Barany , kogoście wybrali ?

Kogoście wybrali ? To pytanie co chwila ciśnie mi się na usta. Dzisiaj w "Kropce nad i " dowiedzieliśmy się od pani Kempy ,że zwrotu wraku TU 154 powinniśmy się domagać od Związku Radzieckiego. Samozwańcza prawniczka upiera się ,że jest prawnikiem będąc magistrem administracji ( http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,19536231,beata-kempa-prawnik-wedlug-wlasnego-uznania.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza) i ona wie lepiej od tych tępych profesorów z TK. W PISe to chyba jakaś choroba zarazliwa jest bo to nie tylko pani Kempa taka wykształcuna bo np. pani Stachowiak-Różecka do Sejmu wybrana dopiero tutaj się dowiedziała ,że wyższego nie ma a do ty pory myślała ,że mo : http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19444082,poslanka-pis-nie-obronila-pracy-magisterskiej-ale-myslala.html?lokale=local#BoxNewsImg
Baranki Boże - doskonały wybór , toć ludzie z takymy ambicjami to tylko do rządu i rządzenia brać . Teraz tylko wystarczy poczekać jak to wszystko ............

14 komentarzy

gość-91788

cichyobserwator Lepiej odpowiedz czy Grzegorz Schetyna, jest nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, czy Syndyk masy upadłościowej?

9 6
ID:68738

ben Jacov

Pani Kępa w potocznym rozumieniu nie jest prawnikiem, choć ukończyła prawo, prawo administracyjne. Pani Kępa jest "dyplomowaną biurwą". albowiem D.U.P.A.. jest to skrót od "dyplomowanego urzędnika państwowej administracji.

6 8
ID:68740

habitant

A mojego posta, o przejeździe kolejowym na Kaliskiej, lizus moderator zapomniał wkleić. Hahaha

6 1
ID:68742

cichyobserwator

@~gość-91788: Twój skrót myślowy to świadczy ,że masz wyższe czy tylko wydaje Ci się ,że masz ?
Zaznaczam ,że nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykształcenia i o inteligencji ono raczej nie świadczy ale jeżeli ktoś nie wie jakie ma wykształcenie to z taką inteligencją tylko do rządu PIS.
A jacy to mądrole rządzą to info z ostatniej chwili : podatkiem obrotowym od sklepów będą też np. objęte apteki czy stacje benzynowe. I co ? Mieli tym bogatym dowalić a Wy baranki mieliście tylko brać . Gratuluję wyboru !

5 10
ID:68743

darkbreaker

tutaj znajdziecie wiele "ciekawostek" o prawych i sprawiedliwych:
http://tropimypis.prv.pl/

5 4
ID:68744

habitant

Może jakiś psiok mnie oświeci po co bogatemu dodatek 500zł na dziecko?
Ale ta nasza polska hołota łyknęła 500zł i zagłosowała zgodnie z tym co Kura powiedział. Głupi naród wszystko kupi. To samo dotyczy tych co głosowali u nas na Wojtkowskiego z Lubrańca , z samego rańca. Buhaha

3 5
ID:68745

Gruby_Rychu

@~cichyobserwator:

Eeeee, znowu się czepiasz. Sejm jest reprezentacją Narodu. Więc struktura społeczna musi być jakoś odzwierciedlona. Tym samy wskazane przez Ciebie Panie Posłanki się w to jakoś wpisują a może nawet wPISują jak by napisał @Pytajnik.
Zresztą od czasu jak do Sejmu weszła Neli Rokita to mnie już nic nie zdziwi.

Tak przy okazji, w jednej z ostatnich cyklicznych audycji dotyczących j.polskiego w radiowej trójce usłyszałem, że prawidłową formą zgodną z logiką budowy żeńskich form nie jest posłanka ale poślica.
Ciekawe czyż nie?

3 5
ID:68746

darkbreaker

@~habitant: Po co bogatemu 500 sł na dziecko??? A po to bo PiSuary obiecały i teraz muszą się z tego wywiązać. Bogaty powinien przekazac tę kwotę na dowolnie wybrany charytatywny cel, ale odpuszczać oszustom nie wolno! Dodatkowo, wszyscy nabici w butelkę przez obecny rząd, powinni domagać się wypłacenia tych 500zł od daty wygrania wyborów przez kaczystów, wraz z odstetkami!!!

3 6
ID:68747

habitant

@~darkbreaker: wycofuję nieaktualne pytanie

1 3
ID:68748

cichyobserwator

Po co umierającemu pieniądze jak mozna ojcu Rydzykowi dać ?
" Zamiast na teatry, Sejm daje o. Rydzykowi. Zamiast na hospicja - na Fundusz Kościelny? "
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19547319,sejm-szkola-ojca-rydzyka-dostanie-20-mln-zl-z-budzetu-panstwa.html#Czolka3Img
Zmiany są coraz lepsze ! Do tej pory śmiać mi się chciało z Tych co głosowali na PISdusiów ale coraz częściej robi mi się ich żal . Ciekawe jak długo są w stanie wytrzymać te " dobre zmiany" ?

4 7
ID:68749

Gruby_Rychu

@~cichyobserwator:

A swoją drogą Beata Kempa powiedziała kiedyś na posiedzeniu komisji śledczej:

"Jeśli to jest normalny tryb procedowania, to ja jestem Greta Garbo albo Marilyn Monroe"

No i jak tu się z nią nie zgodzić :)
http://vlep.pl/xkqt7u.jpg

3 6
ID:68750

gość-72041

na całe szczęście możecie sobie tutaj popisać w kółeczku wzajemniej adoracji. wasz czas już na szczeście minął

5 6
ID:68751

Gruby_Rychu

@~gość-72041:

Doprawdy ? A założymy się ?

:)

4 6
ID:68754

cichyobserwator

@~gość-72041: Ty teraz pewnie szczęściarz jesteś : pewnie masz 10 dzieci ( 5000 do łapki ) , od jutra pewnie na emeryturę ( kasy do bólu ) , darmowe leki ( pewnie po 75 -ce jesteś ) , itd,itd ...
To właśnie możesz sobie poczytać i zapomnieć a potem powrót do własnego kółeczka wzajemnej adoracji ( Trwam, radio M ) i pytanie tylko jedno : jak szybko ?

5 9
ID:68755


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA