Pożegnanie

Nadszedł ten czas i już jutro wyfruwany z powrotem do normalniejszej demokracji.
Każdy kraj ma swoje problemy, nigdzie nie jest atłasowo i słodko ale z całą pewnością jest więcej szacunku dla społeczeństwa ... polityczne walki też są ale nie przekraczają w tak rażący sposób granic jak tu nad Wisła niestety.
Nie jest to dla mnie łatwa decyzja bo Rodzicom obiecałem ,ze wrócę do korzeni... mam nadzieję ,ze widzą to wszystko i zrozumieją naszą decyzję choć są w "innym wymiarze" już.
Miło było pogawędzić przez te 4 lata( jak ten czas leci...) , powymieniać poglądy... nie pamiętam uszczypliwości , złośliwości i innych niezbyt pochlebnych ocen. , i też przepraszam za różne niemiłe słowa wszystkich tych ,których uraziłem..
Pozwólcie ,ze czasami "wpadnę" tu na to Forum tak po "starej znajomości"
żegnając się składam Wam wszystkim życzenia zdrowych , spokojnych świąt i dobrego Nowego Roku2016 . Trzymajcie się zdrowo i do "..przeczytania się"
@"ozon" a tak wogóle to Paweł. Cześć.

7 komentarzy

george best

Trzymaj się i zdrowia .Kija na Kurdasów wystrugałeś?Witaj w klubie Tak mnie Polska wydymała że muszę mieszkać poza domem rodzinnym na zachodzie.

1 2
ID:68413

Gruby_Rychu

To trzymaj się tam Pawle i wpadaj czasem na forum, przyjmij życzenia wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Błękitnookiej i to nie tylko na Święta i Nowy Rok ale do końca świata i jeden dzień dłużej
:)

1 2
ID:68414

ben Jacov

Trudno, Pawle. Rozumiem. Czasem tęsknię za przepięknymi zaułkami arabskiej części starej Jerozolimy. gdzie czas płynie bardzo powoli...
Kaczyści powinni ucieszyć się: jednego Polaka "gorszego sortu" w kraju mniej.

2 2
ID:68421

peso

Drogi Pawle,
Trzymaj się tam ciepło na tej Północy i zaglądaj do nas na forum jak najczęściej. Toć szwedzki Internet zapewne działa nie gorzej niż polski. A zabierz też polską klawiaturę plus właściwe fonty aby później nie pisać jak co poniektórzy.
:)

1 2
ID:68426

cichyobserwator

Miło było , Pawle , czytać Twoje rozsądne i przemyślane teksty i mam nadzieję ,że jeszcze nie raz będzie ku temu okazja. Odzywaj się czasem do nas , równie gorszego sortu jak wszyscy myślący rodacy .
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i całej rodzinki .

1 4
ID:68435

LALA20

Pozostaniesz w moich myślach jako przyzwoity , wyważony internauta. Zawsze z uwagą czytałem Twoje teksty.
Myślę, że jeszcze nie raz Cię przeczytam.
Pozdrawiam Cię Pawle i Twoją rodzinę, wszystkiego najlepszego.

0 2
ID:68485

darkbreaker

3m się Ozon, słuszna (niestety) decyzja... Moj brat z rodziną właśnie wrócił do Polski PO RESZTĘ RZECZY i sfinalizowac sprzedaż mieszkania. Jak ta targowica ustawi konstytucję "po swojemu" to zamuruje się na wiele lat - nie na cztery.

2 2
ID:68509


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA