Jak podaje 75% zniemczonych medi w Polsce lud Polski popiera...

Jak podaje 75% zniemczonych medi w Polsce lud Polski popiera Kod-owców oraz Ryśka niektóre z nich piszą że może dojść do Polskiego Majdanu wszystko to nadzoruje pewien Pan o nazwisku S a także ekipa Makreli .
Jak nie wiadomo o co chodzi wiadomo o co chodzi trzeba po prostu ustawy aby media w Polsce nie były sterowane i opłacane tak jak życzy sobie w/w Pan.
Wyjść ale jak jak to PIS wprowadził nas do Unii mam nadzieję że Anglia opuści ten Eurochołchoz
i wtedy Niemcy i Francja nie będą mieli dojnej krowy

14 komentarzy

darkbreaker

Droga ZOSIU , kilkakrotnie Twój wPIS przeczytałem i przyznam, że nie idzie tego ogarnąć. O ortografii nie wspomnę... Co do wychodzenia z Unii, to nie ma najmniejszego problemu - wychodżcie jak najprędzej, tylko nie zapomnijcie przedtem rozliczyć się otrzymanej kasy. A o następnych dotacjach możecie raczej zapomnieć i w ten oto prosty sposób zabraknie Wam na choćby +50groszy "na każde dziecko" !

4 5
ID:69114

ben Yakoff

Miła Zosiu, pokłady głupoty Twojej są niczym łaska boska - absolutne i bezdenne.

3 4
ID:69115

cichyobserwator

Zocha ; Twierdzisz ,że do tego żeby media nie były sterowane potrzebna jest ustawa ? Pooglądaj sobie kanały TVP a tam szok - żadnej ustawy jeszcze nie było a zadnego sterowania nie ma .Obiektywne " fakty" tak walą w łeb ,że jak z ciekawości włączyłem Wiadomości w piątek to ocknąłem się dopiero przed chwilą po Twoim wnikliwym wpisie. Dobrze ,że Polska ma takie Zochy - jest nadzieja na przyszłość.

5 5
ID:69118

ben Yakoff

Zosiu Miła, skoro administrator ocenzurował mój wpis poprzedni, to nieco poinformuję Ciebie, że:
- media prywatne, niezależnie od tego, kto jest ich właścicielem, opłacane są: telewizornie i stacje radiowe z reklam natomiast gazety i tygodniki - z reklam i ze sprzedaży;
- Unia Europejska w odróżnieniu od kołchozów jest stowarzyszeniem dobrowolnym;
- do polskiego Majdanu nie doprowadzi ani pan S, ani pan P, tylko pan prezes wszystkich prezesów, niejaki Jarosław K.
- rząd pislamski prowadzi rozdawnictwo korzystając z pieniędzy pozostawionych przez poprzedników. Zobaczymy, co będzie w roku przyszłym - i skąd znajdzie pieniądze. Będzie musiał zadłużać Polskę, czyli otrzymane dzisiaj 500+ trzeba będzie później oddać.
"Dobre zmiany" widać na każdym kroku. Pan minister od rolnictwa zdaje wzorować się na Gomółce (później urodzonych rewolucjonistów informuję, że był to bajarz ludowy z epoki Mao), który uznał, że stadniny koni arabskich powinny być w Polsce zlikwidowane, bo taki "kóń" ani pługa nie pociągnie, ani na "minso" się nie nadaje.
Zacząłem o cenzurze, dodam, więc cenzuralnie: głupota jest niczym łaska boska - ani jej zmierzyć, ani jej zważyć...
No i chwalmy Pana...

3 4
ID:69119

Gruby Rychu

@~Zocha: "Wyjść ale jak, jak to PIS wprowadził nas do Unii "

O Matko,

O tym, że Lech Kaczyński obalił komunizm przeskakując przez płot to już się dowiedziałem wcześniej. Jednak tego, że potem razem z Jarosławem wprowadzili nas do Unii ooooo tego jeszcze nie wiedziałem. Jak się jeszcze okaże, że to Antonii wprowadził nas do NATO to przyznaję, że z historii współczesnej jestem do tyłu.

:/

4 2
ID:69120

Zocha

@~darkbreaker: Rozliczyć się za co niech rozlicza się Ci co nakradli z funduszy unijnych .Czytaj ze zrozumieniem to Śp Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński na mocy którego Polska straciła suwerenność .To PIS tak wprowadził nas do Unii a Peło przez dalsze swe 8 lat exportowało dług Polski .500 na dziecko chyba najbardziej cieszą się z tego nieroby żyjące z opieki społecznej .
Unia Europejska ginie podobnie jak Europa w demokracji niestety rządzi większość a więcej jest niestety debili .Także kupujmy dolce i złoto bo wojna w Europie to kwestia czasu stawiam na to że zacznie się w czerwcu i nie liczmy że wojska NATO nas obronią bo raz już Angole i Francuzi pokazali w czasie wojny gdzie nas mają .Ameryka też nas ma w 4 literach .Politycy kradną i zadłużają Polskę obecnie nasz kraj jest Polami Uprawnymi Watykanu -pozdrawiam.
Wieśwageny niech się najpierw z Polską rozlicza za zaszabrowane kosztowności i zrujnowanie gospodarki Polski za czasów wojny ci najwięksi złodzieje Europy.

2 5
ID:69123

gość-77784

Ortografia ortografią ale niestety Zocha ma rację , ta ,,tuskla diabelska banda'' sprzedała polskie media za grosze a teraz ,,założyła ornat i ogonem na mszę dzwoni ''.

4 4
ID:69125

ben Yakoff

Zosiu Miła, z Unią Europejską jest jak z małżeństwem - wstępując w związek, każdy traci nieco na swej suwerenności dla dobra drugiej strony i jest to zrozumiałe.
Piszesz o tych, co "nakradli z funduszy europejskich", skoro takich znasz, to wiedząc o popełnieniu przestępstwa, powinnaś zawiadomić prokuraturę, bo inaczej popełniasz sama przestępstwo poplecznictwa. No, chyba, że wychodzi z Ciebie stara polska specjalność: czysta i całkowicie bezinteresowna zawiść, że komuś coś tam udało się, a ja taka dupa kwadratowa jestem...
Co do jednego zgadzam się z Tobą całkowicie: Polska jest kondominium Watykanu, zaś polscy urzędnicy Pana Boga, zamiast pleść głupoty o zdradzie, powinni przypomnieć sobie cokolwiek o Targowicy, w której grali pierwsze skrzypce, za co - niejako w nagrodę - lud Warszawy w czasie Insurekcji Kościuszkowskiej, dwóch panów biskupów powiesić raczył. Pana księdza prymasa nie, bo pan prymas był tak miły, że nie czekał na szubienicę i sam się otruł. Lud warszawski śpiewał w podwórkowej balladzie, że wolał pan prymas "trutkę niż drabinę"...

4 3
ID:69126

Gruby Rychu

@~gość-77784:

A przecież była taka fajna gazeta o nazwie, Trybuna Ludu i specjalnie sprzedali ją za grosze, dokładnie tak jak mówisz i to tylko po to aby ją zlikwidować. I komu to szkodziło, co nie. Tak, że Ci się wcale nie dziwę, że tęsknisz za starymi sprawdzonymi tytułami.

No i tradycyjnie Chwalmy Pana
:)

2 3
ID:69129

darkbreaker

@~ben Yakoff: sifjenta racja. Nasza Zosia pewnie pojęcia nie posiada, że gdyby wstrzymać pienążki z Polski zasilające watykańską kasę, to bardzo szybko Włosi odłączyliby temu pasożytniczemu państewku wszystkie media - prąd, gaz i wodę (święconą też. Ale nasi obecni włodarze jeszcze im ŚDM fundują i ojca biznesmena obficie gotówką smarują, więc niech Zosia nie narzeka, bo jak widać bogaci jesteśmy...

2 3
ID:69130

gość-94786

UK nie opusci UE bo jesli do tego dojdzie to Szkocja oglosi niepodleglosc - bo jet to wbrew ich interesom.

Chcialbym komentujacym przypomniec ze wchodzilismy do innej unii niz ta obecna. Unia do ktorej wchodzilismy byla unia wolnych suwerennych panstw ktora laczyla idea wolnego przeplywu towarow i uslug. Unia w ktorej jestesmy to superpanstwo odbierajace nam krok po kroku nasza niepodleglosc. Roznica miedzy tymi dwoma to traktat lizbonski.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Traktat_lizbo%C5%84ski

6 2
ID:69135

Gruby Rychu

@~gość-94786:

Twój scenariusz dotyczący UK i Szkocji jest zapewne możliwy, co nie zmienia faktu, że to tylko hipoteza. Nawet jeśli wysoce prawdopodobna.

Otworzyłem sobie załączony przez Ciebie link i czytam:

"W traktacie nacisk położono na potrzebę modernizacji i reform. Podkreślono, że UE musi stać się bardziej demokratyczna i spełniać oczekiwania współczesnego społeczeństwa europejskiego w zakresie wysokich standardów rozliczalności, otwartości, przejrzystości i zaangażowania, powinna także funkcjonować skuteczniej i być w stanie stawić czoła globalnym wyzwaniom współczesnego świata, takim jak zmiany klimatyczne, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój"

No tak sobie myślę, że to faktycznie nie o taką zapewne Unię nam chodziło, co nie ?

Wreszcie całkowicie się z Tobą zgadzam, że podstawą leżącą u podstaw stworzenia Unii był swobodny przepływ ludzi, towarów i kapitałów. Tylko co się w tym zakresie zmieniło? No chyba, że ktoś chce tira lewych fajek przewieść do Londynu a to przepraszam faktycznie z tym może być kłopot. :/

No ale głowa do góry i Chwalmy Pana
:)

0 1
ID:69145

1331-1331

@~ben Yakoff: i jego postkomunistyczno -złodziejskie mądrości .Powiem tak Europa zdycha ten trup ledwo dycha .Unia liczę na to aby jak najszybciej padła.Wyjdź więc i kup garnuszek na borówki Ryśkowi i krzycz o demokracji .
Ja za demokracją nie jestem swoje na czarną godzinę mam dzieci posiadam i uszanuj to skoro jesteś demokratą że w wyborach 2015 wygrał PIS i oni mają wiekszość wymieniają tych co przez 8 lat żarli ośmiorniczki podnieśli wiek emerytalny pieniądze z OFE zniknęły,Donek powiedział że to nie pieniądze Polaków ,jednym słowem gówno zrobili dla Polaków bo dla siebie dużo .
Korwin nie Stonoga Nie Kowalski nie to wybierajcie PISY PO Nowoczesne czy inne Demokraci i cieszcie się .
Jedna uwaga na koniec namaszczona przez Kiszczaka 3 RP ma się dobrze raz my raz wy ale nigdy prawica .Także czy to Ta Twoja PO czy teraz Nowoczesna czy PIS jeden czort

1 6
ID:69154

Gruby Rychu

@~1331-1331:

No i teraz Ci co jak sam piszesz wygrali, zgodnie z obietnicami:
- obniżą wiek emerytalny,
- podniosą kwotę wolną od podatku,

i będziemy wszyscy żyli jak pączki w maśle, to czym się martwisz?

No to Chwalmy Pana

:)

4 1
ID:69158


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA