery przejeli by Orban Korwin Le Pen i inni.
Obraz Twojej ukochanej Szwecji jasno to pokazuje Francji Holandii Niemiec a Belgia już jest kolonią muslimów.
Rozumiem że Unia podoba Tobie się i to że traktuje nas się jako niewolników to też że muslim ma broń i może zabić niewinnych ludzi a Europejczyk może obronić sie chyba widłami

4 7
ID:68291

george best

@~Gruby_Rychu: Atom to podstawa wreszcie coś się rusza Indie Chiny Ruskie to mają .Armia ma się zbroić i być gotowa na oddanie życia za ojczyznę a nie czekać w koszarach na emeryturkę .Idzie ku dobremu czekam na to od lat Węgry i Polska może opuszcza Unię a wtedy bez tych mądrali z Brukseli otworzymy się na rynek wschodni bo na zachodzie Europy to tylko syf .Europa wstaje z kolan .Pozdrawiam i Czołem Wielkiej Polsce

4 5
ID:68292

george best

@~ben Jacov: Polak ma rządzić a nie korporacje bankowe .To teraz wy platformiarze popieracie Nowoczesną rozumiem ale za nim minie czas wrócimy do afer i zapytamy o OFE a zagraniczne Banki won z Polski jak na Islandii zrobili .Będzie dobrze .

4 6
ID:68293

Gruby_Rychu

@~george best:

"....otworzymy się na rynek wschodni" a zamkniemy na rynek zachodni, czy tak ?

2 3
ID:68294

ozon

Co Ty się tak martwisz o moją ukochaną Szwecję jak napisałeś!
Wolności obywatelskie nie są w niej zagrożone nawet przez fakt że otworzyła się na inne nacje.Problem z emigrantami i uchodżcami jest oczywiście ale jak wiele spraw rozwiąże się tylko potrzeba czasu. Nie martw się o Szwedów dazą radę i bez Szydło i bez Ciebie- spokojnie.
A w jakim miejscu byłbyś teraz Ty gdyby nie Unia i nasza przynależnośc do niej?
Europa nie musi z żadnych kolan wstawać bo po prostu stoi na stopach czego nie dostrzegasz...Jeśli czujesz się niewolnikiem no to Twój problem .Czujesz się rewolucjonistą jak Kukiz?- wiesz w pysiu to wielu jest silnych ...
Musi Ci być bardzo żle w nowej Ojczyżnie chyba.

4 5
ID:68297

cichyobserwator

@~george best: Teraz ty o Islandii zaczynasz jak zabrakło Pytajnika. Porównujesz Islandię do Polski ,gdzie ludności jest tyle co w jednym dużym polskim mieście, gdzie zrezygnowano z paliw kopalnych a po rewolucji bankowej nawet Polsce są winni kasę ? Skąd Ty czerpiesz wiedzę ? Ze snów ?

5 7
ID:68298


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA