Dla wszystkich Włoclawian hit na lato 2016

Nutka dobra słowa jakże prawdziwe ja spadam na odpoczynek do krainy kangurów tam gdzie ostatnio senat nie uwierzył w globalne ocieplenie na które łupione są miliony euro .Ziemia ma około 3 milionów lat i tylko debil potrafi uwierzyć że człowiek może z nią coś zrobić .
A teraz hit

5 komentarzy

Gruby Rychu

@~1331-1331:

"...Ziemia ma około 3 milionów lat i tylko debil potrafi uwierzyć że człowiek może z nią coś zrobić"

Dlatego Ci co mówią, że picie wody z Wisły może zaszkodzić, to nas okłamują, bo przecież ta rzeka płynie tu od stuleci i człowiek nie ma możliwości aby ją zatruć, nieprawdaż?

Chwalmy Pana
:)

7 1
ID:69337

cichyobserwator

Ziemia ma " około 3 milionów lat " ? Jeżeli tylko debil potrafi uwierzyć ,że może z nią coś zrobić to jak nazwać kogoś kto pisze takie bzdury ? Około 4,5 miliarda jak szacują naukowcy - chyba ,że wiesz od Stonogi o tych 3 milionach.Homo sapiens prawdopodobnie powstał około 200 tysięcy lat temu ale to ostatnie kilkaset lat człowiek niszczy Ziemię na potęgę - lasy tropikalne nikną a z nimi setki gatunków roslin i zwierząt , susze i powodzie na terenach gdzie do niedawna nie występowały i tak to czyni sama Ziemia a nie My ?
W Australii Senat zniósł podatek od emisji CO2 i nie ma to nic wspólnego z rozumem tylko z polityką :
https://wirtualnapolonia.com/2016/05/12/australia-senat-tego-kraju-uznal-ze-globalne-ocieplenie-to-sciema-w-celu-wyludzenia-pieni/
Jak czasem Ciebie czytam przychodzi mi do głowy głęboka myśl Marii Czubaszek :
„Czasem jak słucham niektórych ludzi to myślę sobie: Serio? To jest ten plemnik co wygrał..”

3 3
ID:69338

1331-1331

@~cichyobserwator: Ty masz sobie Marię Czubaszek ja mam Farage Korwina Bloom-a Stonogę .Dinozałry też wymarły lodowce zamieniły się w oceany itd itd to wszystko robi ziemia a człowiek czlowiek nawet niektóry nie potrafi zadbać o własną dupę za przeproszeniem ...tutaj filmik pod którym podpisuję się obiema rękoma pozdrawiam i idź sadzić drzewka

1 5
ID:69339

1331-1331

@~Gruby Rychu: 4,5 miliarda pomyłka już w drodze na wakacje .Co do wody w Wiśle kto chce niech pije każdy jest kowalem swojego losu.Pozdrawiam

1 4
ID:69340

Gruby Rychu

@~1331-1331:

A tylko debil potrafi uwierzyć że człowiek może z nią, czyli Wisłą coś zrobić, czy tak ?

3 1
ID:69343


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA