Zauważyłem że po ostatnich wydarzeniach związanych z...

Zauważyłem że po ostatnich wydarzeniach związanych z "zakłóceniem ciszy wyborczej" wkradła się nieduża cenzura w portalu. Zmieniane zostają słowa na bardziej odpowiednie politycznie;) Czyżby Admin wystraszył się kogoś?

4 komentarze

menka

Dziwne bo ja tego nie zauwazylem inna sprawa ze duzo ludzi tutaj pisze o politykach a nawet bardzo duzo. Jakas cenzura musi byc. Mi odpowiada tutaj

0 0
ID:5307

Marco Polo

Dopisując komentarz do odnośnika z fotką jednego napuszonego europosła opisałem go jako osobę puszczającego chyba eurobąka. Słowo eurobąk zostało ocenzurowane.Nie zostało opublikowane też zapytanie o ocenzurowane słowo.Chyba jednak coś w trawie piszczy skoro tak niewinne słowo jest zastępowane innym.Idąc dalej w ten sposób można cenzurować słowo euroentuzjasta lub euroseptyk. Polecam obejrzenie tej fotki,na pewno wywołuje uśmiech.

0 0
ID:5312

pazdzioch

slowo komuch odmieniane przez przypadki jest nagminnie wycinane, zupelnie jak by nasz czerwonogrod nadal znajdowal sie w PRL

0 0
ID:5329

zxxc

No tak ale komuch to chyba zakrawa o pomówienie? Chociaż chciałbym zobaczyć komucha, który się o to procesuje :)

0 0
ID:5334


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA