Dlaczego Bruksela nie zabierze nam dotacji

Dlaczego Bruksela nie zabierze nam dotacji
http://www.obalamyglupote.pl/2015/12/dlaczego-bruksela-nie-zabierze-nam.html?spref=fb

11 komentarzy

Gruby Rychu

@~Moher

A witam, witam, po dłuższej przerwie.

Jedyne moje rozczarowanie z Twojego powrotu wynika z faktu, że zamiast napisać coś od siebie (a wiem, że potrafisz) to znowu bawisz się w kopiuj/wklej.

Bo już poziom tego co wklejasz już mnie nie zaskoczył.

Mam pytanie czy te "prawdziwe fakty" co już same w sobie jest zabawnym zwrotem, bo czy mogą być nieprawdziwe fakty, są gdzieś rzetelnie zweryfikowane czy też są jedynie autorstwa Pana Marcina Augustyna?

Nowy Rząd robił ostatnio audyt poprzedników, może opublikowali gdzieś takie dane.

Przyjmijmy, jednak, że dane są prawdziwe. To niestety widzę dużą lukę w logice autora.
Skoro bowiem niemieckie firmy są tak skuteczne w pozyskiwaniu funduszy unijnych to równie skutecznie mogą to robić w Czechach, na Słowacji, Krajach Bałtyckich, Grecji albo Hiszpanii czy Portugalii.
Nie ma, żadnego powodu aby musiały to robić w Polsce.
Tym samym, całą konstrukcję logiczną autora może sobie spuścić w klozecie.


Równocześnie zaciekawił mnie inny artykuł w przywołanym jako źródło portalu PCh24.pl pod znamiennym tytułem:
"Trzy argumenty przeciw koedukacji"

http://www.pch24.pl/trzy-argumenty-przeciw-koedukacji,43919,i.html

I czytam tam, że owe 3 argumenty to:

1) "przez całe stulecia standardem w oświacie była edukacja zróżnicowana, czyli stawiająca na odrębne nauczanie obu płci."


2) "Drugim fundamentem edukacji zróżnicowanej jest pogląd mówiący o odmiennych predyspozycjach intelektualnych kobiet i mężczyzn. O tym, że dziewczynki mniej chętnie (i z mniejszym powodzeniem) zabierają się do fizyki, matematyki, historii i WF-u niż np. do plastyki, muzyki bądź języków obcych, można naocznie przekonać się w każdej szkole."

3) "Trzecią koncepcją stanowiącą podstawę edukacji zróżnicowanej jest rozróżnienie metod pedagogicznych, które byłyby najbardziej korzystne dla obu płci. Uczennice łatwiej przyswajają bowiem wiedzę przez współdziałanie (ze sobą i z pedagogiem), są bardziej nastawione na zdobywanie dobrych ocen i pochwały, podczas gdy motorem rozwoju umysłowego chłopców jest rywalizacja z innymi chłopcami (konkurowanie z dziewczynami czy podlizywanie się nauczycielkom dla oceny uważane jest przez nich za kompromitujące) oraz, w wielu przypadkach, bunt wobec dydaktycznego autorytetu."

Podsumowując:

1) Skoro zawsze tak było i było dobrze to po co to zmieniać,
2) Kobiety są generalnie gorsze intelektualnie do mężczyzny i nie powinny obniżać poziomu nauczania mężczyzn,
3) W mężczyznach należy rozwijać zasady rywalizacji a nie zasady współdziałania,

No ja normalnie poległem pod ciężarem tej argumentacji.


No to Chwalmy Pana!
A Ciebie Panie prosimy odpuść nam nasze winy jako i my wybaczamy naszym winowajcom






8 5
ID:69411

cichyobserwator

Moher, Jak Ty znajdziesz autoryteta to wszystko opada ! Autor tych Twoich " wynurzeń " do ty pory na katastrofie Smoleńskiej się znał a tu rach ciach - ekonomista objawiony .http://smolensk-2010.pl/tag/marcin-austyn
Jakiś dar masz - co klikniesz to mamy nowego geniusza ,Ty nie rób nic innego tylko klikaj a niedługo " Noblów " zabraknie.
A pan Austyn niech dalej tworzy w Naszym Dzienniku wszak to pismo tylko dla geniuszy . A TY klikaj,klikaj...

6 8
ID:69413

1331-1331

Moher trzymam kciuki za Polskę i Węgry aby jak najszybciej wyszły z Okupacji Unijnej dlaczego pocztaj sobie co chciał zrobić Hitler z Europą własnie teraz robi to Makrela z resztą swoich przydupasów i zdrajców Narodowych.
Tu kawałek filmu

6 9
ID:69414

Gruby Rychu

@~1331-1331 i @~Moher

Jeszcze w kwestii niemieckiej.
Niedawno Minister Morawiecki z dumą ogłosił, że Mercedes wybuduje w Polsce fabrykę silników w Jaworze.
Jak znam życie, to sprytni Niemcy zapukają w tej sprawie do Unii po dotację a i niewątpliwie Minister Morawiecki na 100% też im coś obiecał.

Czy więc winniśmy domagać się aby Mercedes wycofał się z tej budowy w myśl zasady: Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz?

@~Moher - szczególnie interesuje mnie Twoja opinia, czy Minister Morawiecki zdradził w tej sprawie interes Polski?

9 6
ID:69420

1331-1331

@~Gruby Rychu: Jak doskonale wiesz Pan morawiecki jest w Partii PIS to Pan Jarosław Kaczyński chciał wspólnej Armi Europejskiej teraz chce reform Unijnych tak uważam żePIS to partia Socjalno-Narodowa nic z prawicą nie ma wspólnego podobnie jak Makrela Schultz w Niemczech .Dostaniemy ochłapy ale wolę Polskę bez Unii .Wolę nowe powiązanie Wegry Słowacja Czechy Rumunia Anglia taki układ na przekór jakiegoś tworu który chciał Napoleon Hitler a teraz postkomuchy i socjaliści .Fuck The Eurochołchoz.

6 7
ID:69421

Gruby Rychu

U@~1331-1331:

A w tym swoim planie unii z Wegrami i Anglia dopuszczasz budowanie w Polsce fabryk przez zagraniczne firmy, czy też będzie to zakazane?

0 6
ID:69425

Gruby Rychu

@~Moher:

To może chociaż coś wklej w odpowiedzi ...

:)

1 6
ID:69429

Moher

@~Gruby Rychu: Szlachetny człowiek wymaga od siebie,prostak od innych.

5 1
ID:69433

cichyobserwator

@~Moher: Mądre ?! Dlatego zawsze piszesz o innych a nigdy o sobie ?

6 8
ID:69434

Gruby Rychu

@~Moher:

Prawdę mówiąc, to ja od Ciebie niczego nie wymagam, nawet tego abyś na mnie nie pluł jak to masz w zwyczaju robić, bo jestem wstanie Ci to zwyczajnie, po chrześcijańsku wybaczyć.

No, to skoro już sobie przekazaliśmy znak pokoju (każdy z nas po swojemu) to tradycyjnie chwalmy Pana!
:)

2 5
ID:69435

Moher

@~Gruby Rychu: Za ten piękny gest, chwalmy Grubego Rycha.

7 0
ID:69438


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA