Prawe słowa o Polsce

Mimo ze powiedziane kilka miesięcy temu ale dalej idzie namaszczenie Kiszczakowe .Przykład z dnia wczorajszego kiedy sąd za gwałt zbiorowy daje wyroki w zawieszeniu a człowieka który rzucił tortem w sędziego skazuje na 10 miesięcy wiezienia .
Reasumując czy to Nowoczesna czy Po czy PIS czy PSL partia Razem jeden czort wielkie brawa za tą wypowiedź Panie Kukiz

22 komentarze

cichyobserwator

To Ty kłamiesz i czy Twoje " prawicowe media " ? Gościu dostał dwa miesiące a nie dziesięć .http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzucil-w-sedzie-tortem-zygmunt-miernik-skazany,581980.html
Podobno w krajach gdzie rządzi prawdziwa prawica jak się nie podoba wyrok to sędziego można zastrzelić i poprosić o następnego.I tak aż do skutku .Fajnie,nie ? A teraz wez leki i wróć do rzeczywistości.

5 9
ID:69171

gość-41886

@~cichyobserwator: "Sąd podwyższył karę z 2 do 10 miesięcy, bo uznał, że społeczna szkodliwość czynu jest wysoka - komentuje nam rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie, sędzia Ewa Leszczyńska-Furtak"

źródło: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/dzialacz-solidarnosci-dostal-10-miesiecy-wiezienia-za-rzut-tortem_820572.html

6 0
ID:69172

cichyobserwator

@~gość-41886: Masz rację , ja czytałem wyrok sądu rejonowego a Okręgowy go rzeczywiście podniósł . Powinni dać mu medal a nastepnym razem taki " sprawiedliwy " nie przyjdzie z tortem tylko z kamieniem. Wyroki sądów nigdy nie są dla wszystkich sprawiedliwe ale raz odpuszczając taki wybryk dajemy zachętę dla następnych i zeby tego uniknąć taka surowa kara.

6 8
ID:69174

gość-41886

@~cichyobserwator: wszystko fajnie tylko jak się ma ten wyrok sadu do wyroku w zawieszeniu dla gwałcicieli? nie zauważa pan dysproporcji?

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/zbiorowy-gwalt-w-pietrzykowicach-aroganckie-zachowanie,2413053,artgal,t,id,tm.html
http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/zbiorowy-gwalt-w-pietrzykowicach-winni-ale-kara-w,3713544,artgal,t,id,tm.html

6 3
ID:69175

cichyobserwator

@~gość-41886: To rzeczywiście wygląda dziwnie ale zauważam też ,że w żadnym z tych tekstów nikt nie przytacza uzasadnienia wyroku sądu, a co powtarza się w kółko ? Że sprawcy to synowie lokalnych polityków i to musi wszystko tłumaczyć , tego że 17 letnia pannica pojechała z sześcioma kolesiami to pewnie jako zagorzała filatelistka normalnie myślała tylko o znaczkach bo w tym wieku nastolatki tylko o znaczkach myślą .Tym bardziej ,że cała okolica wie i zna ten dom w którym odbywały się filatelistyczne imprezy .Mogę współczuć dziewczynie naiwności i głupoty co nie znaczy ,że zgadzam się z bezkarnością sprawców jezeli do tego doszło.

6 8
ID:69176

1331-1331

@~cichyobserwator: Leki weź Ty razem z tym swoim jude TV masz mordo linka
http://www.rp.pl/Prawo-karne/304209904-Sad-10-miesiecy-wiezienia-za-rzucenie-tortem-w-sedzie.html

5 12
ID:69177

1331-1331

@~cichyobserwator: 2 miesiące dostał za to za wyzwisko sędziego od 30 sekundy .Tacy ludzie powinni rządzić Polską może wtedy zrobiono by dekomunizację czyli komuchów postkomuchów zielonych i czerwonych odstawili by na boczny tor .Boczny Tor czyli wycieczka w jedną stronę Rosja Korea Północna

6 13
ID:69178

postkomunista

E tam. Jak się jest z PiS-u , to Prezydent i tak umorzy nawet jak Sąd wyda wyrok.

1 5
ID:69181

cichyobserwator

@~1331-1331: Przyznałem gość-41886 ,że się pomyliłem a Ty masz widzę problem aby jako obrzezany nikt nie wpadł na to kim jesteś. Bez tego kawałka skóry też można żyć , nie trzeba bredzić jak nacjonalista żeby inni brali cię za normalnego. Pogódz się z tym a zobaczysz jak Ci ulży , będziesz mógł brać z kolegami prysznic po siłowni a nie śmierdzący jezdzić do domu.
Jeżeli nie przeszkadza Ci znieważanie Sądu to nie będzie Ci przeszkadzało jak od dzisiaj będę Cię uważał za Żyda. To na razie Mosiek - a co , wolny kraj i mogę Cię nazywać jak tylko zechcę. Podaj mnie do sądu - ha,ha.

6 8
ID:69185

gość-41886

@~cichyobserwator: ależ proszę, nazywaj mnie jak chcesz, weź tylko pod uwagę ze w normalnej sytuacji ja bym cie nie pozwał a dal Ci po staropolsku w ryj. W przeciwienstwie do Ciebie internetowy trollu ja za swoimi słowami zawsze stanę z podniesiona garda.

Ciekawe jak byś gadał gdyby twoja żonę / córkę / wnuczkę takich kilku cweli zgwałciło i dostało kary w zawieszeniu.

5 9
ID:69187

darkbreaker

TYM RAZEM WINA SĄDÓW, chociaz dla niektórych pewnie TUSKA ... Wg. mnie wyrok w sprawie gwałtu - ZŁY, w sprawie "tortu" - DOBRY !!! Chyba proste ?!?!

4 1
ID:69188

cichyobserwator

@~gość-41886: Ktoś Ty w końcu jest ? Jesteś 1331 czy gość 41886 ?
W normalnej sytuacji za mówienie ,że teraz jest gorzej niż za okupacji hitlerowskiej też dostał byś po pysku.
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. W/g tej prostej definicji - antyspołeczne zachowanie dotyczy właśnie Ciebie bo to Tobie wszystko dookoła nie pasuje, wszystko byś kasował, wyrzucał i zmieniał.

I najważniejsze : moja żona/córka/wnuczka nie narąbałaby się na imprezie i nie pojechałaby z sześcioma kolesiami na chatę którą w całej okolicy znają z balang na cztery fajery.
I nie pisz o normalnej sytuacji bo w twoim przypadku brzmi to jak oksymoron.

4 6
ID:69189

1331-1331

@~postkomunista: On nie jest z PISu był jedynką chyba u Stonogi

1 1
ID:69190

Gruby Rychu

@~gość-41886:

O i tu się jednak wtrącę, bo po staropolsku to byś musiał go wyzwać na pojedynek wybierając rodzaj broni: szabli, szpady lub pistoletu.

Dawanie w ryj nie jest po staropolsku.


Jeśli więc uważasz się za Polaka i chcesz kultywować staropolskie tradycje jak na patriotę przystało to miej to na wzgledzie

6 3
ID:69199

Moher

@~1331-1331: To są wypociny cichegoobseratora ,on nic nie rozwinął się kulturalnie.

3 7
ID:69201

Gruby Rychu

@~Moher:

A tymczasem Papież Franciszek propaguje miłość do bliźnich, ba o dziwo widzi w uchodźcach istoty ludzkie którym trzeba pomagać jak ten dobry Samarytanin.

Oj w Polsce miałby ciężko, nie uważasz? No bo kto tu zrozumie taką postawę, prawda?

4 3
ID:69202

cichyobserwator

@~Moher: Panie kulturalny - jaką książkę żeś ostatnio przeczytał ?

5 5
ID:69203

Moher

@~cichyobserwator: Ostatnio przeczytałem Tajemnice Kościoła , autorzy Piotr Małyszko i Stanisław Zasada.Teraz jestem w trakcie czytania,jak Andrzej Czuma i Stefan Niesiołowski wyrąbali sobie miejsce w historii.

3 3
ID:69207

cichyobserwator

@~Moher: Gratuluję , podnosisz czytelnictwo w narodzie. Z jakiej to lektury nauczyłeś się oceny rozwoju kulturalnego innych współobywateli ? Jakich to kryteriów używasz ,które pozwalają Ci stwierdzać kto jaką kulturę ogólną reprezentuje ? I ostatnie pytanie : jaki poziom kultury reprezentujesz , który daje Ci prawo oceny innych bo zgaduję ,że ocena własnej dorównuje co najmniej własnemu ego.

5 5
ID:69210

Moher

@~cichyobserwator: Posprzątaj w głowie,potem bierz się za pisanie.

2 5
ID:69215

cichyobserwator

@~Moher: OK, zapomniałem ,że Ty tylko jedno krótkie zdanie na raz jesteś w stanie przyswoić ! Jutro następne .

4 4
ID:69219

Gruby Rychu

@~Moher:

Tajemnice Kościoła , autorzy Piotr Małyszko i Stanisław Zasada.

O tej pozycji nie znam, czy o miłości do bliźnich też tam piszą?

1 2
ID:69223


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA