Fotograf dla młodej modelki

Poszukuję fotografa z Włocławka, który przygotowałby profesjonalne portfolio dla mojej córki (lat 15), bo chciałaby zgłosić się do agencji modelek. Mile widziana osoba, która ma doświadczenie poparte przykładowymi zdjęciami. Osobom które robią tylko zdjęcia ślubne z góry dziękuję. Proszę o namiary w komentarzach pod ogłoszeniem

5 komentarzy

oj głupoto, głupoto..

Kochana Pani, a nie lepiej zainwestować w edukację dziecka ???? A jezeli już to może jakiegoś filmowca wynająć - to zostanie Gwiazdą Ekranu , a potem to tylko Hollywood !!!

3 1
ID:69441

gość-23690

Andy Banachowicz na fb

0 0
ID:69442

darkbreaker

Kiedyś na Pl. Wolności był dobry fotograf - robił zdjęcia na osiołku, rowerku, w samochodziku - może jeszcze gdzieś działa...

2 0
ID:69443

gość-58207

@~oj głupoto, głupoto..: jeżeli dziewczyna z potencjałem to około 30tki może już być na emeryturze ku wkurzeniu całej cebulandii

2 2
ID:69444

Gruby Rychu

Widziałem kiedyś takie portfolio zrobione przez zakład fotograficzny na Żabiej i przyznaję, że na mnie jako laiku zrobił bardzo dobre wrażenie.
Zakład fotograficzny na rogu Królewieckiej i Zduńskiej też moim zdaniem jest godny polecenia.

Nie bardzo rozumiem, skąd tu taki brak zrumienia, dla Matki szukającej szansy dla swojego dziecka.

Pani Tereso, życzę powodzenia
:)

1 0
ID:69445


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA