Piękne powitanie.

Transparent na cześć Dudy w Szczecine głosł :
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś".
Nic dodać, nic ująć...
No może tylko że zapomniano o członku, który go robił...

24 komentarze

Gruby_Rychu

Zdaniem Naczelnika Państwa są dwa sorty Polaków: Ci którzy kolaborowali z Gestapo i Ci którzy walczyli w szeregach AK.
Mam więc dylemat w której grupie był nasz Naczelnik?

@Darkbreaker: dobre, tak dobre, że warto by powielać jako standardowe powitanie PAD

5 4
ID:68432

cichyobserwator

Santo subito chciałoby sie powiedzieć . Pewnie JP II już czeka na tego mesjasza , mędrca narodu , zbawcę Prawdziwych Polaków , który najpewniej przez niepokalane poczęcie został powołany do życia więc nie bluznij o jakimś tam członku tylko wal do spowiedzi i módl się żeby jak najszybciej doszło do tego spotkania w niebiosach.

4 6
ID:68433

ben Jacov

A stara prawda głosi, że z ch... nie ma żąrtów...

3 3
ID:68438

Moher

@~cichyobserwator:

4 8
ID:68439

cichyobserwator

@~Moher: Ojoj , argumentów brakuje dla swojego chorego wodzunia ? Włącz TV na dzisiejsze demonstracje i zobacz trochę inteligentnych twarzy i posłuchaj normalnych ludzi . Takim jak TY , wiadomo ,że poziom " tępego ludu " , który każdą głupotę kupi jest szczytem możliwości intelektualnych ale chociaż popatrz jak inni , myślący wyglądają . Inteligencji nie da sie załatwić metodą kopiuj-wklej ale próbuj a może kiedyś ... ?

5 5
ID:68444

ben Jacov

Szanowny Moherze, niejaki Adolf H - podobnie jak Kaczyński - doszedł do władzy w wyniku demokratycznych wyborów.
Jako obywatel "gorszego sortu" widzę podobieństwo między działaniami "wczesnego" Adolfa H., a prezesa wszystkich prezesów. Też zaczynał od drobnych kroczków, aby zawłaszczyć nie tylko Niemcy, ale i Europę. Dlatego myślący polscy obywatele obawiają się zarówno Kaczyńskiego, jak i jego marionetek w postaci pani Szydło i prezydenta wszystkich PiSiorów, Andrzeja Niepokalanie Poczętego Dudy.

4 3
ID:68445

Gruby_Rychu

@~Moher:

A w sumie to coś w tym jest, teraz coraz częściej rano przy śniadaniu można obejrzeć w wiadomościach wydarzenia z ostatniej nocy: a to sejm coś uchwali, PAD kogoś zaprzysięgnie lub Macierewicz zrobi gdzieś nalot.

Tak więc zupełnie słusznie zwracasz uwagę na to co dzieje się w nocy.

Pozdrawiam
:)

3 4
ID:68446

Gruby_Rychu

@~Moher:

A swoją drogą jak Ci się podoba taka forma powitania PAD, bo jak dla mnie to super przykład, wart naśladowania

3 4
ID:68447

Moher

@~Gruby_Rychu: Szczerze ? Kaszana pospolita!, nie wiem może jakaś nawiedzona mis parafii przyszła .Może to i celowo zrobione, aby media głównego ścieku miały temat na 2 tygodnie.

5 8
ID:68448

Moher

@~Gruby_Rychu: Wszystko idzie w dobrym kierunku ,tyle w temacie.Pozdrawiam i życze Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

5 6
ID:68449

Moher

@~cichyobserwator: Ja nie tylko dzisiejszą demonstrację oglądałem ,tydzień temu też widziałem , jak w pierwszy szeregu szli na bój: Towarzysz Kalisz Marcin Święcicki nie mogę sobie przypomnieć czy uczestniczył też Michał Boni TW "ZNAK" Ubawił mnie mecenas Giertych skakał i krzyczał precz z Kaczorem,i za ten czyn wpłynęła skarga do Naczelnej Rady Adwokackiej .A jak sam widziałeś i słyszałeś, to nawet dzieci z wyglądu 7 lat też skandowały w dzisiejszym proteście. Wywiad z dzieciakami nawet przeprowadził dziennikarz TVN48 Paweł Łukasik.Nieletnie dzieci wmanipulowane w politykę. Ale rodzice byli dumni, że dzieci takie małe, a już były w szklanym ekranie, a sąsiedzi co będą mówić?..A cóż tam za autorytety były: Agnieszka Holland, Maja Komorowska Materna ,ponoć miała też się zjawić Genowefa Pigwa ,ale w ostatniej chwili przyszła po rozum do głowy i zrezygnowała.Pewnie też widziałeś przyczajonego Siemoniaka i innych ,tylko pochowali się ,żeby nie mówili ze to marsz polityczny.Mieli protestować ponoć całą noc, ale alarm bombowy został ogłoszony.Ponoć PISiory mieli podłożyć bombę .Jednak później odwołali i oznajmili wszem i wobec ,że fałszywy.Na zakończenie odśpiewali Kolendę (nie myl z Kolendą Zalewską TVN48) batutę w reku dzierżył Mateusz Kijowski.

4 10
ID:68450

Moher

@~cichyobserwator: Zaganiany jestem praca przedświąteczną jeszcze chciałem napisać ,jakie hasła nieśli Obrońcy Demokracji:Moc się rodzi PIS truchleje,Agato rozwiedź się. Nie damy się zakwakać Kaczka precz ze sceny .Napisałeś żebym zobaczył trochę inteligentnych twarzy i posłuchaj normalnych ludzi .
Obejrzałem i zobaczyłem.Pozostawiam to bez komentarza.

4 6
ID:68451

cichyobserwator

@~Moher: Rozumiem twoje rozgoryczenie - rządy i pierwszy sort Polaków przechodzą teraz na tryb nocny więc w dzień masz problemy ze skupieniem. A propos wykorzystywaniu dzieci to kliknij sobie w wyszukiwarkę : premier Pierwsza Brocha IV RP ogłasza konsultację 500+ a wszędzie dookoła dzieci, paczki na wizji pakuje i kolędy z dziećmi śpiewa.Rozumiem ,że to dziatwa pierwszego sortu pod krzyżem poczęta .
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Beata-Szydlo-skierowala-projekt-Rodzina-500-do-konsultacji-spolecznych,wid,18056499,wiadomosc.html?ticaid=11625c
Co to ma być ? Teraz konsultacje ? A o co ma pytać? Czy Polacy chcą 500 zł ? Pewnie się boi ,że ktoś odmówi ? Gdzie ta teczusia z projektami? Zamiast kasy - konsultacje !
Holland,Komorowska czy Materna to dla ciebie nie autorytety ? Domyślam się dlaczego - kultura Twoja czerpie z Radia Maryja i TV Trwam a tam ani teatru, filmu czy czegokolwiek wartościowego nie zobaczysz.Książek też pewnie nie czytasz bo myszki nie mają i nie ma jak kopiuj-wklej zrobić a co dopiero zrozumieć bez tłumaczenia na kaczy.
Teraz Wasze autoryteciki to Kryże, Jasiński albo Wallenrod Piotrowicz ? Komunistyczne cwaniaki razem z preziem robią takim jak Ty g.... z mózgu a Ty łykasz. Podatek na banki i wielkopowierzchniówki to totalna klapa na Węgrzech, giełda u nas już padła a mohery za wszystko i tak zapłacą ale bidota się cieszy choć nic nie kapuje.
Co do bomby to ktoś na Twoim poziomie pojmowania mógł to zrobić .A dlaczego ? Z zazdrości bo byli tam pozytywnie nastawieni ludzie a nie stado zacietrzewionych baranów z krzyżami idące jak zombi za dyktatorkiem Kaczyszenką.

4 6
ID:68452

Moher

@~cichyobserwator: . Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z "Głosem Robotniczym", organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.
Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na "zabezpieczenie", a półtora roku później sprawę zakończono "z powodu braku możliwości operacyjnych". W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu "bareizm" jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser "Misia" nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności'. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. "Zatoce czerwonych świń". W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.
Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.
Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.
Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.
Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.
Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.
Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.

4 10
ID:68460

Moher

@~cichyobserwator: Komuna protestuje! To znak, że Polska jest uzdrawiana! Jeszcze Polska nie zginęła.... Dobrego, spokojnego wieczoru dla wszystkich polskich rodzin i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

4 7
ID:68462

gość-33161

Moher - BINGO !!! Skoro ta Katrasińska brała udział w antysemickich nagonkach to chyba jest bardzo szanowana w Waszej "radykowo moherowej" rodzinie !!!

3 4
ID:68463

gość-70746

@~Moher: ty jednak nie kumasz, że to PiS deprecjonuje byłych PZPR owców a sam tych cwaniaków trzyma przy korycie. Inni tego nie robią i dlatego to szczyt hipokryzji pisiorow. Dobry jesteś w kopiuj_ wklej ale nic poza tym.
Nagle dzieci ci żal? A tych wysyłanych na religię i do komunii juz nie? Pewnie Bóg oswiecil dziatwe i to ich samodzielna decyzja? Nie ośmieszaj sie, takie atakowanie jest żałosne i tylko utwierdza że ślepy atak to brak argumentów.

8 3
ID:68464

cichyobserwator

@~Moher: Oj ,ciężki przypadek z Ciebie. To ,że ktoś ma przeszłość PZPR to nie zarzut tylko PISdusie plują na nich ,lżą od lewaków a swoich karmią przy korycie rżnąc głupa. I o to chodzi a ty mi znów kopiuj-wklej .
To ,że nie kumasz dowcipnych inteligentnych haseł nawiązujących np.teraz do Gwiezdnych Wojen to świadczy że żyjesz w swoim zamkniętym światku i tylko współczuć mogę. Pewnie te " normalne " hasła w/g Ciebie wymagają przybicia do transparentu zdechłego lisa - to fakt, taka inteligencja aż mnie przytłacza.
Co do dzieci to też fakt - Twój wódz ich nie wykorzystuje , przynajmniej na wizji ale to akurat to pewnie Alik by wytłumaczył.

4 6
ID:68466

Gruby_Rychu

@~Moher:

Ja również życzę Ci zdrowych i pogodnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
:)

2 2
ID:68468

Moher

@~cichyobserwator: Tomasz Lis & Karolak to powinni mieć wytoczony proces sądowy,wiesz za co .Nie dawaj takich przykładów .Ale nikt z czołowych działaczy PIS-u nie chciał Lisa wypatroszyć i skórę zedrzeć,wiesz o kim mowa?.Co Ci Alik przeszkadza ,Zapytaj Alika ,ponoć w wigilijną noc zwierzęta mają przemawiać ludzkim głosem,a zatem masz niepowtarzalną okazję prowadzić konwersację z kotem Alikiem, pana Jarosława ,nic innego nie pozostaje ,jak życzyć Ci rzeczowej dyskusji , na tematy ,które spędzają Ci sen z powiek.Spokojnej nocki życzę,na rozładowanie niezdrowych emocji ,będzie można dzisiaj obejrzeć mecz Anwil- Stelmet BC Zielona Góra transmisja Polsat Sport News godz 19 min 50.
Bo nasz Anwil najlepszy w Polsce jest !!!

4 8
ID:68474

LALA20

@ Moher

Ile razy mam Ci powtarzać - Goń się.

6 4
ID:68476

cichyobserwator

@~Moher: Lis z Karolakiem dali sie nabrać na phishingową ( fałszywą ) stronę a gdy to wyszło to przeprosili.

Z Alikiem gadałem już zeszłej Wigilii .Opowiadał mi jak to pan Jarosław wziął go kiedyś i posadził na parapecie okna, pokazał mu ręką Pałac Kultury , Zamek Królewski , budynek Trybunału Konstytucyjnego na Szucha i rzekł : patrz i podziwiaj - to kiedyś będzie Twoje .

4 6
ID:68481

anton8

Nawiązywanie komunikacji w języku obcym płynnie jest marzeniem każdego. Proszę wziąć pod uwagę Preply. Dołącz Korepetycje z hiszpańskiego w Warszawie - Wesoła

0 2
ID:68527


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA