Promocja dla kościoła

W Krakowie działki warte ponad 3,4 miliona złotych ma zakupić kościół w promocji za około 68 tysięcy złotych .A jak Kowalski Iksiński ma bulić a Ci co przysięgali na Biblię żeby żyć w ubóstwie dostają promocyjne ceny zobaczymy jak władze Krakowa którzy podobno bez przetargu ustalili cenę tych nieruchomości na 68 tysi będą mówić .
Witamy w Polsce gdzie rączka rękę myje .

6 komentarzy

Gruby Rychu

A sie czepiasz, to wszystko na chwałę Pana

1 2
ID:69283

1331-1331

Jeszcze dziś jak zobaczyłem Panią Beatę w Watykanie to Gwiezdne Wojny mi się przypominają .Nosz k... mać ile jeszcze będziemy pośmiewiskiem Europy ubierz się kobieto elegancko a nie jak arabka w chustę .Nastepnym razem proponuje strój zakonnicy .

2 0
ID:69284

ben Yakoff

A co? Może właścicielowi zakładu pogrzebowego "Wawel-Funeral", panu Dziwiszowi, nie należy się? Pochował ciało największego prezydenta bilionlecia wszechkosmosu na Wawelu, to musi dostać coś tam w nagrodę. I jak mawia "Gr4uby Rychu" - chwalmy Pana...

3 2
ID:69289

1331-1331

@~ben Yakoff: To niby przyjaciel Jana Pawła 2 a sprzedał jego prywatne notatki gdzie było wyraźnie napisane po mojej śmierci notatki spalić .Ale pieniądz jest pieniądz kabza musi być pełna .Szkoda słów .

1 0
ID:69298

gość-73090

kościółek toruński ma sie dobrze w polandii.Kto zna historie polski wie jak mezalians KK z polityką może zaowocować sraczką na dłuższą metę.Pozdrawiam wyznawców łysej góry

1 1
ID:69315

gość-73090

ciężkie czasy dla innych wyznań w polandii.Moderator kasuje wszystkie antywatykańskie wpisy.Oby dostał rozwolnienia/sraczki

1 1
ID:69316


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA