Ciekawy temat

Ciekawy temat

15 komentarzy

cichyobserwator

Co w tym ciekawego ? Telewizja Republika i pan Macierewicz - wzory prawd wszelakich - podadzą niebawem całom prawdem ( pisownia oryginalna dla tych zródeł ) i tyle . W najbliższym czasie pod wodzą nowych niezależnych, prawdomównych, cnotliwych i prawdziwych Polaków całą prawdę poda tez TV publiczna . Co w tym ciekawego ? Raczej śmieszy niż ciekawi !

8 12
ID:68637

Moher

@~cichyobserwator: To może to Cie zaciekawi .Pragnę Cię poinformować ,ze PIS pod osłoną nocy ,nie pytając Rzeplińskiego, dokonał zmiany roku 2015/2016.Dodam tylko ,że imprezy sylwestrowe też były spokojne

10 8
ID:68639

cichyobserwator

@~Moher: To Ciebie może to zaciekawi : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/burza-w-sieci-po-slowach-ministra-waszczykowskiego-zobacz-memy/6xwth9
Ktoś kiedyś obrażał się za dyplomatołki a to po prostu dyplomatoły były i stąd te fochy. Od jutra wyrzucam rower i nie jem warzyw bo chciałbym jeszcze trochę pobyć Polakiem mimo że dzięki tym matołom świat ma z Nas coraz większy ubaw.

7 11
ID:68640

Gruby_Rychu

Spoko, spoko, za pół roku wszyscy winni, wszystkich afer będą siedzieć w pierdlu.
Już Minister Ziobro o to zadba.
:)

1 8
ID:68641

Moher

@~cichyobserwator:

7 9
ID:68643

Gruby_Rychu

~@Moher:

O co chodzi Ministrowi, że czepia się rowerzystów i wegetarian? Rozumiesz coś z tego?

4 9
ID:68644

habitant

Najważniejsze są jednak bazy NATO w Polsce w zamian za socjalne i rodzinne naszych rodaków w Wielkiej Brytanii, którzy musieli tam pojechać bo u nas mamy takich gospodarzy jak np we Włocku.

1 8
ID:68645

cichyobserwator

@~Moher: Ty tego słuchałeś ? Gościu pitoli jak to strasznie było , dług publiczny czy inne straszne dane a sami robią jeszcze gorzej. PIS już zwiekszył deficyt budżetowy , po pomysłach pisdusiów giełda siadła i złotówka kwiczy właśnie po ich pomysłach gospodarczych i to się pogłębia przez nich samych a tu wychodzi pan Janusz i cuda obiecuje .
Ale on musi wiedzieć co mówi wszak :
" Janusz Szewczak bardzo liczy się ze zdaniem takich polskich patriotów jak: Ojciec dyr. Radia Maryja Tadeusz Rydzyk, Leszek Sosnowski, szef wydawnictwa Biały Kruk, satyryk Jan Pietrzak, złotousty Jerzy Zelnik, papieski przyjaciel i wybitny artysta fotograf Adam Bujak."
https://januszszewczak.wordpress.com/2015/10/28/jan-szewczak-imie-uzywane-janusz-posel-na-sejm-viii-kadencji/
Mając poparcie tak wybitnych ekonomistów i obietnicę zostania Prezesem NBP to musi być geniusz z genem prawdy objawionej.

8 12
ID:68647

Gruby_Rychu

@~Moher:

Bo widzisz, ja to sumie jestem mięsożerny ale do wegetarian nic nie mam, za to na rowerze chętnie jeżdżę a Ty?

2 9
ID:68650

cichyobserwator

@~Moher: Skund Ty jezdeś ? Wiadomo ,że kazdy wywiad się autoryzuje a to ,że tacy jak ty nazywają to cenzurą to świadczy tylko o Waszym paranoik- fiksum- dyrdum . Teraz w TV publicznej nie będzie cenzury tylko wola partii - możesz być dumny. Teraz pewnie pogawędki prezesa z kotem będą leciały na żywo i tylko w sypialni nie będzie kamery.

7 12
ID:68653

Moher

@~cichyobserwator: Bredzisz, wybitni ekonomiści to Vincent Rostowski i Szczurek ,zerknij na licznik długu publicznego jaki PO & PSL zrobili podczas 8 lat "rządzenia"

8 6
ID:68655

Moher

@~cichyobserwator: Skund Ty jezdeś( oryginalna pisownia cichego) " stund jezdym"piszę tak zebyś mnie dobrze zrozumiał mum dla cibie tymat i co ty na to ,łodpowidz -

9 9
ID:68656

cichyobserwator

@~Moher: Dług publiczny najbardziej zadłużonych krajów :
najbardziej zadłużone państwa na świecie
Ranking portalu 24/7Wall Street

10. Wielka Brytania
Dług publiczny - 80,9 proc. PKB
Bezrobocie - 8,4 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 1,99 biliona dolarów

9. Niemcy
Dług publiczny - 81,8 proc. PKB
Bezrobocie - 5,5 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 2,79 biliona dolarów

8. Francja
Dług publiczny - 85,4 proc. PKB
Bezrobocie - 9,9 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 2,26 biliona dolarów

7. Stany Zjednoczone
Dług publiczny - 85,5 proc. PKB
Bezrobocie - 8,3 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 12,8 biliona dolarów

6. Belgia
Dług publiczny - 97,2 proc. PKB
Bezrobocie - 7,2 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 479 miliardów dolarów

5. Portugalia
Dług publiczny - 101,6 proc. PKB
Bezrobocie - 13,6 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 257 miliardów dolarów

4. Irlandia
Dług publiczny - 108,1 proc. PKB
Bezrobocie - 14,5 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 225 miliardów dolarów

3. Włochy
Dług publiczny - 120,5 proc. PKB
Bezrobocie - 8,9 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 2,54 biliona dolarów

2. Grecja
Dług publiczny - 168,2 proc. PKB
Bezrobocie - 19,2 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 489 miliardów dolarów

1. Japonia
Dług publiczny - 233,1 proc. PKB
Bezrobocie - 4,6 proc.
Dług publiczny nominalnie wyniósł 13,7 biliona dolarów

Czytaj więcej w portalu 24/7 Wall Street
http://natemat.pl/1469,dlugie-dlugi-na-swiecie-kto-pozyczyl-najwiecej

Jeżeli pojęcia o czym nie masz to nie powtarzaj po PISdoekonomistach.
" Ministerstwo podało, że relacja długu EDP do PKB w 2014 r. wyniosła 50,2 proc." więc jak to się ma do 233% Japonii albo ponad 80% Niemiec i Angoli ? Pytam ponownie : skund ty jezdeś i skund ty bierzesz te śmieszne zarzuty? Jak teraz PIS poprawił budżet na 2016 r to go zmniejszył czy zwiększył ? http://www.forbes.pl/rosnie-dlug-publiczny-ile-wynosil-w-2014-roku-,artykuly,192528,1,1.html
A co do Maxa - Ty mi za wzór pokazujesz byłego korespondenta TVN u , obcej telewizji ? Juz tak nisko upadłeś ,że od wrogów narodu tekściki łapiesz ? Kto mu teraz płaci , z czego żyje ? Mówi jak jest czy mówi kto mu płaci ? TVN zły - Kolonko dobry - nie ośmieszaj własnej inteligencji !

7 11
ID:68657

Gruby_Rychu

@~Moher:

A swoją drogą to kiedyś w Londynie przez przypadek w porze obiadowej trafiłem do wegetariańskiej knajpy, potrawy wyglądały tak atrakcyjnie, że o tym iż nie ma w nich mięsa przekonałem się dopiero jak miałem obiad na talerzu.
Jako mięsożerca byłem trochę rozczarowany ale dramatu nie było, jedzenie było bardzo smaczne.

A Ty masz coś przeciwko wegetarianom i jeździe na rowerze?

3 8
ID:68658


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA