Kiedy winni śmierci tego zacnego Polaka zawisną na stryczku?

Pytam i czekam na sądny dzień kiedy wróci kara śmierci i winni śmierci A.Lepper-a zawisną na drzewach podobnie ci co tak prywatyzowali kraj .
Ale stanie się pewnie to wtedy gdy już żołnierze Kiszczaka pójdą do piekła .
Od 18 minuty cała prawda o wielkich patriotach i posłach co tak o Polskę dbają od lat

5 komentarzy

cichyobserwator

Skontaktuj sie ze specjalistami od Nostradamusa - oni potrafią te "fakty " już u niego znalezć , a pewnie i wzmiankę o Tobie też znajdą.

5 6
ID:69291

1331-1331

@~cichyobserwator: Ja Tobie nic nie karzę i nie wysyłam do specjalistów .Jesteś zaślepiony postkomunistyczną wspólną Europą zasiłkami socjalnymi i tym aby kraj podcierał Tobie dupę i mówił jak masz żyć aż zejdziesz z tego świata .
Ale to normalna rzecz u socjalisty i demokraty marzącego o zasiłkach i pracy niewolnika -niewolnika któremu Państwo łupie co miesiąc połowę wynagrodzenia i zostawia w kieszeni na gaz do samochodu i zakupy w tanich dyskontach .
Co do Lepper-a to jeden z nielicznych Polaków który powiedział jak jest i walczył o wszystkich ludzi o Polskę .

3 4
ID:69293

cichyobserwator

@~1331-1331: Jeżdżę dieselkiem więc się okazało ,że oszukują mnie ci z rządu dając mi tylko na gaz. Poleć mi jakiś drogi dyskont żebym nie musiał się wstydzić w tym tanim. Nigdy nie brałem zasiłku ale dopiero od Ciebie się dowiedziałem o czym tak naprawdę marzę. Podaj mi też gdzie mam wyjechać ; gdzie nie ma podatków , wszyscy robią co chcą i gdzie będę mógł w końcu sam sobie podetrzeć.
Chodziło mi o specjalistów od Nostradamusa a nie dla Ciebie. To był taki gostek co już w XVI w w/g niektórych przewidywał przyszłość więc może o Tobie i prawdziwej prawicy też wspomniał - warto sprawdzić !

4 5
ID:69295

1331-1331

@~cichyobserwator: Cała Europa jest przesiąknięta socjalizmem no może nie cała tam gdzie Unia tam socjalizm .Polska jako kraj jest piękna ale zrujnowana zrujnowana przez socjalistów komunistów i postkomuchów którzy ją tak sprywatyzowali że kasę wzięli dla siebie .Cały czas w mediach Polskich pokazywani są politycy którzy dawno powinni stanąć pod Trybunałem Stanu i skazani powinni być na wieloletnie więzienie .Nakaz ŚP Kiszczaka aby władzy nigdy nie oddać prawicy cały czas działa .
Wszędzie ludzie dorabiają się kupują domy i inne radości wczasy ale nie przy zarobkach 850 euro .
Co do marketów patrz na skład produktów dużo warzyw ryb a mniej tłustego przeżyjesz zresztą każdy orze jak może .
.Podatek dochodowy to rabunek dla człowiek pracującego każdy socjal każde dawanie pieniędzy za darmo to bzdura bzdura a nygusów którzy dostają zasiłki po 5 dniach jak by zgłodnieli sami poszli by do pracy nawet za te 1600 pln ale skoro im taka kwota pasuje to powodzenia niech beduin zapierdziela.
Pozdrawiam i czekam na Polske Prawicowa bez Unii bez zasiłków bez podatku dochodowego z kara śmierci ,Polskę gdzie kościół nie wtrąca się w politykę gdzie rodzice decydują czy szczepić czy nie czy jeść drożdżówkę czy nie itp-wtedy wracam do Polski Polski wolnej od postkomuchów socjalistów i innych dziwolągów

4 6
ID:69297

1331-1331

Irlandia juz idzie do przodu wystarczy zniżyć podatki a nie sponsorować nierobów na stołkach którzy zeżerają za kasę podatników miliony na swoje głupoty .
Dajcie ludziom wznosić się w powietrze a nie przez paierkowe bzdury i latanie od jednego urzedasa do drugiego człowiekowi odbieracie chęć życia i zrobienia biznesu nygusy!!!
http://wmeritum.pl/irlandia-liderem-europy-pod-wzgledem-wzrostu-gospodarczego-najwyzszy-wynik-od-15-lat/144206

3 1
ID:69301


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA