co to jest??????

Jakieś kropelki przed wysłuchaniem radzę zażyć
http://aszdziennik.pl/115919,tego-wideo-nie-obejrzysz-do-konca-hold-beaty-kempy-dla-radia-maryja-przegrywa-wsz
Teraz to nie jest już RP teraz to jest RPRM z kropidłem zamiast godła czy buziluką Rydzyka? co obstawiacie?

12 komentarzy

ben Jacov

Powinieneś "Ozonie" dodać, że po włosku jest to La Quadra Reppublica Katchista, a po węgiersku Katchibardack...

2 5
ID:68301

ozon

No cóż hołdu składanego Rydzykowi nie zobaczycie... może trzeba poszperać w necie- ja nie mam teraz czasu. Przepraszam za .. no za co??? czy za kogo?

2 4
ID:68303

putain

@~ozon: Mógł przez 7 lat Twój idol Tusk nie haratać w gałę a zająć się tym do czego został powołany. A teraz przestań biadolić i skomleć.Bądź menem i weź , to na klatę. Masz też wyjście uciec do Szwecji tak jak On do Brukseli. Jeszcze coś leszczyku?

1 8
ID:68310

Gruby_Rychu

Mam pomysł, Papież Franciszek na Prezydenta Polski, co jak co ale przy takiej alternatywie Prezydent Duda na pewno zrzeknie się urzędu.

1 4
ID:68316

wloclawek.info.pl

http://aszdziennik.pl/115919,tego-wideo-nie-obejrzysz-do-konca-hold-beaty-kempy-dla-radia-maryja-przegrywa-wszystko-omg - szanowny internauto wklejony przez Pana linka miał błąd zapewne przez przypadek dodał Pan jedna literę która sprawiła że link się źle wyświetlał

1 0
ID:68317

cichyobserwator

Podobno ta ustawa " 500 zł na dziecko " to pod ojca derektora była pisana i do dzisiaj się jeszcze nie doliczyli ile mu tych tysięcy wyjdzie .

5 6
ID:68318

ozon

Być może Szanowna Redakcjo ale ten sam link przeszedł meilem i nie tylko ten. To drobiazg Internauci biorąc przykład z Beaty - dadzą radę jak będą chcieli.A przy okazji ponawiam prośbę o przyspieszenie moderacji bo ponoć internet to szybkie medium a tu... wąskotorowa ciuchcia nadal.
"putain" bardzo nerwowo reagujesz i zapominasz ,ze każdy ma prawo do swojego postrzegania świata, do swoich idoli ... zachowujesz się jak płotka ale to nic podrośniesz zwłaszcza na przynęcie pisowskiej.

3 4
ID:68320

putain

@~ozon: spoko, nie denerwuj się. Napisałem prawdę . Nie jestem zwolennikiem PiS-u. Wy solidaruszki zaraz się sami pozagryzacie. Jesteście w typie Morawieckiego i Kaczyńskich. Liczy się tylko rozróba. Zobacz co się dzieje na giełdzie.

3 3
ID:68325

ben Jacov

Jeśli "Putainie" nazywasz brukselskie stanowisko Tuska ucieczką z Polski, to pragnę poinformować, że w roku 1978 pewien kardynał z Krakowa "uciekł" do Rzymu i w konsekwencji, to nawet świętym został...

6 4
ID:68327

ozon

"putain" Prawda? przecież Ty wyciągasz własne wnioski o innych tylko dlatego ,ze mają inne zdanie niz Ty.
Historia naszego kraju nie zaczyna się od "solidaruszków"- właśnie to jest tragedią tego kraju ,że tylko Polacy zdolni są do takich zachowań i zagryzania sie. Nieszczęścia z tego wynikały. i teraz prostą drogą zmierzają i politycy i ich wyborcy do zapaści.
Wy towarzyszu nie PiSowiec a ja towarzyszu nie solidarnościowiec więc nie pisz do mnie w liczbie mnogiej OK?

3 5
ID:68329

george best

Za Platfusów wyjechało z Polski około 4 milionów tu może być ten rekord pobity .Kiedy wiara przechodzi z fanatyzm żle się dzieje kiedy wiara łączy się z polityką to tykająca bomba .
Pojechałeś Ozon ale przecież media w Polsce nie dawały wyboru na wyborach teraz za to promują Sweter jak tylko mogą oby Trump Le Pen i w Holandii Geert Wilders mój kandydat każdy z wymienionych nie miesza wiary w politykę .
Czekam na Korwina i upadek Unii i socjalizmu

5 7
ID:68330

cichyobserwator

@~george best: Napisałeś : "Za Platfusów wyjechało z Polski około 4 milionów" , chyba powinno być 4 bilionów bo Ty innych wartości nie znasz. Jak zwykle urojenia ze snu przyjmujesz za fakty a te są takie : "W roku wejścia do Unii 2004 był to już 1 mln osób, w 2005 r. 1,45 mln, a w 2007 r. było to rekordowe 2,27 mln osób. Potem ta fala jednak zaczęła maleć, by w 2011 r. osiągnąć 2,06 mln i w końcu w 2012 r. wzrosnąć do 2,13 mln.Obecnie szacuje się ,że jest to około 2,6 mln ."
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1575925,1,zaskakujace-dane-o-emigracji-polakow-prawda-czy-falsz.read
To w/g Ciebie w kraju ilu Polaków żyje ?
Czy rekordowe w 2007 r to rządziła PO ? Wnioskuję z tych Twoich wywodów ,że resztę życia spędzisz na czekaniu a jeżeli piszesz o upadku " socjalizmu " to leczenie uatrakcyjni ci ten żywot.

3 6
ID:68350


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA