Nie tylko Lechu

Nie tylko Lechu
http://natemat.pl/171793,walesa-to-tylko-maly-bolek-kolejne-tajemnice-szafy-kiszczaka-odnalazly-sie-akta-rajmunda-kaczynskiego

34 komentarze

Gruby_Rychu

Eeeee tam, co by się nie odnalazło na temat RK to odpowiedni fachowcy Ci wytłumaczą, że to fałszywki a nawet jeśli to prawdziwe dokumenty to braci K wychowała Matka wpajając im prawidłowe postawy moralne.

I co, gdzie wtedy będą Ci wszyscy badacze historii ze swoimi wątpliwymi moralnie odkryciami, he, he

4 6
ID:68836

Moher

@~Gruby_Rychu: Załóż Komitet Obrony Bolka.

8 8
ID:68837

Gruby_Rychu

@~Moher:

Nie miałem takich planów ale skoro namawiasz to mogę ale pod jednym warunkiem, że założymy go razem.

2 8
ID:68838

Gruby_Rychu

@~Moher:

A swoją drogą czyżbyś nie zgadzał się ze mną, że bracia Kaczyńscy mieli zdrowe kręgosłupy moralne wpojone przez Matkę?

Uważasz, że jest inaczej?

1 8
ID:68839

ben Jakov

Zbyt późno urodzeni rewolucjoniści powinni pamiętać wiersz Norwida:
"Coś ty Atenom uczynił Sokratesie,
że ci pomniki stawiają, otruwszy pierwej..."

4 7
ID:68841

zainteresowany

@~Gruby_Rychu: No nie wiem , ale sama matka mówiła , że Jarek skoczył z okna na głowę swojej nauczycielki.

4 7
ID:68842

Moher

@~zainteresowany: Jak byłeś mały to noszono Cie w reklamówce i poobijali ci główkę o krawężniki ,skutki widać jak się czyta twój komentarz.

6 7
ID:68843

Gruby Rychu

@~Moher:

Ja Cię pytam o Matkę a Ty mi tu jakieś wklejki o Ojcu :/
Czyzbys miał coś przeciw Matce braci Kaczyńskich?
A może zadałem zbyt trudne pytanie i nie znalazłeś odpowiedniego linku any wkleić ?

3 6
ID:68844

Gruby Rychu

@~zainteresowany:

Trza zrozumieć może sie w niej zakochał

0 5
ID:68845

Moher

@~ Gruby Rychu: Rychu" Mordo ty Moja " o co tobie chodzi ,o co tobie biega,czytaj ze zrozumieniem ,przecież ten mój komentarz to odpowiedź dla @ zainteresowany.

5 6
ID:68846

Gruby_Rychu

@~Moher:

O co mi chodzi, ano o to:

Moher • 1 dzień temu

@~Gruby_Rychu: warszawskagazeta.pl/kraj/item/3340-z...ojciec-braci-kaczynski-nie-nalezal-do-partii

2 6
ID:68848

zainteresowany

@~Moher: Już ci pisałem żebyś wybrał się do dobrego szewca. Hahaha

5 6
ID:68850

Moher

@~Gruby_Rychu: Załóż Komitet Obrony Wałęsy takim co okowitę ma w sądzie ,a jaki waleczny .

4 5
ID:68852

Moher

4 6
ID:68853

Gruby_Rychu

@~Moher: "Załóż Komitet Obrony Wałęsy takim co okowitę ma w sądzie ,a jaki waleczny."

W takim razie to ja poproszę o bardziej zrozumiałą wersję bo tej to ja ni w ząb nie rozumiem.

No i chwalmy Pana.

:)

2 3
ID:68854

Gruby_Rychu

@~Moher:

A swoją drogą to ta Twoja okowita musiała być mocna, jak to okowita zresztą.
No ale nie masz się czego wstydzić, ludzka rzecz.
W każdym razie jak by co to ja Cię rozumiem.

:)

2 5
ID:68855

Gruby_Rychu

@~Moher:

No co to tym razem za rewelacje z facebook'a bo nie mam flash playera i nie mogłem tego obejrzeć?
Byś tam coś skrobnął od siebie a nie ciągle tylko idziesz na łatwiznę dając same wklejki.

3 5
ID:68856

Moher

@~Gruby_Rychu: Fkty synu podaję ,fakty

3 7
ID:68857

cichyobserwator

@~Moher: Fakty to fakty synu , bez dwóch zdań :


A jakież to fakty by można zrobić gdyby tak się nimi zajęli prawdziwi fachowcy ?

6 8
ID:68858

cichyobserwator

@~Moher: No to dalej z tymi faktami - niech będzie jak lubisz :
" I tak na przykład Lech Kaczyński: „W VIII 1980 uczestnik strajku w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, doradca MKS, współautor tekstu Porozumienia Gdańskiego”. W rzeczywistości Lech Kaczyński WCALE nie uczestniczył w strajku sierpnia 1980 roku w Stoczni Gdańskiej. Nie był ani doradcą MKS, ani współautorem tekstu porozumienia. Był w stoczni jeden raz, pod sam koniec strajku przez około godzinę. Poza krotką rozmową z Bogdanem Borusewiczem (z której nic nie wynikało), nic więcej tam nie robił. Co ciekawe, Lech Kaczyński nigdy publicznie nie twierdził, że brał udział w tym strajku. Takie bajki rozpowszechniał natomiast jego brat"
http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-falszywe-zyciorysy/
Fakty synu podaję ,fakty.

5 7
ID:68859

Gruby_Rychu

@~Moher:

Czy to Ty Ojcze Dyrektorze?

1 4
ID:68861

Moher

@~cichyobserwator: Dalsze fakty synu,

-

5 11
ID:68862

Moher

@~cichyobserwator: Wiele osób sugeruje, że Jarosław Kaczyński był donosicielem, agentem. Otwarcie mówi, że jest niewiele lepszy od "Bolka". Nic bardziej mylnego.
W obliczu skandalicznych sugestii premier Ewy Kopacz na temat rzekomej „lojalki” Jarosława Kaczyńskiego złożonej w pierwszych dniach stanu wojennego (powielanych później m. in. przez Rafała Grupińskiego) pragnę przytoczyć tą krótką notatkę SB:

Pełna notatka SB:
„Jakkolwiek ponownie siedzieć nie chce, często odmawiał udzielenia odpowiedzi na pytania. Stanowiska w tym względzie zmienić nie chciał, godząc się na internowanie. Dodał przy tym, że nie zgodzi się też na żadną z nami współpracę i raczej wybrałby samobójstwo jako alternatywę. Ponieważ określił się jako praktykujący katolik, zareplikowałem, że samobójstwa trudno jest dokonać, a przede wszystkim byłoby ono sprzeczne z zasadami wiary chrześcijańskiej. Uwagę moją zbył milczeniem”.

Artykuł wraz z wyrokami sądu w formacie pdf przeczytacie pod tym linkiem:
http://dorzeczy.pl/id,5102/W-sprawie-rzekomej-lojalki-Jaroslawa-Kaczynskiego-przeciwko-klamliwym-sugestiom-Ewy-Kopacz.html

4 10
ID:68863

Gruby_Rychu

@~Moher:

No dobra Ojcze Dyrektorze ale w końcu co z tą Matką?

2 5
ID:68864

cichyobserwator

@~Moher: To teraz wyroki Sądu są cacy ? A od kiedyż to dla Was wyroki są sprawiedliwe ? Kali miałby z Was ubaw po pachy ! Mało kto twierdzi ,że Jaro był donosicielem bo z jego działalnością nie miałby co donosić. " Kaczyński nie był działaczem, nie jeździł po zakładach, nie zakładał struktur, nie pisał manifestów. Był po prostu naukowcem – kwituje te żale prof. Andrzej Friszke, historyk PRL-u i opozycjonista." "Władysław Frasyniuk, jeden z legendarnych działaczy "Solidarności" stwierdził, że Jarosław Kaczyński musiał podpisać deklarację lojalności, by zostać wypuszczony przez Służbę Bezpieczeństwa po wprowadzeniu stanu wojennego." http://natemat.pl/43133,frasyniuk-kaczynski-musial-podpisac-lojalke-jak-wygladala-opozycyjna-przeszlosc-prezesa-pis
Podsumowując - nawet nie ma sensu internować kogoś kto może powiedzieć jaka była pogoda w południe jak wstał po ogłoszeniu stanu wojennego . Jakie ma więc prawo oceniać innych - żadne ! Taki bohater wojenny po wojnie to raczej żałość wzbudza . Taki był z niego opozycjonista jak teraz specjalista od spraw rodzinnych i dzieci .
Co do sądów to :
"Sąd dał wiarę zeznaniom Śpitalniaka i Króla bez dokładnej, krytycznej analizy ich treści i głównie na ich podstawie uznał lojalkę Kaczyńskiego i notatki Kijowskiego za fałszywe."
"Po drugie – sąd zaniechał przeprowadzenia innych dowodów w sprawie. W szczególności zrezygnował z ekspertyzy grafologicznej lojalki." - a co ciekawe dokonali tego dopiero jak Jaruś był premierem - a taki przypadeczek , czyż nie ?
http://histmag.org/O-sfalszowanej-lojalce-Jaroslawa-Kaczynskiego-raz-jeszcze-11165;2

Łatwo walić w innych choć jak na " praktykującego katolika " to on chyba cóś nie w te stronę poszedł.
Dzięki Bogu ( to pewnik ) tylko jego papiery fałszowali a pozostałe to święta prawda musi być bo SB to też pewnie " praktykujący katolicy " byli.

5 7
ID:68865

Moher

@~Gruby_Rychu: Te wikary bierzesz jakieś zioła? bo to już majaczenie u Ciebie.

6 2
ID:68868

Gruby Rychy

@~Moherze Drogi.

Skoro zwracasz się do mnie per synu, patrz poniżej to ani chybi uważasz się za Ojca, nieprawdaż?
A o Matkę Kaczyńskich pytałem Cię kilka razy i nie raczyłeś odpowiedzieć.
To jak to z Tobą jest?

"Moher • poniedziałek, 17:12
@~Gruby_Rychu: Fkty synu podaję ,fakty"

3 4
ID:68869

Moher

@~Gruby Rychy: Co ty synu zmarłą osobę tykasz.Daj zmarłej spokój .Pytam Cię po raz drugi ,jakie zioła bierzesz ?

3 3
ID:68870

Gruby_Rychu

@~Moher:

Tak, to wskaż proszę gdzie nie okazałem szacunku Pani Kaczyńskiej. Co według Ciebie uchybia jej godności w moim twierdzeniu, że wpoiła dobre postawy moralne swoim synom?
Czyżbyś nie zgadzał się z tym twierdzeniem? Oj nieładnie :(

A w ogóle jesteś mi ojcem, że zwracasz się do mnie per synu Ojcze? Ojcze .... Dyrektorze?

5 4
ID:68871

Moher

@~Gruby_Rychu: Wikary ? "zbastuj" popatrz na swoje komentarze

4 2
ID:68872

zainteresowany

0 4
ID:68873

Gruby_Rychu

@~Moher: "zbastuj" popatrz na swoje komentarze

Ależ proszę Cię bardzo:

Gruby_Rychu • piątek, 09:10

...braci K wychowała Matka wpajając im prawidłowe postawy moralne.

Gruby_Rychu • piątek, 16:07
A swoją drogą czyżbyś nie zgadzał się ze mną, że bracia Kaczyńscy mieli zdrowe kręgosłupy moralne wpojone przez Matkę?

Zwróć uwagę, że pisząc o Matce braci Kaczyńskich używam dużej litery jako oznakę szacunku dla jej osoby.

A jeśli uważasz, że powyższe wpisy są dla niej obraźliwe to masz naprawdę dziwny system wartości.

Wreszcie piszesz do mnie: "Pytam Cię po raz drugi ,jakie zioła bierzesz ?"

No to odpowiadam, ja żadnych ale podobno każdy sądzi po sobie, to tak przy okazji dyskusji o ziołach weź mi wytłumacz co miałeś na myśli pisząc:

Moher • niedziela, 12:59

@~Gruby_Rychu: Załóż Komitet Obrony Wałęsy takim co okowitę ma w sądzie ,a jaki waleczny .


5 4
ID:68874

zainteresowany

Faktem jest jednak sztandarowe osiągnięcie PiS-u i jej przystawek w postaci (+)500 zł długo na każdą kieszeń. Zamiast darmowych przedszkoli, świetlic i jadłodajni itp wzrośnie liczba sklepów monopolowych Hahaha

8 4
ID:68875


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA