Rodzice rzadko się mylą .....

.."Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami"- tak powiedział ojciec braci Kaczyńskich Rajmund. Kto jak kto ale ojciec najlepiej może znać charakterki swoich dzieci, zwłaszcza synów.
http://polska.newsweek.pl/rajmund-kaczynski--ojciec-braci,93806,1,1.html

7 komentarzy

george best

Co do ŚP Lech-a nic nie powiem ale szkoda że nie jesteś obiektywny i posługujesz się antypolskimi informacjami .A ciekaw jestem co powiedzieli ojcowie kilku garbatych nosów którzy ostatnio rabowali Polskę .

2 4
ID:68305

george best

Ozon Twoi w prezencie płaczki wypłakują się największym złodziejom w Europie


Po ciotkach i pobrateńcach aryjskiej rasy czyli wujka z wąsikiem też socjalisty choć narodowym był .

2 3
ID:68306

ben Jacov

Żorżyku, nie wiem, czy jesteś katolikiem, jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że różne narody na tym świecie są, ale wybrany jest tylko jeden, czy to ci się podoba, czy też nie. Zważ, że członkiem tego narodu był Żyd Jezus, do którego modlisz się i który był łaskaw powiedzieć, że nie zmieni nawet przecinka w Piśmie. Żydami byli apostołowie. Żydówką była Matka Jezusa, która "robi" za Królową Polski.
Patriotą polskim jest wyklinany przez Ciebie Michnik, który coś dla Polski w latach komunistycznego reżimu robił, siedział za patriotyzm w komunistycznym więzieniu, a nie jak Jarosław K. w czasach tamtych "odważnie milczał" i to w czterech, ponoć, językach. Tomasz Lis jest jednym z najlepszych polskich dziennikarzy i dlatego jest przez najróżniejsze miernoty opluwany.
Złodziejami - wielokrotnie powtarzałem to - są wszyscy ci, którzy żerują na budżecie państwa, jak np. górnicy, do których wiecznie trzeba dopłacać...
Jesteś fanem przestępcy Stonogi. Masz do tego prawo. Al Capone także swoich fanów miał.

6 7
ID:68309

Gruby_Rychu

@Ozon,

Ja bym rodziców, dziadków, pradziadków zostawił w spokoju.

1 4
ID:68315

ozon

Ojej ja nie czepiam się przodków ... to ,ze z Kaczorami coś nie tak nie jest wymysłem tylko tych co z tą formacją nie sympatyzują i najbliżsi o tym mówili. Tyle i tylko tyle!

4 3
ID:68321

putain

@~ben Jacov: brawo!

0 6
ID:68326

gość-44973

@~ben Jacov: "różne narody na tym świecie są, ale wybrany jest tylko jeden, czy to ci się podoba, czy też nie" ja się z tym nie zgadzam! Nie jestem wyznawcą abrahamowych religii:)

2 0
ID:68341


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA